Kadının düşleri yıkılırsa...

24 Şubat 2015, Salı 05:00
AA

Erken boşalma sadece erkeklerin değil, kadınların da büyük derdi. Kendini hazır hisseden, büyük bir istekle ilişkiye başlayan kadın erken boşalma yüzünden hayal kırıklığına uğruyor ve beklediğini bulamıyor. Bu nedenle hem cinsellikten hem de erkeğinden soğuyor

BÖYLE SORU YOK!

Neden ölçüler değişiyor?

Cinsel organın boyunu sorun etmiyorum. Ama kimi zaman 10-11, kimi zaman 14-15 santim oluyor. Acaba sebebi nedir, bu bir hastalık mı?

CEVAP Değerli okurum, sağlığın yerinde. Organ keyfinde. Karnı acıkınca bukalemunun dili gibi uzuyor. Biraz keyfi yoksa, dilencinin eli gibi çekingen kalıyor. Ne kadar coşku o kadar gelişiyor. Haftalık tatilini yapmış ve dinlenmişse “Şu fermuarlı kapı bir açılsın” diyor. Yalnız senin organ yapı olarak biraz sahtekar! Korkana boyunu küçültüyor, sırası gelince sağ gösterip sol vuruyor. Ve “Ben buradayım” diye coşkulu at gibi kişniyor da, değerli okurum senin dediğini ben anlayamadım. Yani sen ne diyorsun? Zeytinyağlı yoksa etli dolma mı yiyorsun?

GÜNÜN SORULARI

Sevgilim beni Bond kızı sanıyor

Sevgilim ilişkiye girerken kendini James Bond zannediyor, beni de Bond kızı olarak görüyor. Sizce bu normal mi? RUMUZ: BOND KIZI

CEVAP Sevgili okurum, şu anda dünyada her gece 770.069 kişi partneriyle ilişki sırasında sizler gibi aynı hayalleri kuruyor. Ancak kadın, erkeğini Bond kızlarıyla paylaşmak istemediğinden o da kendi havasına uyuyor, fantezi dünyasında uçuyor. Bu tür danışıklı dövüşlü fantezilerin üzerine gidilmez. Yoksa fantezisiz ilişki kurulmaz hale gelir. Kısaca, zaman zaman tadına bakılabilir. Sürekli olursa Bond gider, Kont gelir. Derken normal seksin de kuyusu kazılır. Ruh isyan eder, “Hadi bir de şu işin gerçeğine geçelim” der. Sakın bu işi uzatmayın, hayalinizin tuzağına düşmeyin.

Büyük diye kızlar kaçıyor

24 yaşındayım, cinsel organım çok büyük. Kızlar benden kaçıyor. Bir de sertleşme sorunu yaşıyorum. Acaba ne yapmam gerekiyor?

CEVAP Değerli okurum, sen büyük diye yakınırsan kadınlar ne yapsın? Çoğu “Ne çıkarsa bahtıma” diye zar atıyor. Şansları yaverse olayın balından, değilse zıpkını yiyorlar!!! Erkekler, tümünüz hep büyük istiyorsunuz. Oysa o büyüklük aklın ya da servetin büyüklüğü gibi değildir. Evlilik, seks, aşkta ruhun ölçümü; duygu, sevgi. Aklın ölçümü de bilgidir. Bunlar seksin yatağı yani alt yapısıdır. Büyük için erkek övünür ama genellikle çoğu kadın dövünür. Biz buradan ölçüleri veriyoruz. Bilime inanmanızı ve mevcudu iyi kullanmanızı öneriyoruz.

* * *

Her gün sevişiyoruz

18 yaşındayım. Sevgilimle her gün sevişiyoruz. Sonra eve dönünce yumurtalıklarım ağrıyor. Dokununca kötü oluyor, yürüyemiyorum. Acaba bunun nedeni nedir?

CEVAP Değerli okurum, sanırım boşalmıyorsun. Bunlar istek ağrıları. Spermler torbalarda ve yollarda gerilime neden oluyor. Ayrıca orası kanla dolup gevşeme sağlanmayınca acı hissediyorsun. Başka bir olumsuzluk yoktur.

Sekse çok düşkünüz


26 yaşındayım. 38 yaşındaki bir kadınla birlikte oluyorum. Birbirimizi çok seviyoruz. İkimiz de cinselliği aşırı derecede düşkünüz. Sizce bu ileride bir sorun yaratır mı yoksa yol yakınken bırakmalı mıyım?

