Cinsellik zamanla öğrenilir

24 Şubat 2010, Çarşamba 18:04
AA

Orgazm dünyadaki pek çok kadının sorunu. ‘Zevk alıyorum ama bir türlü orgazm olamıyorum’ diye dert yanıyorlar. Hanımlar, cinsellik zamanla öğrenilir, tecrübeyle güzelleşir. En iyisi kendinize bir şans tanıyın ve fantezilerinizi de devreye sokun...

Genelevde başarılı olamıyorum

25 yaşındayım, kadınlara ilgi duyduğum halde onlara yaklaşamıyorum. Birkaç kez geneleve gittim, başarılı olmadım. Tam ereksiyon olmadan boşaldım. Kimseyle ilişkiye giremedim. Kendime güvenmiyor, heyecanlanıyorum. Ne yapacağım? RUMUZ: KÜSKÜN

CEVAP: Değerli okurum, genelevde tabii ki başarısız olacaksın. Artık bir şeyler yaşama zamanın gelmiş. Cinsellik bir öğrenme süreci ister. Mastürbasyon ağırlıklı bir yaşam seni yorar. Duygusal girişimlerle hareket et. Bir fırsat yakalacağını sanıyorum.

Zevk alıyorum ama neden boşalamıyorum?

24 yaşında, 4 yıllık evli bir kadınım. Bir kızım var. Evlendiğim günden beri ilişkiye girerken zor orgazm oluyorum. Hatta olmuyorum desem yeridir. Zevk alıyorum ama boşalamıyorum. Bunun nedeni nedir?

CEVAP: Sevgili okurum, kadınların orgazm güçlüğü bütün dünyada yaygın. Bu durumda çok şanssız bir yerde değilsin. Kafana takmazsan oldu mu olmadı mı diye beklemezsen sanırım daha kolay yaşayacaksın. Biraz da fantezilerine ağırlık ver.

Aşık olduğum kız erotik filmlerde oynamış, ne yapacağım?

28 yaşında bir erkeğim. Bir kıza aşık oldum. Ancak sonradan onunla ilgili bir gerçeği öğrendim. Aşık olduğum kız daha önce erotik içerikli filmlerde rol almış. Bu işi mecbur kaldığı için yani maddi sorunlarından dolayı yapmış. Çok iyi niyetli bir kız. Ben bu kızla evlenmek istiyorum. Bu konuyu aileme nasıl açabilirim?

CEVAP: Değerli okurum, zor ve engebeli bir yola girmek üzeresin. Ailen istemeyecek. Bir yerlerden de duyulacak. Duyulmasa bile senin içinde hep ‘Ya biliyorlarsa’ diye kuşkular olacak. Bir tek çıkar yolu var. Hayatın boyunca bütün bunları göğüsleyebileceğine ve taşıyabileceğine inandığın gücün ve yüreğin varsa onunla ilişkini bir süre daha sürdür. Evleneceksen de evlen.

Devamı 2. sayfada...

Sevgilimin kızlık zarı bozuldu mu?

20 yaşındayım. Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla birbirimizi tatmin ediyoruz. En son ilişkiden sonra kız arkadaşımdan pembe renkli birkaç damla sıvı geldiğini gördük. Acaba kızlık zarı bozulmuş mudur?

CEVAP: Sevgili okurum, zedelenmiştir. Ya da hiçbir şey olmamıştır. Belki de çok zayıf olasılıkla bir parça yırtılmıştır. Falda bu üç ihtimal çıktı. Bunları bir torbaya at. Gözünü kapat, çek. Ne çıkarsa o doğrudur. Ama padişahın oyununa gelme. Padişah vezirini katledecek. Adaletli görünmek için vezire bir şans veriyor. Padişahla yardakçıları şöminenin yanına oturmuşlar, kahvelerini içiyorlar. Padişah veziri çağırıyor. “Bak vezir efendi. Senin hakkında iyi şeyler duymadım. Ama ben adil bir padişahım. Sana bir şans daha tanıyorum. 2 tane kağıt var. Birinde ölüm, ötekinde af yazıyor. Birini çek” diyor. Vezir biliyor ki ikisinde de ölüm yazıyor. Hangisini çekerse ölecek. Ama öyle bir şey yapıyor ki kağıdı çekiyor, kurtuluyor. Ne yapmıştır acaba? Hadi yormayayım seni. Çektiği kağıdı şömineye atıyor. “Padişahım elinizdeki kağıda bakın. Ben şansımı kullandım” diyor. Padişah hazır bulunanların yanında verdiği sözden geri dönüş yapamıyor. Tabii ki açıyor, ‘ölüm’ yazıyor. Bu durumda da vezirin çektiği af anlamına geliyor. Bana bak delikanlı, senin çektiğin kağıtta eğer hiçbir şey olmamış çıkarsa bundan dolayı şımarıp kızın üzerine üzerine gitme. Kendini geri çek. Biraz zedelenmişse yine geri çek. Yırtılmışsa tümden geri çek. Kısaca elini kızın üzerinden çek. Kızın kanına girme yavrucağım. Ama onun yerine evinde başka şey çek. Yanlış anlama, şınav çek.

