Fazlasının faydası yok

16 Mart 2015, Pazartesi 05:00
AA

Hayatta her şeyin yeri ve zamanı var. Gereğinden önce yaşananlar ruhta ya da bedende derin yaralar açar. Oyun gibi başlayan alışkanlıklar bir süre sonra sizi mutsuz eder. En güzeli yaşadığınız her şeyi kararında bırakmak ve cinsellik konusunda da orta çizgide buluşmak

BÖYLE SORU YOK!

Ya çocuğum olmazsa?


8 aylık evliyim. İlişkiye girince yoruluyorum. Sertleşme kayboluyor, boşalamıyorum. Mastürbasyonda boşalıyorum. Çocuğum olur mu?

CEVAP Değerli okurum, sperm sayın uygunsa çocuğun olur. İşte derdin birini sildik. İlişkide yorulman için oyunu ters yüz edeceksin. Yorulmayacak pozisyonu seçeceksin. Bu da çözüldü. Sertleşme bitiyor, çünkü at alıştığı yemi yemek istiyor. Yani mastürbasyon için tepiniyor. Mastürbasyon belasına o da sen de tutsak oldunuz! Malzemeyi tavadan tabağa koyup üzerine de hayal sosunu dökünce bandıra bandıra mı yersin yoksa kandıra kandıra mı yersin bilemem. Bu yolda gidersen sonuç karmaşık. Mastürbasyondan kurtulmak için eşinin yardımını iste. Birlikte uzmana gidin, özel bir teknikle bu sorun da çözülüyor, bilin.


Eşim dudaklarından öptürmüyor

1.5 yıllık evliyim. Eşim bir türlü dudaklarından öptürmüyor. Bana yardımcı olur musunuz?

CEVAP Olmaz değerli okurum, eşine de teessüflerimi bildiririm. Öpücükle beden serbest, dudak yasak! Bu nasıl hesap? Neyse eşini uyardım ama galiba seni uyarmak için silkeleyecek, baş ucunda davul çalacağım. İşte ilk tokmağı vurdum. Ağzında çürük dişin var mı? Nefesin nasıl yani? Karanfil alsan da işe yaramayan türden mi? Yoksa öpüşüyorum derken dişliyor musun? Bunlara dikkat et ve konuş eşinle. Dudak öpüşmesi olmadan aşkı yaşayamazsınız. “Hocam öyle söylüyor” de. Yaşın yok ama çocuk var mı? Bu da önemli. Uzun bir yoldasınız. Hesaplarınızı ona göre yapmalısınız. Eğer sorun psikolojik takıntıysa onu da sen sevecenliğin ve özverinle çözmelisin.

Kızın ilişkiye girdiği anlaşılır mı?

kızla ilişkiye girdim, zarı patladı. Sonra ayrıldım. Bu kız evlenirken zarını diktirebilir mi? Ya da daha önce ilişkiye girdiği anlaşılır mı?

CEVAP İyi kalpli, vicdanı şefkatli okurum. Bile bile olmuş bir kaza bu. Kıza geçmiş olsun. Zarın dikilmesi sandığınız gibi değil. Zar dikilecek, eski haline dönecek ve kimse fark etmeyecek. Böyle bir şey yok. Titizliğini anladım da sen kızlığı götürürken bu hesapları yapmadın. Evleneceğin kıza gelince de kılı kırk yarıyorsun. Bu nasıl şefkat, nasıl adalet? Kendine lüp lüp başkasına düt düt. Zar dikildikten 5-10 gün sonra dikişleri atar. Operasyon sonrası birkaç gün içinde ilişki olursa zar kanar, erkek kandırılır. Bütün bu dalaverelere girmeden, hesaplar mertçe yapılsa her şey de ona göre hesap edilse, kimseye haksızlık yapılmasa yolun en doğrusu bu.


Kimse bana inanmıyor

25 yaşındayım. 4.5 saatte 8 defa boşaldım. Ama kimse bana inanmıyor. 2 gün ilişkiye girmesem ya da mastürbasyon yapmasam başım ağrıyor. Sizce bir sorun mu var?

CEVAP Değerli okurum, formül gayet basit. Başın ağrıdığında bir mastürbasyon 2 aspirin. Yani bir kere mastürbasyon yaparsan bir başka zamanda da 2 defa aspirin alırsın. Böylece sürer gider. Kendini cinselliğin akışına kaptırırsan o akan nehir çağlayana dönüşüverir. Yani bir yerlerde ters teper. Parolamız orta çizgi. Sana da söylüyorum. Unutma bir mastürbasyon 2 aspirin.

Cinsel oganım çok büyük kızlar beni istemiyor

17 yaşındayım. Cinsel organım çok büyük. İlişkiye giremiyorum. Kızlara zarar vermekten korkuyorum. Bana yol gösterin.