CEVAP Değerli okurum, şimdilik sorun yaratmaz. Eğer sen zaafların tutsağı olur, bu kadınla evlenmeye kalkarsan zararını o zaman görürsün. Aranızda hem yaş hem de yaşam farkı var. Şimdi ayrılmaya kalksan hem arkadaşın buna izin vermez hem de sen bu kararı uygulamazsın. Senin önün açık, uzun yılların var yaşanacak. Kendini de duygularını da çok fazla harcama.

Sürekli kavga ediyoruz

Erkek arkadaşım benimle ilişkiye girmek istiyor. Bense itiraz ediyorum. Bu yüzden hep sorun çıkıyor. Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP Sevgili okurum, bu hayat yolunun uyum yani komuta kontrol merkezi senin elinde. Bu nedenle yaşam değerlerine ters düşmeden, büyük ödünler vermeden kendi çizginde yürü. Evlilik için erken karar verme. Evliliği birleşme koşuluna bağlamışsa ondan yarar yok. Çeksin gitsin. Kendini fazla ezdirme.

Acaba kızlığım bozuldu mu?


20 yaşında kızım. Erkek arkadaşımla sevişmeye başlayacaktık ki adet gördüğümü fark ettim. Erkek arkadaşımın penisinin yarısı vajinama girdik. Adet gördüğüm için zarımın bozulup bozulmadığını anlayamadım. Az bir kan vardı. Kızlığım bozuldu mu? O kan adet kanı mıydı?

CEVAP Sevgili okurum, anlayamadım, kusura bakma. Tahminim bozulmadı. Bunun kesin kararını bir uzman hekim verir. Gidip muayene olmak zor yani sana ağır geliyorsa yapılacak bir şey yok. Olayı kendi haline bırakırsın. Ama anlaşılıyor ki ilişkiniz cinsel yönüyle de devam edecek. Bunlar da sizin bileceğiniz işler.

Karımla sorun yaşar mıyım?


21 yaşındayım. Penisim 9 santim. Kilom 83. Evlendiğim zaman eşimle sorun yaşar mıyım?

CEVAP Değerli okurum, hele bir 10 kilo ver. Penis biraz daha ortaya çıksın. Tam boyunu öğrenelim. Gereken yardım yapılır. Ancak evliliğine engel değil.

Zorlanıyorum

30 yaşındayım, nişanlım 25 yaşında. Bir kere ilişkiye girince ikincisi için zorlanıyorum. Ama nişanlım çok sinirleniyor. Ne yapmalıyım?

CEVAP Değerli okurum, sorun sende değil, partnerinde. O erkekleri bitmez tükenmez bir enerji küpü sanıyor. Oysa öyle değil. İkinci birleşme 30 dakika uzun bir süre değildir. Ama erken boşalman varsa, nişanlın yarı yolda kalıyorsa tedavi edilmeli. Sorun evlenince çözülecek. Şimdilik böyle idare edin.

Dayanamadık ama...


23 yaşındayım, 4 aylık hamileyim. İişkiye girdim. Acaba çocuğuma bir şey olmuş mudur? Hamileliğin kaçıncı ayına kadar ilişkiye girebilirim?

CEVAP Sevgili okurum, doğumuna 1.5 ay kala ilişkiye girebilirsin. Son aylarda sert ilişkilerden kaçının. 1.5 ayda doğumdan sonra perhizin var. Hayırlı doğumlar, çocuğuna hayırlı yarınlar.

Kilo versem kalınlaşır mı?

16 yaşındayım. Kilom 88, 1.77 boyundayım. Penisim kısa ve ince. Acaba kilo versem cinsel organım uzayıp kalınlaşır mı?

CEVAP Değerli okurum, kilo verirsen her şey normalleşecek. Penisinin boyunu bilmem ama ömrü uzayacak ömrü. Bu yetmez mi?

Cinsel organım küçük


19 yaşındayım. Cinsel organım 10 santim. Küçük olduğunu düşünüyorum. Ne yapayım?

CEVAP Sevgili okurum, ne yapacaksın, ne bileyim. Hiçbir şey yapmayacaksın. Kendine uygun bir eş bulduğunda organ da iyi çalışırsa sorun yaşayamayacaksın. Tıp bilimi böyle diyor. Gerisine ben ne ekleyebilirim ki?

Hamile kalmış olabilir miyim?

18 yaşında kızım. Erkek arkadaşımla ilişkiye girdik ve erkek arkadaşım vajinanım içine boşaldı. 12 gün önce adet görmem gerekiyordu ama hala adet görmedim. Sizce hamile kalmış olabilir miyim? CEVAP Sevgili okurum, gebe kalmış olabilirsin. Kesin cevap ancak bir kan testiyle anlaşabilir.

GÜNÜN SÖZÜ

Psikoloji rötüş edilebilir.
Genler kazınmakla da çıkmaz. H.D.

13