Ateşi yakan kazanıyor

01 Ağustos 2014, Cuma 05:00
AA

Kadının orgazm sorunu malum. Geç orgazm olanlar olduğu gibi hayat boyu bu zevki tadamayanları da görüyoruz. Ama unutulmaması gereken bir konu var. Beyler, size söylüyorum soğuk kadın yoktur. Onun ateşini yakamayan erkek vardır. Harekete geçin, kadınınızı bir an önce keşfedin!!!

Kız öpüşmekten sıkılıyor

Öpüşürken sevgilim hemen sıkılıyor. Bunun nedeni ne olabilir?

CEVAP

Değerli okurum, bana sorarsan sevgilini terk et. Kız daha hazır değil. Onun cinselliğini böyle sevimsiz, isteksiz bir şekilde programlarsan belki ileride evlendiğinde eşinden zevk almayıp soğuk bir kadın olabilir. Çünkü tıpta bir söz var: Soğuk kadın yoktur, kadının ateşini yakamayan erkek vardır. Zorlama, oyalama ve bırak gitsin.

Hemen boşalıyorum

17 yaşındayım, uzun zamandır mastürbasyon yapıyorum. Geçen gün fark ettim ki bir kızla konuşurken veya erotik bir şey izlerken daha penisime dokunmadan boşalıyorum. Bu durumdan nasıl kurtulurum?

CEVAP

Değerli okurum, 17 yaşla uzun zamanı bağdaştıramadım. Her neyse, kızla konuşurken ya da film izlerken gelen sıvının meni olmadığına inanıyorum. Bu birkaç damla, yumurta akı gibi bir sıvıdır ki tahrikten kaynaklanır. Bunu böyle bilesin.

Kadınlara ilgim kalmadı

22 yaşındayım, hiç ilişkiye girmedim. Haftada 2-3 kere mastürbasyon yapıyorum. Son 5 aydır mastürbasyon için de isteğim yok. Kadınlara ilgim kalmadı. Her kadına sert davranıyorum. Aşırı stres altındayım. Bir erkeğin kadınlardan hoşlanmaması normal mi?

CEVAP

Değerli okurum, ana bina sağlam, bundan kuşkum yok. Ama duvar sıvalarında biraz çatlak var. Bu seni tedirgin etmesin. Mesleğimizin de bir sorumluluğu var. Bir hekimden yardım almalısın. Ayrıca stres ve depresyon sınırlarının kıyısında köşesinde dolaşıyorsun. Bu da psikolojine yerleşmesin. Birkaç psikolojik seansa ihtiyacın var.

Pompa işe yarıyor mu?

Penis bütücü pompalar işe yarıyor diye duydum. Yeni bir pompa çıkmış. İşe yarıyor mu yoksa kandırmaca mı? Boyutu değil işlevi önemli demeyin. Çünkü kızların çoğunluğu erkeklere penis boyutuna göre muamele ediyorlar. Ne olur yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, önce şu kızlar o yemeği hiç yemiş mi, yememiş mi ona bakmak gerekir. Doğanın gerçekleri kızların dediği gibi olsaydı, yaradan herkesi öyle yaratırdı. Demek ki yaradanın ve doğanın bilinci var, bu bir. İkincisi; pompaların hiçbir yararı olmadığını biliyorum. Olmayacağını da sana söylüyorum. Ama sen kaç santim, not düşüverseydin de ben net bir cevapla seni güçlendirseydim. Yavrum, 10 santimin üzerinde penis her işlevi yapabilir, kızlar halt etmiş derdim. Hadi demiş gibi olayım.

Çabuk sertleşiyor

Cinsel organım herhangi bir temasta sertleşiyor. Rahatsızım. Ne yapmam lazım?

CEVAP

Hiçbir şey yapmayacaksın değerli okurum, elden geldiğinde temaslardan uzak duracaksın. Onun eğitimi senin elinde. Kafandaki erotizme açık kapıların tümünü kapatacak, insan olmanın yüce değerlerine sarılacaksın. Ama cinsel organına da çok fazla baskı yapmayacaksın. Hayat yolunu böyle açacaksın.

Düzenli ilişkimiz vardı ama...

18 yaşındayım kız arkadaşımla düzenli olarak 1 yıllık ilişkimiz vardı. Ayrıldık, şimdi ben ne yapacağımı bilmiyorum. Ona nasıl davranmam gerekir?

CEVAP

Değerli okurum, 5-6 tane çok güzel şiir bul. Her hafta birini maille gönder. Şiirdeki en can alıcı, sen sevimli dizeleri işaret et. Bak “Bunu ben sana söylüyorum ve böyle hissediyorum” de. Beklemede kal. Asla gevşeme. Bir gün ararsa seni, aşktan söz edip üzerine varma. Ona psikolojik olarak muhtaç olduğunu söyle yeter.

