Kadının eli kolu bağlı

28 Mart 2015, Cumartesi 05:00
AA

Erkeklerin ergenlikte hayatlarına giren mastürbasyon yüzünden kadınlar dertli. Erkek kendini banyoya kapatıyor, kadına yüz vermiyor. Kadın beklemekten perişan, beğenilmediği için hevesi kursağında kalıyor, isteği de uçup gidiyor. Beyler, kendinize gelin...

BÖYLE SORU YOK!

Ya kızlar reddederse?

22 yaşındayım. Reddedilme korkusu yüzünden 2 yıldır kızların peşinden koşmuyorum. Filmler ve mastürbasyon zevk vermiyor ama yine de yapıyorum. Nasıl kurtulurum? CEVAP Korkunda haklısın değerli okurum. Nedenini açıklayayım: Kızlarda, kadınlarda 6’ncı his diye sözü edilen hissetme, algılama, adeta erkeklerin kimlik kokularını alma gibi bir yetenek vardır. Gözlerine baktılar, göz değil mübarek fırıldak. Hareketlerine baktılar sanki dönme dolap! Espri diye senli, benli nabız yoklama, “Buyur benim yoluma” der gibi bir niyet. Kızlar bu titreşimleri hissediyorlar ve kaçıyorlar. Ağırbaşlı, neşeli, temiz ama mütevazı, konuşması renkli ve içerikli bir tip olsaydın şimdi kapanın elinde kalmıştın! Biraz beynini zorla, kızları asla zorlama.

[[HAFTAYA]]

GÜNÜN SORULARI

Ufaklık çok azgın

Benim ufaklık çok azgın. Durduk yerde cepheye hücum ediyor, kaleyi hedef alıyor. Eşim ve ben çok istekliyiz ama sıkılmaya başladım. Çalışmak için gücüm kalmıyor. Karımı da üzmek istemiyorum. Ne olur bana yardım edin. CEVAP Bedensel, ruhsal ve cinsel yapımızda neyi çok kullanırsak yorulur değerli okurum. Bir tek organ vardır ki kullanıldıkça bilenir. O da beyindir. ‘Yıllar yorgun ben yorgun’ diye bir şarkımızda bu gerçek dile getirilmiştir. Bu şarkıyı ezberle. Günde 3-5 kere yüksek sesle oku. 6 ay sonra yararını göreceksin. Buna tıpta kendi kendine telkin denir. Sadece eş ikizini değil, sana taş çıkaracak seks ikizinizi de bulmuşsun!!! Bu tempoyla kazanan o olacak. Senin depo damlaya damlaya boşalacak. Bu depo beynindeki libido dediğimiz cinsel yapının özüdür. Aslında her eylem onun sözüdür. Bu bilgiler takdirinize sunulmuştur. Eşine de örtülü mesaj verilmiştir.

Kızın ilişkiye girdiği anlaşılır mı?

3 aydır kız arkadaşımla ilişkiye giriyoruz. Üşütmüş, annesiyle doktora gidecekler. Acaba kan ya da idrar tahlilinde cinsel ilişkiye girdiği belli olur mu? CEVAP Değerli okurum, bilim kurgu yöntemine uyarak biz de bir şeyler söyleyelim. Şöyle ki: Tıp bilimi öylesine ilerledi ki bak gözüne, in oradan özüne, kadın mı, kız mı, evli mi, bekar mı, kaç çocuğu var, kaçı erkek, kaçı kız, ilk ilişkisini hangi tarihte kiminle yaşamış, adamın kan grubu, dünya görüşü, IQ’su neymiş, yalancı mı yoksa doğrucu Davut muymuş bunlar anlaşılsaydı vallahi kızlar sokağa bile çıkamaz, tam kapanırlardı. Yavrum, mahremiyet diye bir şey vardır. Herkesin özü, kimliği, kendine göre kutsaldır. Eğer ülkemizde bu yöntemle bir saptama olsa; kızların kaç kere öpüştükleri, ne kadar el ele tutuştukları anlaşılsaydı yüzde ... (noktalı yeri sen doldur) kız evde kalırdı.

İlişkiden zevk alamıyorum

23 yaşındayım, 2 yıldır erkek arkadaşımla ilişkiye giriyor, zevk alamıyorum. Erkek arkadaşım tecrübesiz olduğumu söylüyor. Ne yapacağım? CEVAP Değerli okurum, birçok kadının derdi. Kabul etmek gerekir ki zor bir sorun. Çözümü şöyle: Partnerin ya da evlendiğin zaman eşinle uzmana gideceksin. Evliliğin tedavisi diye bir kavram var. Bu senin gözünü korkutmasın. Yani önünde 50 yılın var. Baştan kaybedilen 3-5 yıl olmasa iyi ama olunca da teslim olup boş vermek hem kendine hem tıp bilimine haksızlıktır. Hadi yavrum, elden gelen yapılır.

Penisim uzar mı?