CEVAP Değerli okurum, yol göstermeye gerek yok, sen bulmuşsun. Kızlara dokunma. İleride fırsat bulursan ve için el verirse uygun koşullarda bazı kadınlarla birleşme yapabilirsin. Çünkü onlar tecrübelidir. Sen de evlendikten sonra uygun koşullarda ve öğrendiğin yöntemlerle ilişkini ve hayatını sürdürürsün.

Kız ilişkiye girmek istiyor gibi...


17 yaşındayım. Kız arkadaşım bana çok yakın davranıyor. Sanki ilişki yaşamak istiyor gibi. Ben bunu anlayamıyorum. Onun gibi mi düşünmeliyim acaba?

CEVAP Sevgili yavrum, kızın öyle düşündüğünü sanmıyorum. Kız seninle yan yana olmak, elini tutmak, parklarda dolaşmak istiyor. Bundan adım gibi eminim. Yine eminim ki, seninle seks yapmayı düşünmüyor. Onu sen düşünüyorsun. Sakın düşünme. Güzel güzel, cici cici, arkadaş arkadaş konuşun, gülün.

Benden kan geldi

Erkek arkadaşımla bir ay önce birlikte olmaya çalıştık ama ben çok acı duyduğum için tam anlamıyla birleşme olmadı. Benden kan geldi. Acaba bu neden kaynaklanıyor?

CEVAP Sevgili okurum, kızlık zarından kaynaklanıyor.

Acı hissetmedim

20 yaşındayım. Nişanlımla kızlığımı koruyarak ilişkiye girdim. Son ilişkide adetim yeni bitmişti. Benden kan geldi. Acaba kızlığım bozulmuş olabilir mi yoksa adet kanı mıydı? Ben hiç acı hissetmedim. Nişanlım da bir şey anlamadı.

CEVAP Sevgili okurum, büyük olasılıkla kızlık kanı. Eğer kanın rengi açık ve kırmızı ise bu kızlık kanı olduğunun bir bakıma kanıtıdır.

İlişkiye giremiyorum

17 yaşındayım. Ben ilişkiye girecek birini bulamıyorum. Her gün en az 10 kere mastürbasyon yapıyorum. Penisimde yaralar oluştu. Çıldırmak üzereyim. Yol gösterin.

CEVAP Sevgili okurum, ne yapacaksın zaten çıldırmışsın. Bizim bu sayfada çıldıranlara çare bulamıyoruz. Hemen annenin, babanın elinden tut, seni psikiyatri uzmanına götürsünler.

Ne zaman kanar?

Kızlık zarı esnekse kanamıyor. Ama bu kızlık zarı hiç mi yırtılmaz? Doğumda kanamaz mı?

CEVAP Sevgili okurum, kanamayan zarlar genellikle doğumda yırtılır.

Sevgilim kaçıyor

18 yaşındayım. Penisim çok büyük. Kız ilişkiye girmek istemiyor. Bir de sertleşmede zorluk oluyor. Mastürbasyon yapınca daha kolay ereksiyon oluyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP Değerli okurum, derslerinin başına ya da işine dönsen. O organ küçülmeyecek, kızlar hep korkacak. Yani büyük penisler çoğu zaman antika silahlar gibi duvarları süsleyip gururlanmaktan başka bir işe yaramıyor. Benim dileğim bu kılıçla kızları fazla yaralamaman. Biraz daha büyü. Zamanı gelince her şey düzelecek.

Aldatılmak istemiyorum

22 yaşındayım. Penisim 8 santim. İlişkimizi evliliğe götürmek istiyoruz. Bu penisle onu tatmin edemezsem ne olur diye düşünüyorum. Aldatılırım diye endişeliyim. Bana yardım edin.

CEVAP Değerli okurum, penisinin ereksiyon halinin ölçüsünü söylemiyorsun gibi geldi bana. İkincisi eğer şişmansan, kasıklarında biriken yağlar penisi birkaç santim yutar, görüntüyü küçültebilir ama boyu normaldir. Senden ricam, zahmet olacak ama penisin sertleşmiş boyunu cetveli o kasık yağlarının üzerine bastırarak ölç. Tam ölçümü bana tekrar yaz ki, bütün korkularından seni kurtarayım. Çünkü her yönde tedavisi var.

Mastürbasyon yapmaktan zevk almıyorum

16 yaşındayım, mastürbasyon yapmaktan zevk almıyorum. Okuldaki kız arkadaşlarıma çok ilgi duyuyorum. Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP Sevgili okurum, atalarımızın bir sözü vardır ‘Yüce Mevlam neylerse iyi eyler’ derler. Doğa önüne çok güzel bir harita, pusula koymuş, karşı cinse yönlen diyor. Ama bu en yakınların ya da okul arkadaşların olmaz. Onlar okuyacak, senin kaderinde imza sahibi olacak masalara oturacaklar. Sen bir biçimde flört, arkadaşlık kurabilirsin, cinsel doyumların için de risksiz fırsatları değerlendirirsin. Onun ne olacağını bilmiyorum ama doğa senin karşına çıkaracak.

GÜNÜN SÖZÜ

Nankörlük vicdanın kanseridir. H.D.

14