Hayallerini yıkmayın

29 Ağustos 2014, Cuma 05:00
AA

Erkekler büyük cinsel organ hayaliyle yanıp tutuşuyor. Gün geliyor kızlar buna tepki gösteriyor, canı yanar diye kaçıyor. Beyler, kızların düşlerini yıkmayın. En iyisi kendi hayallerinizi küçültün ve mutluluğu yakalayın...

Kız hamile kalır mı?

Ben adet döneminde kız arkadaşımla ilişkiye girdim. Acaba hamile kalır mı?

CEVAP

Kalmaz yavrum. Ama binde bir de olsa, hani belli de olmaz.

Sabaha kadar ilişkiye giriyor, doymuyoruz

Kız arkadaşımla sabaha kadar ilişkiye giriyoruz ama doymuyoruz. Acaba ileride bir sorun yaratır mı?

CEVAP

Sevgili okurum, canına okur. Ne o yani evlenecek misiniz? Getirme beni kapına. Gelirim, seni annenin önünde diz çöktürürüm. Bak bu oğlun var ya, ne haltlar karıştırıyor, neler düşünüyor derim. Daha şimdiden bu yolun sonu bulunur mu?

Kızlar korkuyor

17 yaşındayım. Penisim 20 santim. 2 kişiyle birlikte oldum, her ikisi de çok korktular. İleride sorun yaşar mıyım? Günde 2-3 kez mastürbasyon yapıyorum. Azaltayım mı?

CEVAP

Değerli okurum, penis boyu bakımından faydasını da zararını da görmezsin. Ama bu kadar mastürbasyondan ileride bir sürü zarar görürsün. Kızların korkması doğal. Kendini onların yerine koy. Evlendiğinde bazı formüller bulunur. Diyelim ki kız arkadaşın oldu. Ama çocuğum onun da ruhu var. Psikolojisini bozma, hayallerini yıkma.

Kadınlar acı çekiyor

Cinsel organım 19 santim. Bugüne kadar pek çok kadınla ilişkiye girdim. Hepsi ilişki sırasında çok acı çektiğini söyledi. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Sevgili okurum, büyük penis kadınlara acı verir. Şimdi sayfaları karıştırıyorum. Tam 449 kere bunu söylemişim sizlere. Sen 450’nci oldun. 500’üncü mektuba da büyük penis jübilesi yaparız. Bir de size nazar boncuğu mu, at nalı mı, altın mı takarız bilemem.

Penisim kırılmış olabilir

Penisim galiba kırıldı. Ereksiyon halindeyken dalı kırık bir ağaç gibi. Çok utanıyorum. Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP

Değerli okurum, kesinlikle bu işi iyi bilen bir üroloji uzmanına başvuracaksın. Ameliyatla düzeltilecek ve hayat normal devam edecek.

Günde 5 kez mastürbasyon yapıyorum, zararı var mı?

21 yaşındayım. Hiç kız arkadaşım olmadı. İlişkiye de birkaç kez genelevde girdim. Onun dışında hep mastürbasyon yapıyorum. En azından günde 5 kez mastürbasyon durmadan olmuyor. Penisim 13 santim. Acaba yeterli mi? İleride acaba ne gibi sorunlarım olur?

CEVAP

Sevgili okurum, penisin yeterli ama iraden az. Enerjini bu yolda erken boşalmaya şartlayarak tüketme. Unutma ki herkes her istediğini yapamaz. Yani tonlarca para kazanamaz, tonlarca yemek yiyemez bunun gibi.

Dalga geçerler mi?

17 yaşındayım. 68 kiloyum. 1.80 boyundayım. Sevgilim ilişkiye girmek istediğini söylüyor. Ben sünnet olmadığım için çekiniyorum. Sizce ilişkiye girebilir miyim?

CEVAP

Değerli okurum, ilişkiye girip giremeyeceğini bana ne soruyorsun? Beni ne ilgilendirir. O senin annenin, babanın, kızın ve ailesinini sorunu. Ben burada bilimsellik üzerinde söz sahibiyim. Sünnet olmayan milyarlarca erkek bunu yapıyor. Canın sünnet olmak istiyorsa, gider olursun. Olmak istemiyorsan yoluna devam edersin.

Kızlığı bozulmuş olabilir mi?

20 yaşındayım. Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Penisim yanlışlıkla onun vajinasına değdi. Bana iç çamaşırında kan gördüğünü söyledi. Sonra tamamen ilişkiye girmeye karar verdik. Yaklaşık bir haftadır kanaması var. Acaba kızlığı bozulmuş mudur?