16 yaşındayım. Penisim 11 santim. Sanırım ergenliğe geç giriyorum, çünkü sakallarım yeni çıkmaya başladı. Sizce penisim ne kadar daha uzar? CEVAP Sevgili okurum, 13-14 santimi bulacağını sanıyorum. Sürpriz de yapabilir. 11 de yeterlidir. Kilo alma. Spor yap.

Nasıl çözüm bulurum?


Erken boşalıyorum. İlki kısa, ikinci ya da üçüncü seferler daha uzun sürüyor. Bu konuya nasıl çözüm bulabilirim? CEVAP Değerli okurum, her şey normal ve doğal. Bekarlık hayatı budur işte. Heyecanlar, cinselliğe yeterince alışıp deneyim kazanamamak erken boşalmada rol oynar. Şimdilik böyle idare edeceksin. Taa ki evlenene ya da sürekli partnerin olana kadar.

Kaç gün önce diktirmeliyim?

Kızlık zarımı diktirirsem eşim anlar mı? Düğünden kaç gün önce diktirmem gerekiyor? CEVAP Sevgili okurum, ilk geceden 1-2 gün önce diktirirsin. Evleneceğin kişi seni doktora götürür, ondan da tehdit yoluyla gerçeği öğrenirse anlar! Şimdilik bunları unut. Evlilik yoluna gir. Düğün hazırlıkları başlasın. O zaman yapılacak bir şey varsa çare aranır.

Karıma karşı isteksizim

34 yaşındayım. Hiç cinsel isteğim yok. 4 aylık evliyim. 20’li yaşlarda aşırı mastürbasyon yapardım. Evleninceye kadar porno film seyrettim. Şimdi eşime karşı çok soğuk ve isteksizim. Ne olur bir çare bulun. CEVAP Değerli okurum, yazdık, çizdik, dil döktük. Yapmayın, depoyu harcamayın. İleride evlenince yaya kalmayın. ‘Bir musibet bin nasihattan iyiymiş’, atalarımız öyle demiş. İşte okurum, erkekliğin doruğunda tunçtan heykel gibi duruyor. Karısı yatakta beklemekten yoruluyor. Beyin alışmış naneye, cinsel mutluluk düşmemiş haneye.

Küçük mü?

14 yaşındayım. Penisim 7 santim. Sizce bu normal mi? Yaşıtlarıma göre çok mu küçük? CEVAP Sevgili çocuğum, ereksiyon hali 7 santim ise, nasıldır, nedir araştırmalı. Belki de ergenliğe girmedin daha. Zaten büyüyecek. Ama sönük hali 7 santim ise süper. Ve şişmansan, kasık yağların varsa, o da aleyhinde rol oynar. Çok çok tedirginsen bir ürologtan yardım al.

Nişanlımın midesi bulanıyor


1 ay önce nişanlımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. O günden beri kız adet görmüyor, mide bulantısı var. Kusuyor. Geçen gece biraz kan görmüş. Gebe kalmış mıdır? CEVAP Değerli okurum, olayı böyle karmaşaya dönüştürmeyin. Sorunları parça parça çözüme gidin. Gebelik bir testle anlaşılır. Gerekirse yaptırırsınız. Öteki sorunlar psikolojik kökenli. Onlara da bir ölçüde yardım edilebilir. Ama asıl sorun arkadaşının kendini tanıması ve çözmesi. Bazı yöntemleri öğrenirken hayatın gerçeklerini bilmesi gerekir.

Frenleyemiyorum

22 yaşındayım. Günde 3-4 kere mastürbasyon yapıyorum. Acaba sakıncası var mı? Kendimi frenleyemiyorum. Ne olur bana yardımcı olun. CEVAP Sevgili okurum, günde 3-4 mastürbasyon çok. Bu sayıyı haftaya indirirsen seninle anlaşırız.

Kan geldi

19 yaşında kızım. 8 ay önce sevgilimle ilişkiye girdik. Kan gelmedi, kızlık bozuldu mu? CEVAP Sevgili okurum, kızlık zarın esnek. Şu anda kızlık zarı bozulmamış ama cinsel ilişkiye girmiş bir kızsın. Ama ilişki açısından kız değilsin.

Neden boşalamadım?

18 yaşındayım, sevgilim de 20 yaşında. Sevgilimle hep ilişkiye girmek istemişimdir. Ama bu kez boşalamadım. Kız benimle alay etti. Acaba neden böyle oldu, doktora gideyim mi? CEVAP Değerli okurum, sorunun yok. Zamanı gelince, iyi ortamlar oluşunca ve sen alışınca makine işleyecek. Ayrıca geç boşalman ileride hem senin hem de eşinin imdadına yetişecek.

Mastürbasyon tehlikeli mi?

Ergenlik çağında mastürbasyon yapmak tehlikeli mi? Spermlere zarar verir mi? CEVAP Değerli okurum, çok yaparsan iyi olmaz. Hiç yapmamak da pek olmaz. Ortayı bul ve yürü.

GÜNÜN SÖZÜ

Dünya dönüyorsa bizim için, peki sen
dönüyorsan kimin için? H.D.