Acaba kızlık zarı bozulmuş mudur?

22 yasındayım. Kız arkadaşım da 20 yaşında. Biz ilişkiye girdik. Kız arkadaşımdan 4-5 damla kan geldi. Sizce kızlığı bozulmuş mudur?

CEVAP

Evet değerli okurum, kızlığı bozuldu.

Engelleyemiyorum

16 yaşındayım. Hep mastürbasyon yapasım geliyor. Ama kendimi engelliyemiyorum. Bu durum sağlık problemine neden olur mu?

CEVAP

Değerli okurum, engelleyemediklerini sana hediye ettim, keyfine bak.

Hayat kadınıyla olsam...

18 yaşındayım. Seks hakkında bildiklerimi izlediğim videolardan öğrendim. Sürekli mastürbasyonla tatmin oluyorum. Artık bir hayat kadınıyla birlikte olmayı düşünüyorum. Siz ne dersiniz? Bana bir yol gösterir misiniz?

CEVAP

Değerli okurum, şimdilik hayır ve asla. Değirmende un öğütür gibi seni öğütür, duygularını kapının önüne koyuverir. O konuda en az 22 yaşına kadar bekle. Ama bu arada bir fırsat olursa, etik ve yasal değerleri zorlamadan deneme yapabilirsin. Onda bile acele etme.

Sürekli sevişiyoruz ama doymuyoruz

Sevgilimle 2 yıldır ilişkiye giriyoruz. 1 hafta görüşmesek buluşunca 8-9 saat ilişkiye giriyor, doyamıyoruz. Bu durum bağımlılık oldu. Ne yapabiliriz? RUMUZ: CO_KU

CEVAP

Ah ki ne ah değerli okurum! Bu doyumsuzluk konusunu açınca yaralarım depreşti! Benim de ağrıyan başıma ağrı kesiciler, sızlayan yüreğime depresyon giderici ilaçlar işe yaramıyor. Doyumsuzluk konusunda her bakımdan kuşatılmış durumdayız. Paraya, mala, mülke, binaya, lükse, giyime, kuşama, renkli hayata doymayanlar kervanına katılanlar, durmadan sevgili değiştirerek, birini alıp ötekini bırakanlar yanında seninki ne ki değerli okurum. Hesabı, kitabı, faturası ve bu işin bedeli sana sonra çıkacak. Sistematiğin tam işe yarayacağı zaman hızlı trenin yolda kalıverecek! Ne gam be!!! Hele o günler bir gelsin. Biz varız, hiçbir şey olmasa mutluluk çubuğu taktırıveririz.

Duvarı öpüyormuşum gibi

37 yaşındayım, bekarım. Kadınlar bana keyif veriyordu ama depresyona girince onlardan soğudum. Duvarı öpüyormuş gibi hissediyorum. Bu yaşımdan mı yoksa depresyondan mı kaynaklanıyor?

CEVAP

Değerli okurum, tavuk mu yumurtadan, yumurta mı tavuktan çıktı hesabı, durumunu depresyon mu yarattı yoksa fazla iştah gına getirdi, psikolojin çılgın seks kapısını mı kapattı? Sorun bu. Her ikisi de tedaviyle düzelir. Beyinden salgılanan prolaktin hormonuna bir baktırıver. 3 ay her şeyi unut. 3 ay mutlaka hem profesyonel hem de ilaç yardımı almalısın ki bu dalganın önünü keselim, tsunamiye dönüşmesin. Son aklıma gelen; birçok kadının duygularıyla oynadığın için vicdanın otopunisyon (kendi kendini cezalandırma) dediğimiz mekanizma ile seni suçlayıp ceza mı verdi? Hesapta bu da var. Her ne olursa olsun, bedenine, ruhuna saygılı ol ama onlara yüz verip tepene çıkarma.

Kızları kovuyorum

21 yaşındayım, hiçbir kızla 2 kere birlikte olamıyorum. Yer ve saat fark etmiyor, ya ben gidiyorum ya da kızı kovuyorum. Evlenince ne olacak halim?

CEVAP

Değerli okurum, sen işi kestirmeden halletmişsin. Yemekten sonra en azından sofra toplanır. O zahmete katlanmayıp ‘Aldım verdim’ tezgahlı bir piyasa kurmuşsun. Bu durumu biraz da partnerlerin düşünsün. Ne diyeyim, başlarına yağacak Mart karını da ben temizleyecek değilim. Derdim, senin yanılıp biriyle nikah masasına oturup “Evet” deyivermen. O zaman yandı gülüm keten helva! Ne helvayı ne de kadınların hayatını yakmadan psikolojinle iyi geçinerek ona egemen ol ki helva kıvamında yensin!!!

GÜNÜN SÖZÜ

Akıl nazlıdır. Kimi zaman uyandığında atı alan Üsküdar’ı geçmiş olur. H.D.

13