Mutlu etmeye yeter!

16 Ağustos 2014, Cumartesi 05:00
AA

Erkekler cinsel organın boyu konusunu çok büyütüyor. Merak etmeyin, sertleşmiş hali 10 santimin üzerindeki cinsel organ sizi de eşinizi de mutlu eder. Unutmayın, büyük olması can yakar. Eşiniz acı çekebilir, ilişkiden soğuyabilir. Her şeyin kararında olanı iyidir...

Kızlar görünce vazgeçiyor

17 yaşındayım, cinsel organım çok büyük. İlişkiye girmek istiyorum ama kızlar görünce vazgeçiyorlar. Ne yapmalıyım?

CEVAP Geleceğin umudu, anasının ahududusu, babasının gururu, bana göre irade yoksunu olan değerli torunum. Sende biraz teşhircilik sorunu görüyorum. Bul kızları, çek odaya, göster göster, geri evine gönder!!! Buraya kadar bence iyi. Kızlar paçayı kurtardılar, geleceklerini de garantiye aldılar. Tek sorun, evlendiklerin de eşlerinin normal organını görünce “Ya Ferhat, sen bunu kes at” derlerse ne olacak? Kızların aklına karabiber tohumu eken değerli okurum.

Kadınlar beni bırakmıyor

30 yaşındayım. İsteğim çok fazla. Gecede 4-5 defa uzun süreli ilişkiye giriyorum, isteğim azalmıyor. Birlikte olduğum kadınlar beni bırakmıyorlar. Ne yapayım?CEVAP
Değerli okurum, vallahi de billahi de yaz sıcakları başınıza vurmuş. 16 yaşında “Hâlâ bir kızla yatmadım” diyen çocuklardan gençlere, 40’ından sonra yeniden coşan aslanlara kadar gelen maillerde bir artma var. Kadınlarda da bu duygular aynen yaşanır. Aradaki fark; ‘Dost güldürür, düşman ağlatır’ örneğidir. Her gülen erkek dost mudur, düşman mıdır, bu belli değildir. Bu nedenle kadınlar da coşkular frenlenir. Değerli okurum, sana kartondan hazırladığım bir madalya gönderiyorum. Bir süre boynuna tak, nazar değmesin. Gelelim işin püf noktasına; günde süresi uzun 4-5 ilişki. Kadınlar da seni bırakmıyorlar. Bu yakınmalardan burnuma gelen kokuya göre sanki kendi reklamını yapıyorsun. Seni de boş çevirmeyelim. Madalyanı aldın, sen sağ, biz selamet diyelim.

Sürekli ilişkiye girmek istiyorum

20 yaşında kadınım. İlk günden beri cinsellikten zevk almıyorum. Bu durum beni de eşimi de rahatsız ediyor. Zevk alamadığım için sürekli ilişkiye girmek istiyorum. Eskiden istekliydim ama şimdi öyle değilim. Ne yapacağım? RUMUZ: MUTSUZ

CEVAP Sevgili okurum, sınava girip girip başarısız olan öğrenci gibisin. Heyecan dorukta. Kendini denetim altına alman gelip de gitmek bilmeyen misafir gibi koltukta. Psikolojik duygular içeride savaş halindeler, girmişler birbirlerine. Kısacası bir karmaşadır gidiyor. Evlenmişsin, iyi olmuş. Bir süre daha bu geçiş dönemini yaşayacaksın. Sonrası sana ve eşine kalmış. Yemeği bile usulüne uygun yemezsen üzerine dökersin. Acaba bir başka yemekle deneme yapayım, bakayım dersen, yemeği tenceresiyle başından aşağı boca edersin!!!

Hiç zevk almıyorum

18 yaşında kızım. Sevgilimle 6 aydır ilişkiye giriyoruz ama ben zevk almıyorum. Sesimi de çıkartmıyorum. Çocuğum olur mu?

CEVAP Sevgili okurum, soruyu spermlere sormak gerekir. Çünkü çocuk sahibi olmak onlarla ilgili. Sağlıklı ve zıpkın gibiyseler, yolunu bulur, yumurtayı deler geçerler. İşte gebelik odur. Şimdilik idare et, işler ciddi noktaya geldiğinde düşünelim.

Hamile kalır mı?

22 yaşındayım, sevgilim de 21 yaşında. Üzerimizde bir şey yokken seviştik. Bu sırada ben onun vajinasına boşaldım, hemen kuruladım. Acaba kız hamile kalır mı?

CEVAP Kalmaz değerli okurum.

