Kadın duygu ister

09 Ocak 2010, Cumartesi 11:16
AA

Cinsellik yaşanırken duygunun eksik olması sadece mutsuzluk getirir. Çünkü kadınlar cinselliği yaşamadan önce duygusallık ve şefkat arar. O günkü ruh hali, huzuru, saçının okşanması çok önemlidir. Karşısındakine güven duymak, anlaşılmak, sevilmek ister. İlişkiyi görev olarak gören kadın erkekten nefret edebilir. Eşinize de hak verin, üzmeyin.

Kız arkadaşım çok istekli, ona yetişemiyorum

22 yaşındayım. Cinsel ilişkide vitesi 1 ve 2’ye rahatça takıyorum ama Rus olan kız arkadaşım 3’e takmamı istiyor. Cinsel isteğim artsın diye pek çok ilaç kullandım ama boşalamıyor, acı çekiyorum. Acaba sorun kimde? Gözü doymayan Rus kız yerine yerli malı, güzel bir kız mı bulsam? Kız arkadaşım “Yemeyenin malını yerler” diye beni tehdit ediyor. Ne olur bana yardım edin. RUMUZ: ÖLÜ KUŞ

CEVAP: Değerli okurum, yeni birini mi bulursun yoksa bu kızı mı kollarsın, bilemem. Beni de ilgilendirmez. İyi ki kız 3 istiyor. Ya 13 isteseydi? Gene mi bana mail yazacaktın. Hem canım bu Rus kızını ne zamana kadar taşıyacaksın? 50 gün mü 50 yıl mı? Ve bizim kızlarımıza daha dikkatli ve saygılı ol. Onlara Rus kızlarına davrandığın gibi davranma. Senin zevk aracın değiller.

Sevgilim ilişkiye girdiğimizden beri çok agresif, neden?

Sevgilimle 3 aydır ilişkiye giriyoruz. Sevgilim ilişkiye girdiğimizden beri çok agresif. Penisimin boyu 19 santim. Acaba kayganlaştırıcı kullansak sorunlarımız biter mi?

CEVAP: Türk gencim, sen hangi diyardan geldin? 21 yaşında bir ata bineceksin. Önce onu okşa. Sonra ufak ufak kırbaçla. Kırbacın acı vermesin. Kısrağın “Lanet olsun” demesin. Agresif davranışları çektiği acılardan ve de ruhundaki sancılardan. Acemi nalbant olma! Fırsat bu fırsat diye hemen atı nallamaya kalkma. Kayganlaştırıcıya dilinden yani sözlerden başla. Hemen eczane raflarına koşma. Aklıma geldi de: Sevgilin ne diyor hani? Nasıl agresifleşiyor yani?

Devamı 2. sayfada...

Her gün ağırlık bağlasam cinsel organım büyür mü?

17 yaşındayım. Penisim bana küçük geliyor. Büyütmek için ucuna ağırlık bağlayıp antrenman yapsam uzar mı?

CEVAP: Değerli okurum, sen bunu bir yerlerden duydun galiba. Bu tür teknikleri ne siz bilebilirsiniz ne de bu yoldan penis uzar. Üstelik dolaşımına zarar verirsiniz. Onun kendi dinamiklerini bozarsınız. Sakın ha, saçma sapan yollara başvurmayın. Kurulu düzeni bozmayın. E be yavrum, olanla yetinin. Fazla da azmayın.

Kız arkadaşım hep ilişkiye girmek istiyor

31 yaşındayım. Bir yıldır bir kızla çıkıyorum. Ne zaman yan yana gelsek benimle ilişkiye girmek istiyor ama yanaşmıyorum. Mastürbasyon yaparken bazen boşalamıyorum. Acaba neden olabilir?

CEVAP: Sevgili okurum, kadına kıza alışamadığından dolayı olabilir. Bunlar mastürbasyon takıntılarıdır. Ülkenin kadın, kız şartları zor. Bundan dolayı gençler mastürbasyona mahkum ediliyor. Ama yukarısı bıyık, aşağısı sakal. O da evlilik mutlulukların canını okuyor. Hiç mastürbasyon yapmasan da olmuyor. Biz ne yapalım?

