Mutlu etmeye yeter!

25 Mart 2010, Perşembe 17:01
AA

Erkeklerin en büyük takıntısı ve merak konusu cinsel organın boyu. Beyler, bu konuyu çok büyütüyorsunuz. Merak etmeyin, sertleşmiş hali 10 santimin üzerindeki cinsel organ sizi de, eşinizi de mutlu eder. Unutmayın, büyük olması can yakar. Eşiniz acı çekebilir, ilişkiden soğuyabilir, korkabilir. Her şeyin kararında olanı iyidir, endişelenmeyin.

Penisimi nasıl büyütebilirim?

Cinsel organımın boyu 12 santim. Kısa olduğunu düşünüyorum. Ameliyat dışında doğal yöntemle nasıl büyütebilirim?

CEVAP Değerli okurum, penisin seni idare eder. Mutlu da olursun, mutlu da edersin. Zaten 12 santim penisi de aklı başında doktor ameliyat etmez. Getirisi götürüsünden fazladır. Başka yöntemlerle de büyümez.

Süt banyosuyla penisimi 2 santim kadar uzattım

19 yaşındayım. 17 yaşındayken bir arkadaşım penisimi inek sütüyle yıkamamı tavsiye etti. Her sabah süt banyosu yaptım. 2 santim uzadı. Gerçekten etkisini gördüm. Başarıya ulaşıp daha yüksek boyutlara ulaşabilir miyim? Bir de kızlar korkar mı? RUMUZ: SÜTÇÜ

CEVAP Ah, eski günler. Omuzlarında güğümlerle sütçüler. Sütler satanın insafına göre sulandırılmış olurdu. Böylece sütlerin yağ oranı düştüğünden süt kilo aldırmazdı. Bu süt işi Orta Asya'da kımızdır. Kımız, at sütü. İçen ne olur, süt banyosu yapan ne olur? Gidemedim, göremedim, bilemedim. Seninkisi inek sütü. Seninkisinin arkasında erkek boğa, ötekiler de teke ve koç. Sen paçayı biraz kurtarmışsın. İnek sütü bahanesiyle 17 yaşında doğası gereği 2 santim kendiliğinden büyümüş ve senin aklını da büyülemiş. Netekim, kızlar da “Korkmuş mu” dedin. Hadi yine bir nane yedin.

Yaşıtlarım beni tatmin etmiyor

18 yaşındayım. Şimdiye kadar birlikte olduğum kadınlar hep 20-28 yaş arasındaydı. Kendi yaşıtlarımla tatmin olamıyorum. Benden büyük birçok kadınla birlikte oldum ama artık onlar da beni tatmin etmiyor. Ne yapmalıyım? RUMUZ: BEW

CEVAP Sevgili okurum, ne yapacağız çiftlik mi kuracağız? Ya da hara mı? Kızları koyun, keçi gibi ağıla mı dolduracağız? Geniş bir alanda onları kısrak gibi çayıra mı salacağız? Yapman gereken kendinle ilgili. Adam olacaksın. Vicdan denen şeyi öğreneceksin. Bu kadar bencil olmayacaksın. Ve günün birinde de şöyle ya da böyle başını derde sokmayacaksın. Bu kadar nasihat yeter. Kendine gel.

Devamı 2. sayfada...

Kız arkadaşım ilişkiye girdikten sonra iğreniyor

Kız arkadaşımla çok güzel bir ilişkimiz var. İlişkiye girmek istediğimde "Yok" demiyor ama nedense sonradan tiksiniyor. Gittikçe de cinsel ilişkiden daha çok soğuyor. Doktora gitmeyi kabul etmiyor. Yakında nişanlanacağız, sonra da evleneceğiz. Acaba bu şekilde mutlu olabilir miyim?

CEVAP Değerli okurum, olan olmuş. Öyle ya da böyle o kızla evleneceksin. Şimdilik doktora gitmenin anlamı yok. Kız ne diyecek, doktor ne diyecek? Ama evlendikten sonra sosyal ve yasal güvenceler içerisinde kızın bazı duyguları yerine oturabilir. Cinselliğe de alışabilir. O aşamada profesyonel yardım gerekirse alınabilir.

