Hero değil hain yazmalıydı!

14 Temmuz 2017, Cuma 05:00
AA
FETÖ darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik suikast girişimine ilişkin 47 sanığın yargılandığı davanın üçüncü duruşması dün yapıldı.

Tutuklu sanıklardan astsubay Gökhan Güçlü duruşmaya “kahraman” anlamına gelen İngilizce “hero” yazılı tişörtle geldi.248 vatan evladını şehit ettiler, 2196 insanımız gazi oldu, ekonomimizde 50 milyar dolarlık bir hasar, devlet kadrolarında hala sürdürülen ve belki de izleri yıllarca kalacak bir pislik bıraktılar.

Yetmedi...

Hala tahrike devam ediyorlar.

O gece Cumhurbaşkanı’na suikast için giden tim 2 polisimizi şehit etti. Şehitlerimizin yakınları da dünkü duruşmayı izliyordu.

Mahkeme başkanı terörist astsubaya üzerindeki kahraman yazan tişörtü çıkarmasını söylediğinde FETÖ’cü teröristin buna yanıtı gülmek oldu.

O acılı insanların karşısına “kahraman” yazılı tişörtle çıkıp bir de yüzlerine bakarak hayasızca gülmenin adı sadece vatan hainliği değil, aynı zamanda şerefsizliktir.Düşün artık bu memleketin yakasından!

Maskelerinizi takıp 50 yıldır bu devletin, bu milletin kanını emdiniz.

Çaldığınız hayatlar, söndürdüğünüz ocaklar, yıktığınız umutlar, döktüğünüz kan yetmedi mi?

Bu toplumun saygı duyduğu ne meslek varsa pislettiniz; hakim-savcı cüppelerini lekelediniz, polis-asker üniformalarını kirlettiniz, yetmedi mi?

Doymadınız mı?Hayatım boyunca idam cezasına karşıydım, karşı olmaya da devam edeceğim.

Ama bu şerefsiz hain sürüsüne daha fazla insan muamelesi yapılmasına da gönlüm razı gelmiyor.

Zira canımıza yetti artık.