CEVAP

Değerli okurum, arkadaşının kızlık zarı “Elveda” dedi. Eee ne yapalım bir ucu sende bir ucu onda sende bir sorumluluk. Bundan sonrasına erdemli ve insancıl boyutlarda karar verin.

Nişanlım isteksiz, neden?

21 yaşında, nişanlım bir kızım. Evlenmemize çok kısa bir süre var. Ben nişanlımı görünce gözüm dudaklarından alamıyorum. Cinsellik aklımdan çıkmıyor. Ama o çok isteksiz. Kendimi mastürbasyon yaparak tatmin ediyorum. Ne olur bana yardım edin.

CEVAP

Sevgili okurum yardım alacak bir şeyin yok. Sevgilini ısıtır ve kaynatırsın bile. Sende bu ateş ve tutku varken adam istediğin forma girer. Ama ona da bu zaafını fazla belli etme. Korkutup ürkütme.

Hapla büyür mü?

14 yaşındayım ve penisim 12 santim. Sizce normal midir? İleride evlenirsem bir sorun olur mu? Hap kullansam büyür mü?

CEVAP

Sevgili yavrum, hapla büyümüyor. 12 santim penisle tabii ki evlenirsin. Sorun yaşanmaz eşini de mutlu edersin.

Ya sertleşme olmazsa?

16 yaşındayım, hiç ilişkiye girmedim. Girmek istiyorum ama ya sertleşme olmazsa ve boşalamazsam diye korkuyorum. Ne olur yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, bu sırrını yani hiç ilişkiye girmediğini orada, burada sakın söyleme!!! Vallahi borsa düşer, şirketler iflas eder, dolar ve euro yükselir, yabancı sermaye kesilir... Sertleşme olmazsaymış! O senin sorunun değil be okurum. Sen partnerin önüne malzemeyi koyuyorsun, gerisi ona kalmış. Kebap mı yapar, kızartır mı bilemem. Ama asla heyecana kapılıp çiğ çiğ yemesin. Senin gibi ambalajı açılmamış bir delikanlıyı herkes kolay bulamıyor. 3-4 yıl daha bekle, bir aceminin eline düşme, gerisini dert etme.

Hanım orgazm olamıyor

48 yaşındayım, hanım da 42 yaşında. O orgazm olamıyor, ben erken boşalıyorum. Tedavi için ne yapabiliriz?

CEVAP

Yıllar kalleş yıllar. Okurlarımın hayatını tuzsuz soğana çeviren yıllar. Ne istediniz benim gerçekten değerli okurlarımdan. Bizim ülkemizin insanları bilinmezliğin tuzaklarında çırpınırlarken çağdaş toplum insanları bu konuda donanımlı ve yardım almadan yana şanslı. Üstelik bir de mutluluğun üzerinde 2 yanlı kara bulutlar dolaşırsa işte o zaman durum daha vahim. Erkeklerde yüzde 40 erken boşalma, kadınlarda yüzde 40 orgazm güçlüğü vardır. Değerli okurlarım, bilgide geç kalındı. Bilgi edinmeye mastürbasyon yıllarında başlanmalıydı. Ne var ki tedavide yolunuz kapalı değil. Önünüzdeki 40 yıl için elinizden geleni esirgemeyin.

Kısalttırmanın çaresi var mı?

20 yaşındayım, penisim biraz büyük. Askere gitmeden nişanlımla ilişkiye girecektik. Nişanlım penisimi görünce bayıldı. Kafasını sehpaya çarptı, 3 gün hastanede kaldı. Bana “Ya o penis kısalacak ya da ayrılırız” dedi. Kısalttırmam mümkün mü?

CEVAP

Değerli okurum, nişanlın sana hiç şans bırakmamış. Yani “Ya kullanmasını öğren ya da... “ dememiş. Çünkü organ kısaltılamıyor. Kızın bayılması için sen hançer ya da kılıçla üzerine yürür gibi gittiysen iyi ki korkudan ölmemiş. Sadece sehpa ona bir ders vermiş. Bu ders sana da şöyle intikal etmiş; “Aklını başına al, yavaş ol” demiş. 3 gün hastanelik olmuşsa nişanlın bu şoku gelecekte de kolay atlatamaz. Şimdilik “Ya ayrılırız” ihtimali öne çıkmış durumda. Askerlik bitene kadar nişanlınla ilişkini bitirme. Sonra genel bir yorum yapalım, uygun yol neyse onu bulalım.

GÜNÜN SÖZÜ

Kelle koltukta olabilir ama asla bacakların arasında olmasın. H.D.

14