Mastürbasyonda 1500 kalori harcanırmış, doğru mu?

26 yaşındayım. 103 kiloyum. Mastürbasyon yapan kişi 1500 kalori harcıyormuş. Mastürbasyon yapsam zayıflar mıyım? Bir de kadınlar cinselliği erkeklerden 9 kat daha fazla istiyormuş. Acaba doğru mu? RUMUZ: MAVİ

CEVAP Sevgili maviş, gökyüzü mavi olmasa, yerine sarıyla boyansaydı ruhumuz kararırdı. Okyanuslar kırmızı olsaydı midemiz bulanırdı. Doğalı, güzeli, allısı, pullusu... Asıl önemlisi, işin doğrusu: Bir mastürbasyon 1500 kalori olsa, "Günde 5 atıyorum(!)" diyen 7500 kaloriyle mahalleyi bile ısıtırdı. O da mastürbatör değil, jenaratör olurdu. Kadınlar 9 kat fazla zevk duysa, erkekler kaçacak delik arardı. Yaradan nasıl yaratmışsa orada bir kural var. Bu da şu: Çoğu zarar, azı karar. Mavişim senin gökyüzünde bu kara bulutlar ne arar? 103 kilo ise, senin dünyanı maviye değil, mora boyar.

Devamı 3. sayfada...

Cinsel organı büyüten haplar ne kadar etkili?

Piyasada penis büyütücü diye satılan haplar var. Acaba bunlar ne kadar etkili?

CEVAP Değerli okurum, bir santim bile büyütmez. Akılsız olmayın, paranızı boş umutlara savurmayın. Eğer penis büyütücü ilaç ve bitki olsaydı, her erkeğin cebinde ve tarlasında o bitkiler kök salardı.

Olgun kadınlara bakarken bile tuhaf oluyorum

20 yaşındayım. Olgun kadınlardan hoşlanıyorum. 30-35 yaşındaki kadınlar bana çekici geliyor. Hepsiyle sevişmek istiyorum. Bazılarıyla bakışıyorum, o zaman bile orgazm oluyorum. Psikolojim bozuk mu? Ne yapmalıyım?

CEVAP Değerli okurum, psikolojini düzeltmen gerekir. Arabanın dingili ya da direksiyonu bozulmuşsa ne yapman gerekirse onu yapacaksın. Yanlış yola sapmayacaksın. Bakarken bile orgazm olduğun o kadınlarla beraber olsan 10 saniye sonra işin bittiğinde kadın seni tekmeyle dışarı atar. Konuları tek yönlü düşünmeyin, oyunu kuralına göre oynayın. Beğenine karışmıyorum, o sana ait. Ama yürüyeceğin yolun projesi de bana ait.

İlk ilişkide yanlış bir şey yapmaktan korkuyorum

18 yaşındayım. İlk defa bir kızla ilişkiye gireceğim. Bu yüzden korkuyorum. İlişki sırasında yanlış bir şey yaparsam diye endişeleniyorum. Bana bu konuda yardımcı olun. RUMUZ: MEMATİ

CEVAP Değerli okurum, ben de korkuyorum. Ne yapacağını bilmediğinden değil, başına belalar gelebileceğinden. Ayrıca bilmediğin şeyi genç bir kızın üzerinde denemek sana yakışır mı? Daha yeni çocukluktan kurtuldun. Biraz sabırlı olmayı öğren, bekle. Bu konuda bilgiler edin. Sonra sefere çıkarsın.

 

Karım doğum yapınca ilişkiden soğudu

 

Burada yer alan yazılar, Dr. Haydar Dümen'in Posta gazetesinde geçmişte yazdığı yazıların derlemesinden oluşmaktadır. Dr. Haydar Dümen'in günlük yazılarını Posta gazetesinden takip edebilirsiniz...

3