Hesapları bırakın

14 Haziran 2014, Cumartesi 05:00
AA

Erkeklerin cinsel organlarının boyu ile ilgili soruları bitmiyor. Beyler, yatak odasındaki mutluluğunuz santimlere bağlı değil. Kadın fazlasından rahatsız olur. Bu yüzden uzunluk hevesini bir kenara bırakın. Unutmayın, önemli olan boyu değil, işlevi..

Mastürbasyondan mı?

18 yaşındayım, çok zayıfım. Haftada 3-4 defa mastürbasyon yapıyorum. Acaba ilgisi var mı?

CEVAP

Sevgili okurum, ilgisi yok. Sağlıklı yaşa, sağlıklı beslen ve yola devam et.

Kadınlara yaklaşmak bile istemiyorum

15 yaşındayım. 2 ay önce mastürbasyon yaptım ve ilk kez boşaldım. O günden sonra kadınlara yaklaşmak bile istemiyorum.

CEVAP

Sevgili çocuğum, sabırlı ol. Yaşın çok küçük. Aklını cinsellikle bozma. Geleceğin kuyusunu kazma. İçine düşüp boğulma. Kadına, kıza yaklaşma yaşı değil daha. Sonra pişman olursan zorluk yaşarsın.

Ben zevk alamıyorum

35 yaşındayım, 3 yıllık evli kadınım. Eşimle her gün ilişkiye giriyoruz ama ben bir türlü zevk alamıyorum. O yüzden sürekli ilişkiye girmek istiyorum. Bunun sebebini öğrenebilir miyim?

CEVAP

Değerli okurum, ruh aç, beden iştahsız. Beklentilerini bulamadın. Durmadan kendini zorluyor, adeta sınava sokuyorsun. Ruhla, beden arasındaki dengeyi kuracak kişi sevgili eşin. Ona açılıp açılmadığını bilmiyorum ama mutlaka bir uzmana gitmenizi öneriyorum.

Orgazm olamıyorum

20 yaşında kızım. Erkek arkadaşımla ilişkiye giriyoruz. Ama orgazm olamıyorum. Bu hep böyle mi devam edecek?

CEVAP

Değerli okurum, değişecek. Ne benim ne senin ne de eşinin elinde. Zamanın, ortamın ve senin ruh durumunun elinde. Bunun için sabırlı ol. ‘Acaba orgazm olacak mıyım?’ diye düşünürsen güçlük çekersin. Erkeğin birleşme süresi de önemli. Ruhsal sıcaklık sağlıyor mu? Ya da tek düze tempoda bencil mi? Merak etme, zamanı gelince çözülecektir.

Güzel kadın görünce...

16 yaşındayım, erken boşalıyorum. Çaresi var mı? Çok sık mastürbasyon yapıyorum, bu sorun olur mu? Güzel kadın görünce hayaller kuruyorum. Bunun için ne yapmam lazım?

CEVAP

Değerli okurum, mastürbasyonu haftada 2’ye indirmen lazım. Çünkü erken boşalmaya şartlanacaksın. Güzel kadınlardan sana ne? Onların hepsinin sahibi var. Yani kendi bahçene dön, çiçeklere bak. Onlarla oyalan. Hele 18 yaşını bulalım, hayat sana bazı kapılar açacak. Aman dikkatli gir ha! Kapı açık diye dalma. Hayatın geri kalan yollarında da sıkıntıda ve yaya kalma.

Sertleşme olmadı

Ben ilişkiye girmek istedim ama penisim sertleşmedi. Günde 1 kez mastürbasyon yaparım. İlişkiye gireceğim diye yapmamıştım. Penisimin sertleşmeyince mastürbasyon yaptım, sorun yaşamadım. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, yapacağın şey mastürbasyonu bırakmak ya da ara vermek. Bünyen ona alıştı. İleride evleneceksin, mastürbasyona devam edersen, büyük olasılıkla karın uyuduktan sonra banyonun yolunu tutacaksın! Ben sana tehlikeyi şimdiden haber veriyorum. Her şeyin ortası, koşullar uygun olunca da doğalı.

Penis kaç santim olmalı?

16 yaşındayım. Penisimin boyu kaç santim olmalı?

CEVAP

Değerli oğlum, 15 olursa çok iyi. Biraz altı da iyi, fazla üstü iyi değil. Neden sayı vermiyorum? Kafana takma diye. Bırak onu kendi haline.

Evleneyim mi?

27 yaşındayım ve evlenmeyi düşünüyorum. Penisim 9.5 santim. Bu uzunlukla mutlu bir evlilik yaşayabilir miyim? Bu durum çocuk sahibi olmama engel olur mu?