Bir erkek boşalmadan 2.5 saat sevişebilir mi?

23 yaşında, 90 kilo, 1.65 boyunda olan erkek arkadaşım alkol aldıktan sonra kız arkadaşıyla ilişkiye girdiğini söyledi. Toplam 2.5 saat sürmüş ve ancak boşalmış. Bu bize inandırıcı gelmedi ama o yemin ediyor. Bir erkek alkollüyken hiç boşalmadan 2.5 saat sevişebilir mi? RUMUZ: ÇILGIN ÇOCUK

CEVAP: Değerli okurum, yaşayabilir. Alkollü olmasa bile yaşayabilirdi. Boşalma mekanizmasını idare eden sinir sistemi ya da organik yapı böyle düzenlenmişse elden ne gelir? Alkollün de etkisi olmuştur. O sırada her şey üst üste gelmiştir. Bir kere öyle oldu diye hep öyle olacak değil. O öyledir, bu böyledir diye bize söz düşmez.

Devamı 3. sayfada...

Beni kan tutuyor, gerdek gecesi ne yapacağım?

Nişanlıyım. Bu ay içinde evlenmeyi düşünüyoruz. Ama beni kan tutuyor, bu yüzden çok korkuyorum. Gerdek gecesinde ne yapacağım? RUMUZ: KORKAK

CEVAP: Değerli okurum, karanlık ya da loş oda... İşin sonunda da bir uyku gözlüğü takıver. Sevgili eşin sana hiçbir şey göstermeden sorunu halleder. Meraklanma.

Penis boyu ilaçla büyür mü?

40 yaşındayım ama penisim 11 santim. Bu yüzden intiharı bile düşünüyorum. Bir de ilaçla büyüdüğünü duydum. Acaba doğru mu? RUMUZ: IŞIK

CEVAP: Değerli okurum, ilaçla büyümüyor. Penisin yeterli. Ama ruhunun açılımlarının yeterli olduğunu sanmıyorum. Yani evde eşiyle şakalaşan, onu güldüren, kıskanmayan biri olacaksın. Eşin sana göre yatakta bulamadıklarını oturma odasında bulamazsa işte sorun o zaman başlar. Tedavi edilecek ve değiştirilecek bölüm yukarıdaki saydıklarım. Bu da evlilikte öğrenilir. Zamanı gelmiş, hemen evlen. 

Erkeklerden ve penislerinden nefret ediyorum, neden? 

18 yaşında bir kızım. Erkek arkadaşım benimle birlikte olmak istiyor. Ben erkeklerden ve penislerinden nefret ediyorum. Sizce bu doğal bir şey mi? Birkaç kere ilişkiye girsem düzelir miyim? RUMUZ: NB.

CEVAP: Sevgili NB, sana Nebile diyeceğim. Ne bilem, ben ne bilem. Alışır mısın? Alışır da her gün kaşınır mısın? Çok kaşınınca da aşınırsın. Bunları ne bilem, ben ne bilem. Nefretine nefret eklenmiş. Arkadaşın bundan habersiz. Hayatı tatsız, sensiz. Ve sana “Nebile, gül renkli yüzün, benli de sinen niye bensiz” diyor. Sen ne dersin Nebile? Ben ne bilem? Penis konusunda haklısın. Sihirli bir değnek gibidir. Kimilerini sevindirir, kimilerini sinirlendirir. Zamanla alışırsan bulursun çözümünü. Nebilem, ben bildiğimi derim, bildiğimi söylerim. Yaşın biraz daha büyüsün, duygularına dokunma, biraz daha uyusun.

 

Kocam değişik fanteziler yapmak istiyor, neden?(Tıklayın...)

 

Burada yer alan yazılar, Dr. Haydar Dümen'in Posta gazetesinde geçmişte yazdığı yazıların derlemesinden oluşmaktadır. Dr. Haydar Dümen'in günlük yazılarını Posta gazetesinden takip edebilirsiniz...

 

3