Fanteziyle renk katın

19 Ağustos 2014, Salı 05:00
AA

Orgazm olamamak sadece kadının sorunu değil. Erkeğin de bu işte rolü var. Beyler, eşinize sıcak ve romantik davranın, onu istediğinizi her fırsatta gösterin, bedenini tanımasına yardımcı olun ki orgazma ulaşması hızlansın. Tabii fantezileri de unutmayın.

Kızlığım bozuldu mu?

21 yaşındayım. Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, vajinama parmağını soktu. Sizce kızlık zarım yırtılmış mıdır? Bu yüzden evlenmek istemiyorum. Acaba ne yapacağım?

CEVAP

Sevgili okurum, yırtılmadı. Yırtılsa benden önce sana haber verirdi. 1-2 damla kanlı gözyaşı dökerdi. Rahatlıkla evlenebilirsin. Esnekse, ilk gece kanamazsa, başını öne eğme. Çok emin olmak istersen doktora bile gideceğini söyle. Bana göre gerek yok.

Cinsel organım uzar mı?

17 yaşındayım. 1.84 boyundayım, 83 kiloyum. Cinsel organım 13 santim. Ben biraz da göbekliyim? Acaba ileride uzar mı?

CEVAP

Sevgili okurum, ileride uzamaz. O boy yeter. Ama biraz daha kilo alırsan, o yağ kitlesi de penisi 1-2 santim daha örter.

Çok geç boşalıyorum

23 yaşındayım. Çok geç boşalıyorum. İlk boşalmada sorun yok ama ikinci boşalma 45 dakikaya bulur. Bu da eziyete dönüşüyor. Sizce problem nedir?

CEVAP

Değerli okurum, bünyeden kaynaklanan bir olay. Düzenli bir ilişkin olduğu zaman hem kendini hem kadınını yormadan tek ilişkiyle evliliği sürdürürsün. O günlere gelindiğinde sorun çıkarsa gereği yapılır.

Mastürbasyona başladım

24 yaşındayım. 2 yıldır kız arkadaşımla cinselliği yaşıyorduk. Ama 2-3 aydır ilişkiye giremiyoruz. Mastürbasyon yapmaya başladım, çok sık yapıyorum. Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP

Değerli okurum, belki de arkadaşın senin nabzını yokladı. Baktı ki evliliğe değil, keyfe yönelik bir ilişki. Böyleyse kız kararını verdi. Gelelim mastürbasyona; o kadar çok kendini kaptırma. Yalancı emzik gibidir. Bir şeyler olur ama ruh doymaz. Üstelik saplantıya dönüşür. Reçete: Biraz irade, biraz düşünce. Günde 3 kez al, yeter.

Sürekli yapmak istiyorum

14 yaşındayım. Penisim 11 santim. Her gün mastürbasyon yapmak istiyorum ve yapıyorum. Bir zararı olur mu?

CEVAP

Değerli okurum, penisine kafayı takma. O üzerine düşen görevi yapacak. Ama bu kadar mastürbasyon günü gelecek bir ihtimal çıranı yakacak. Demedi deme. Obur gibi mastürbasyon yemine yönelme.

Kızlık zarı zarar görür mü?

17 yaşında kızım. Hiç mastürbasyon yapmadım. Zararı var mı? Yapsam zarım zarar görür mü? Aklıma hiç gelmemişti ama şimdi merak ediyorum. Ne yapacağım?

CEVAP

Sevgili yavrum, biraz aklına gelsin canım. Ruh, beden ve organ senin. Artık uyuyan melekleri uyandırma zamanıdır. Böylece cinselliğine, duygularına ve duyularına alışırsın. Dışarıdan sürtünmelerle kızlık zarı zarar görmez. Tekniğini sana iç güdülerin söyler. Bak bakalım, arada bir kendini yokla ki orgazm alış.

Karım bir türlü orgazm olmuyor

27 yaşında, 8 aydır evliyim. Karım cinsel ilişkiye girdiğimizde o bir türlü orgazm olamıyor. Artık bu durumdan sıkıldım. Ben onun da orgazm olmasını istiyorum. Elimden geleni yaptım ama olmuyor.

CEVAP

Değerli okurum, önünüzde çok uzun yıllar var. Vajina cinsel birleşmeden önce doğum için programlanmıştır. Zamanla eşinin zevk alacağını sanıyorum. Bu konuda gereken öğütleri ve yardımları bir hekimden almanızda yarar var. Sana da iş düştüğünü unutma. Sabırlı ol, üzerine gitme, estetik davran. Hoşlandığı fantezileri bul, çıkar.

Acaba hamile kalma riskim var mı?

