Boşuna özenmeyin

18 Şubat 2015, Çarşamba 05:00
AA

Erkeklerin kahve sohbetleri, arkadaş toplantılarının vazgeçilmez konusu büyük penis. Çok da özenilecek bir şey değil. Çünkü hayalini kurduğunuz büyüklük sizi mutlu edebilir ama sevdiğiniz kadına acı verir. Hayal etmeden bir kez daha düşünün.

BÖYLE SORU YOK!

Ertesi gün kan geldi


Ben erkek arkadaşımla birlikte oldum. Ama kan gelmedi ve zarım patlamadı. Bir gün sonra kan geldi. Acaba bu neden oldu?

CEVAP Sevgili okurum, patlamadı!!! Eğer patlasaydı 5 kıtadan sesi duyulurdu, ben duymadığım için patlamadı! Zar patlamayınca küstü ve ilişkiyi boykot etti. Ve kendini kanıtlamak için bir gün sonra kanadı. Peki kanasaydı ne olacaktı? Anısını kime saklayıp anlatacaktın? Partnerinle evleneceksen o da fena halde bu konuda takıntılı ise, kendini ateşe atmayacak, “Aman” deyip onunla yuva kurmayacaksın. Zar orada duruyor. Esnemekten derin uykuya dalmış! Ertesi gün hatırın kalmasın diye sana 1 damlacık selam yollamış. O da mağdur. Çünkü ne ummuş ne bulmuş. Olan olmuş, zarı boşver, yerinde güller açmış, sen ona bak.

GÜNÜN SORULARI

Düzeltmeye çalıştım ama...

18 yaşındayım, 1.80 boyunda, 83 kiloyum. Penisim sertleşince vücuduma paralel duruyor. Düzeltmeye çalıştım ama olmuyor. Acaba düzelir mi yoksa tedavi gerekir mi?

CEVAP Değerli okurum, yakın bir dostumun kızının da evlendiğinde böyle bir olay gelmişti başına. Eşinin penisi sertleşince adeta karnına yapışır gibi bir durum alıyormuş. Elle de bu pozisyon değiştirilemediğinden çift boşandı. Cinsel organ üzerine uydurulan abartılar öyle çoktur ki tümü yanlış ve korkutucudur. Gençler “Duvarı bile deler” diye konuşurlar. Bilmeyen kızlar ve kadınlar buna inanabilirler. Kadının biri arkadaşına “Eşim cinsel organıyla karyolada yatarken beni kaldırabiliyordu” demiş. Öteki de inanmış. Erkeklik konusunda nereden nerelere geldik. Aynen devam et, ilişkiye giremezsen ameliyatla düzeltilebilir. Zor bir operasyon değildir, merak etme, evliliği bekle.

Sevgilimi nasıl ikna edeyim?

Sevgilimi ilişkiye girmesi için nasıl ve hangi yöntemle ikna edebilirim?

CEVAP Nasıl ikna edeceksin değerli okurum? Kolay ama biraz zaman ister. Binbir Gece Masalları diye bir kitap var. Al onu, her gece kıza oku. En heyecanlı yerinde bırak. Derken 999’uncu gece o sana “Hadi gari olsun” diyecektir, hiç üzülme. Sana öyle formüller vereceğim ki 1 haftaya kalmaz muradına erersin. Onunla da her hafta buluşursun. Bu durumda benim rolüm ne olacak? Bu yaşa kadar kadınlar, kızlar hakkında onlara yakışır estetik, insancıl kavram ve kuralları öğrenmemişsen, kulağından tutarak ben mi öğreteceğim? Öğreneceğin yer var; adres veriyorum. İnsanlık okulu, 3 yıl sonra bekliyorum başarı diplomanı.

* * * *

Nişanlımın penisi büyük


26 yaşında, nişanlı kızım. Nişanlımın penisi büyük. Çok canım yanıyor, acı çekiyorum. Acaba nişanlımın cinsel organının küçültülmesi mümkün mü? Nasıl yaptırabiliriz?

CEVAP Sevgili okurum, çok zor bir sorun. Penisin herhangi bir yöntemle küçültülmesi söz konusu değil. Tek yöntem, onu idareli kullanmak. Bunu da siz aranızda keşfedin. Yapabileceğiniz bundan ibaret.

Mastürbasyon nedir?

Mastürbasyon nedir ve gençler onu neden kullanma ihtiyacı duyuyor?