Devamı 3. sayfada...

Kıza Aspirin içirdim gebeliği engeller mi?

20 yaşındayım. Kız arkadaşımla ilişkiye girdim. Az da olsa içine boşaldığım için 10 dakika sonra sevgilime Aspirin içirdim. Acaba hamile kalma riski var mı?

CEVAP: Aspirin: Hastalara şifa, ağrıya, sızıya deva. Soğukta kalmayın, kendinizi hara da sanmayın. Bel fıtığı olmayın, seks küfesine dolmayın. Bak yavrum, bu öğütlerden sonra sıra Amin demeye kaldı. Bu konularda dolu dizgin koşanlar da umarım yukarıdaki sözlerden dersini aldı. Biz dönelim Aspirin’e, bakalım marifetlerine: Kimyası asittir. Canlı yakalarsa spermler için katildir. Aspirin’i yanlış yoldan kullanmışsın. Eskiden bazı kadınlar zorda kalınca bunu yapardı. Bir tablet Aspirin’i vajinal yoldan içeri atardı. Değerli okurum, içirdiğin Aspirin boşa gitti, kızın halsizliği de geçti.

Kız arkadaşım ilişkiye girmek istiyor ama bence daha erken

17 yaşındayım. 16 yaşında bir sevgilim var. Benimle ilişkiye girmek istiyor. Bu yaşta bana çok saçma geliyor. Daha yaşı başı kaç ki? Onu bu isteğinden nasıl soğutabilirim? Şimdiden teşekkür ederim.

CEVAP: Çocuğum, kızı sen kandırıyorsun, sen azdırıyorsun. Sonra yolundan çekiliyorsun. Bu bana arenadaki boğa güreşlerini anımsattı. Zavallı boğaları kırmızı pelerinle azdırırlar. Boğa insana değil, pelerine saldırır, adam önünden çekiliverir. Sen de öyle yapıyorsun. Kız da o telaşla boynuna saplanacak kılıcın benzerinin bir yerlerine saplanacağının farkında değil, kan kaybedecek. Hem bedenen hem de ruhen. Çare kolay. At pelerini elinden, çekil önünden. O azgınlığını sürdürecekse, onun sorunu. Kimi boynuzlayacak ya da boynuzlatacaksa bu sen olma. Çünkü sen bizdensin, bizim aileye katıldın. Ben seni o azgın keçinin önüne yem diye atmam.

Topu bir türlü ağlara gönderemiyorum

17 yaşındayım. Kız arkadaşımla birlikte olduğumda elim ayağıma dolanıyor. Bir türlü topu ağlara gönderemiyorum. Ne yapmalıyım? RUMUZ: FURKAN Ö.

CEVAP: Sevgili Furkan, Gürkan, Serkan, Tarkan, komşunun kızlarına sarkan sarkan... Bu konuda kankalar ve de işi bitirmede cancanalar. Beni iyi dinleyin ki boşa gitmesin çabalarım. Yavrum, bu yaşta tabii ki elin ayağına dolaşacak. Bu heyecanlara ruhunuz alışacak. Sorun gibi görünen doğal olanlar böyle böyle aşılacak. Bir Çin lokantasına gitsen. Eğer alışık değilsen çöplerle yemek yiyebilir misin? Yoksa üzerine mi dökersin? İşte böyle. Şimdi sen söyle, 17 yaşında bu işler nasıl oluyor? Lafla peynir gemisi mi yürütüyorsunuz yoksa kafayı seksle mi üşütüyorsunuz?

 

Jigololuk yapıyorum cinsellikten nefret ediyorum

 

Burada yer alan yazılar, Dr. Haydar Dümen'in Posta gazetesinde geçmişte yazdığı yazıların derlemesinden oluşmaktadır. Dr. Haydar Dümen'in günlük yazılarını Posta gazetesinden takip edebilirsiniz...

3