Sevgimle ilişkiye girdik ama tam değildi. 2 aydır adet görüyorum ama gebe kalma riskim var mı? Kızlığım bozulmuş olabilir mi? Cinsel organımdaki deriler soyuluyor. Acaba ondan hastalık mı kaptım?

CEVAP

Sevgili okurum, ne hamilesin, ne de zarın bozuldu. Döküntülerin de hastalık olduğunu sanmıyorum. Keyfine bak be yavrum. Suçluluk kompleksine girersen ruh hastası olursun. Bu da hem seni hem aileni hem de bizi yorar.

Sevgilimden neden kan gelmedi?

20 yaşındayım. Kız arkadaşım da 18 yaşında. İlişkiye girdik, kan gelmedi. Sevgilim 2 yıl önce bir darbe aldığını ve kanaması olduğunu söyledi. Acaba kızlık zarı o zaman patlamış olabilir mi?

CEVAP

Değerli okurum, ne yapacaksın? Kız arkadaşının namusunu ya da zarını o kadar koruyacaktın, neden onunla yattın? Evlenecek misin bilemem. Evleneceksen sineye çek. Ama evlenmeyeceksen bu kızla fazla oynama. Üstelik de suçlama. Ortada bir suçlu varsa birincisi sensin. İkincisi de sanal düşüncelerin.

Sekse düşkünüm

2 yıllık evli kadınım. Kocamın penisini ölçtüm; 9.5,10 santim geldi. Fantezileri olan, sekse düşkün bir kadınım. Ne yapmam lazım?

CEVAP

Sevgili okurum, fantezileri bir yana merak seni erken yakalamış. Bu yetmemiş aklına tehlikeli bir soru takılmış. Acabalara acabalar eklenmiş. 2 yıllık evlilikte dolapta daha ütüsü bile bozulmamış damatlık dururken bizi okur Allahlık!!! Erkekte boy pos yerinde. Doğa da her şeyi dört dörtlük yaratmıyor. Bu konuda biraz az, biraz çok topla, çıkar, ortadan böl, hepsi birbirinin benzeri. Böylece yaşam dengesi kuruluyor. 9.5 santim penis 8 santimlik vajina için yeterlidir. Ruhsal, bedensel kaliteli bir ilişkide organ görevini yapar derim.

Çocuğu nasıl yapacağız?

Kız arkadaşım 24 yaşında. Cinsellikten tiksiniyormuş. Sadece kendini sevdiğini, kendi ile tatmin olduğunu söylüyor. Ne olur bir yol gösterin. Yakında evleneceğiz, çocuğu nasıl yapacağız?

CEVAP

Çaresizim, spermler milyonluk ordular gibi emrinde. Atış mevziline girecek bir cinsi latifi bekliyorlar. Cinsi latif ise çelikten kale duvarları arkasına çekilmiş, cinsel konuda ‘bir lokma, bir hırka ile yetineyim’ derken birden kendi hazinesini keşfetmiş!!! Yani kendisine aşık olmuş. “Ne ararsam bende var” demiş. Bunu da kimseyle paylaşmak istememiş. Ailesi, çevresi “Hadi evlen, evlen” diyor. Kız büyüğe koyuyor dolmuyor, küçüğe koyuyor, almıyor. Ne var ki cinsel konuda aradığını bulmuş, mastürbasyona esir olmuş. O esaretten de kurtulmak istemiyor. Samanı bal eylemiş!!! Kendi pişirip kendi yemiş. Buna da Hocanız, iyi düşün, işin zor çaresizim demiş.

Acaba cinsel organı daralır mı?

Kız arkadaşımla birkaç kez ilişkiye girdim. Acaba 3-4 sene ilişkiye girmezsek sevgilimin vajinasında daralma olur mu?

CEVAP

Delikanlım, ya Settar diye çıkalım yola, bakalım sağa, sola. Kitap karıştıralım, arkadaşlara soralım ve sana bir çözüm bulalım. Önce soru şu: Sen bu kızla evlenecek misin? Tarla ya da arsa almıyorsun ki metraj hesabı yapalım. Bu kızla evleneceksen neyi öğrenmek istiyorsun? Evlendin diyelim. Çocuk doğacak, ee şimdi ne olacak? Elinde bir aletle her gün vajinayı mı ölçeceksin? Örneğin; bugün biraz daralmış. Havalar sıcak. O da nesi vajina kendini bırakmış!!! Her gün ayrı hesap senin kafada mantık kesat! Boy, pos, uzunluk, derinlik her neyse, kullanmasını bilene güzel, bilmeyene bal döksen yenmez bir nesneymiş.

Günün sözü

Aşkın hayali gerçeğinden güzel, gerçeğin de tadı hayalinden tatlıdır. H.D

13