Zararı var mı?

16 yaşındayım. Haftada 5-6 kere mastürbasyon yapıyorum. Bunun bir zararı olur mu?

CEVAP Sevgili okurum, haftada 3-4’e indiriver.

Ne zaman diktirmeliyim?

23 yaşında kızım. Bir yıl önce ilişkiye girdim. Şimdi kızlık zarımı diktirmeyi düşünüyorum. Bana evleneceğim zaman yaptırmamı söylediler. Acaba bu doğru mu yoksa yanlış mı?

CEVAP Değerli okurum, dedikleri doğru. Sadece dikiş yerlerinden ipliklerin koparılmasından gelen birkaç damla kan oluyor. Şimdiden yaptırırsan dikişler atar. Yaptığın hiçbir şeye yaramaz. Evlenmeden 1-2 gün önce diktirmelisin.

Hamile kalmazmışım...

5 aylık evliyim. Eşimle her ilişkiye girdiğimde ilk günkü acıyı hissediyorum. Zevk almadığım için orgazm da olamıyorum. Eşim yatakta hiç iyi olmadığımı söylüyor. Ayrıca boşalamadığım için hamile de kalmazmışım, doğru mu?

CEVAP Sevgili okurum, orgazmla hamileliğin ilgisi yok, hamile kalabilirsin. Boşalma yani orgazm or konu. Zamanla alışırsın. Ancak acı giderilmeli. Eğer orada organik sorun yoksa, o derdi çözeriz. Doğumdan sonra profesyonel yardım alman gerekiyor ki orgazm yolu açılsın.

Her gün yapıyorum

18 yaşındayım. Her gün en az 1 kere mastürbasyon yapıyorum. Azaltmaya çalışıyorum ama olmuyor. Ne olur yardım edin.

CEVAP Değerli okurum, yor kendini. Sokağa çık, spor yap. Babanın, annenin ve kardeşinin yardımına koş, yalnız kalma. Ellerine hakim ol. Kafanı doldur.

Rüyamda boşalıyorum

16 yaşındayım. Banyoya girdiğimde boşalmıyorum. Daha hiçbir kızla ilişkiye girmedim. Ama rüyamda haftada 3 gün mutlaka boşalıyorum. Acaba bir sorun mu var?

CEVAP Sevgili okurum, sorun yok. Mekanizma güzel çalışıyor. Zamanla her şey yoluna girecek. Kendini çok yargılama. Kızlarının yanında bulun. Arada ellerine, kollarına dokun.

Boyu yeterli mi?

17 yaşındayım, penisim 19 santim. Yaşıma göre normal mi? Her mastürbasyon yaptığımda baş ağrısı çekiyorum. Sizce neden böyle oluyor?

CEVAP Değerli okurum, penisin normalden büyük. Penise de gelen kan, beden ve beyin dolaşımını olumsuz etkiliyor. Baş ağrıların bundan olabilir. Mastürbasyonu haftada 2’ye indir. Ve sakin ortamda uzanarak yap.

Penisimi nasıl büyütebilirim?

Cinsel organım 12 santim. Kısa olduğunu düşünüyorum. Ameliyat dışında doğal olarak nasıl büyütebilirim?

CEVAP Değerli okurum, penisin seni idare eder. Mutlu da olursun, mutlu da edersin. Zaten 12 santim penisi de aklı başında bir doktor ameliyat etmez. Getirisi götürüsünden fazladır. Başka yöntemlerle de büyümez.

Cinsellik zararlı mı?

19 yaşındayım. Kız arkadaşım şehir dışında. Telefonda cinselliğin bir zararı olur mu?

CEVAP Sevgili okurum, zararı olmaz ama alıştırır sizi. Bir de bakarsın cinsellikten soğuyuvermişsin. İşte o zaman doktor doktor gezersin.

Eşimi seviyorum ama...

29 yaşındayım. Eşimi seviyorum ama cinsel ilişkide çok acı çekiyorum. Ne yapayım?

CEVAP Sevgili okurum, kadın doğum uzmanına gideceksin. Orada organik bir sebep yoksa, bu acıyı biz yok ederiz.

Karım mutsuz olur mu?

22 yaşındayım. Haftada 2 kere mastürbasyon yapıyorum. Acaba mastürbasyon yüzünden karım mutsuz olur mu?

CEVAP Değerli okurum, dert etme, iyi yoldasın. Evlenince bu saplantından kurtulursun. Bu sayı seni mastürbasyona tutsak etmez.

16