CEVAP

Değerli okurum, evlen. Olabilecek sorunlar çözülür. Niye mutlu olmayasın ki? Mutluluğun ölçüsü santimetreler değil, yürekte arşınlarla ölçülecek enginlikler. Çocuğun da olacak. İçin rahat olsun, onun fonksiyonlarını bozmamaya çalış. Penisinin mutlaka uzamasını istiyorsan ameliyatla 1-2 santim mümkün. Ama hep aklıma gelen ilk soru şu: Kasıklarında yağ birikimi varsa, penisi 1-2 santim yutuyor. Bu durumda kilo verir, yağı eritirsin. Üstelik ameliyat parası da vermezsin.

Hamile olabilir miyim?

17 yaşında kızım. Sevgilimle seviştik, menisi vajinama aktı. Acaba hamile miyim?

CEVAP

Sevgili yavrum, bir ihtimal ama ne kadar bir ihtimal onu söyleyeyim. Düz yolda gidiyorsun, elinde telefon. Hem konuşuyor hem yürüyorsun. Biri de yere muz kabuğu atmış, ona basınca düşüyorsun. İşte onun gibi bir ihtimal. Ama olmaz diyemiyoruz.

Gebe miyim?

3 yıllık bir ilişkim var. 22 yaşındayım. Arkadaşımla sürtünme yoluyla birlikte oluyoruz. Bu ay adeti gecikti. Hamile kalma ihtimali olabilir mi? Ne olur bana cevap verin.

CEVAP

Değerli okurum, sanırım olmadı. Ama sürtünme türü ilişkilerde cinsel organ üzerine akan menide gebe kalma olasılığı var.

Canı yanacak diye istemiyorum

Penisim büyük olduğu için kız arkadaşım çok çekiniyor ama istekli de. Onun canını yakmak istemiyorum. Hep böyle mi olacak, bana bir yol gösterin.

CEVAP

Değerli okurum, Karınca ezmez Şevket’in ruhu musun? Bencil değilsin, bu iyi. Kıza acıyorsun, bu da pekiyi. Ya yeğenim, çatalı, bıçağı, kaşığı eline al, önüne konulan yemeğin tadına bir bak. Ne dedin? Çatal, kaşık kullanamıyor musun? Aslanım, ağzını, dilini, elini, belini işe karıştır, bir aşure yap. Ruhundan şeker, davranışlarından bal kat ve tadına bak bakalım. Kız uçuyor mu yoksa kaçıyor mu?

10 ilişkiye rağmen doymuyorum

30 yaşındayım, kız arkadaşım da 19 yaşında. Her gün 10 kere ilişkiye giriyoruz. Artık takatim kalmadı. Ama yine de doymuyorum. Acaba ne yapmamız gerekiyor?

CEVAP

Değerli okurum, yaşlarınız iyi de gözler, kaşlar da iyi mi? Yani durgun, düzgün mü yoksa fıldır fıldır oynuyor mu? Senin günde 10 kere koşu pistine çıkan yarış atın her turu 2-3 dakikada bitiyorsa, izleyen bir şey anlamıyor olabilir. Doya doya yarışın tadına varamadığı için turun sayılarını topluyordur. “Böylece yarım saati bulsam belki ben de orgazm olurum” diyordur. Bu bilmeceyi ben böyle çözdüm. Şimdi soracağım şu bilmeceyi de sen çöz. Bir at yarışında ödül en sonuncuya verilecek. Jokeyler toplanıyor, aralarında konuşuyorlar. Atlara biniyorlar, yarışın kuralını bozmadan atları doludizgin sürüyorlar. Peki bu nasıl oluyor? İşte yanıtım: Jokeyler atları değiştiriyorlar, kendi atları en geride kalsın diye ötekilerin atlarını mahmuzluyorlar. Sözün özü: Oynayın oyunu ama çıkarmayın suyunu.

İlişkiye girerken sertleşme bitiyor

Mastürbasyon yaparken sertleşme oluyor. Ama kız arkadaşımla ilişkiye girecekken bitiyor. Bu durum çok içime oturuyor. Ne yapmamı önerirsiniz?

CEVAP

Bir de yaşını yazsaydın değerli okurum. Teşhisinde hedefi tam 12’den vururdum. Elsever, haksever biri olduğun belli. Aşkta dürtü davulların gümbürderken bilincine yansıyan vicdan, erdem ve trompetin sesi kulaklarında çınlıyor. Ve davulun sesini duyamıyorsun. İkincisi acemilikten. Heyecandan alarm çanları çalıyor. Organ hangisine uyacağını şaşırıyor. Ne Şam’ın şekeri ne de Arap’ın yüzü diyerek yuvasına kaçıyor. Bu gürültüde orkestra şefi olan senin elinde ufak bir değnek... Şef uyumu sağlamaya çalıştıkça içinde kabaran öfke dalgaları orkestranın ahengini bozuyor. Kız arkadaşının vıy vıy keman sesi de bu gürültüde kaybolup gidiyor. Korkma, dert etme, durumun düzelecek.

Günün Sözü

Yürekle akıl boks maçı yaparsa ilk raundu yürek kazanır. Ya sonrası! H.D.

14

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.