CEVAP Sevgili okurum, mastürbasyonun ne olduğunu arkadaşlarına sorsan iyi edersin. Onlar benden daha iyi ders verirler sana.

İhtimali var mı?

22 yaşındayım. Kız arkadaşım da 20 yaşında. Sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Üzerimizde eşofmanlar vardı. İç çamaşırlarımıza boşaldık. Acaba sevgilim hamile kalmış olabilir mi?

CEVAP Sevgili okurum, yok. Hamile kalmadı. Umarım, aklınız biraz daha iyi çalışır. Okuyun, bilgileninZevk alamıyorum

16 yaşındayım. Penisim 7 santim. Zevk alamıyorum. Bu beni üzüyor. Ne yapmalıyım?

CEVAP Sevgili okurum, bu ölçü sertleşmiş hali ise bir üroloji uzmanına başvurup nedenlerini ve çözümünü bulmaya çalışmalısın.

Hamile miyim?

19 yaşında kızım. Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Bir ara penisi vajinama girdi. Sanırım zevk suyu geldi. Hamile miyim? CEVAP Sevgili okurum, galiba hayır. Senin aracılığıyla kızlara sesleniyorum. Doğanın sürpriz oranı düşük de olsa her zaman vardır. Oradan bir spermin geçip geçmediği ne malum.?Kız gebe kalır mı?


21 yaşındayım. Arkadaşımla ilişkiye girdik ama içine boşalmadım. Ama zevk suyu vajinaya bulaştıysa için kız hamile kalır mı?

CEVAP Sevgili okurum, kalmaz. Ama unutma bu sözün bir oranı vardır. Bana göre binde bir. Bu oran milli piyango oranından daha yüksektir. Ya çıkarsa gibi ya kalırsa? Bu son ihtimali hiç unutmayın.

Bozulmuş mudur?

Nişanlı bir kızım. Nişanlımla yüzeysel bir şeyler yaşıyoruz. Ama biraz ileri gittik. Sanırım penisi 2-3 santim içeri girdik. Koyu kırmızı 2-3 damla kan geldi. Kızlığım bozulmuş mudur?

CEVAP Değerli okurum, kızlık zarın zedelendi. (Belki de yırtıldı) Yapılacak şey, şimdilik bunları unutman. Ya da sıcağı sıcağına tam üstüne gitmen. Yani sevgilinle olayı paylaşman. Sonraki ilişkilerinde karar vermen.

Başım dönüyor

26 yaşındayım. Penisim 22 santim. İlişkiye girmek istediğim kadınlar rahatsız olduklarını söylüyorlar. Ereksiyon çok uzun sürüyor ve bu sırada başım dönüyor. Ne yapmalıyım?

CEVAP Değerli okurum, böyle idare edeceksin. Baş dönmesi penise gelen kanla ilgili olabilir. Büyük penis, kadınlara acı verdiğinden cinsel birleşmelerde zorlanırlar. Evlendiğinde, kendine uygun bir eş bulduğunda ve idareli kullanmayı öğrendiğinde sorunlar çözülecek.

Hem küçülsün hem de düzleşsin

15 yaşındayım. Penisim eğik duruyor. Hem küçültmek hem de düzleştirmek istiyorum. Acaba bana yardımcı olabilir misiniz?

CEVAP Değerli yavrum, biraz büyü. Penis uslu uslu yerinde dursun. Eğrilik operasyonla düzelir. Ama büyüklüğü küçülmez.

Zevk suyu geliyor


Kız arkadaşıma dokununca penisimden zevk suyu geliyor. Bunun çaresi nedir?

CEVAP Sevgili okurum, normalin normali. Ne istiyorsun zavallı organdan, o sana karışıyor mu? Ona karışma.

Erken mi boşalacağım?


18 yaşındayım. Haftada 7-8 defa mastürbasyon yapıyorum. Bu erken boşalma ya da sertleşme problemine neden olur mu? Bir de 4-5 gün arayla yapılan mastürbasyonlarda meninin rengini koyu sarı olması hastalık belirtisi midiri?

CEVAP Değerli okurum, sık mastürbasyon yapmak erken boşalma nedeni olabiliyor. Ama erkekliği azaltmak diye bir şey söz konusu değil. Meninin rengi de birkaç gün kesede biriktiğinden koyulaşıyor. Normaldir.

GÜNÜN SÖZÜ

Mutsuzsanız gülemezsiniz. Gülmezseniz mutlu olamazsınız... İşte evrensel bilmece. H.D.

 

13