Şu dilin kemiği yok!

15 Şubat 2010, Pazartesi 15:58
AA

Erkekler bir araya geldiklerinde, kahvelerde bol bol cinsel içerikli konulardan konuşur. Bu da bazılarının psikolojisini bozar. Çünkü abartılı penis boyları anlatılır, bir gece öncenin uydurma skorlarından bahsedilir, kimileriyle dalga geçilir. Siz siz olun, bu uydurulmuş hikayelere kanmayın. Dilin kemiği yok, kulağınızı tıkayın, yolunuzdan sapmayın.

Sevgilim telefonda seks yapmak istiyor

23 yaşında bir kızım. Cinsel deneyimim yok. Zaten evlilik öncesinde de karşıyım. Sevgilimle ne zaman telefonla konuşsak ona bir haller oluyor. Benimle telefonda seks yapmak istiyor. Bu bana saçma geliyor. Onu kırmadan bunu nasıl anlatırım? Bir de bazen beni derin dondurucuya benzettiğini söylüyor. Oysa ben onu seviyorum. Sizce ne yapmalıyım?

CEVAP: Sevgili okurum, aslında sen doğru yoldasın. Ruh açılım yapmadan bedenin açılım yapmaması doğaldır. Partnerini sevdiğini söylüyorsun. Biraz daha ötesi özveriye giriyor. Ama bu özverilerden de kızlarımız zarar görüyor. O derin dondurucu hikayesini sevmedim. Ona, estetik ve romantik ilişki istediğini söyle.

Kocamı aşırı derecede kıskanıyorum

35 yaşında, evli, alımlı ve güzel bir kadınım. Kocamı aşırı derecede kıskanıyorum. O kadar ki uyurken rüyasında başka kadınlarla birlikte olmasın diye kocamın cinsel organını elimle tutup uyuyorum. Bana ne tavsiye edersiniz? RUMUZ: GONCAGÜL

CEVAP: Tut, kaçmasın Goncacığım. Bugünlerde erkek milletine güvenilmiyor. Sen ne güzel mışıl mışıl uyuyorsun. O da nesi?... Adam bedeni yatakta bırakıp uçmuş. Bak çapkının oyununa. Gidip girdi bir kadının koynuna. Kadın memnun, adam keyiften uçuyor. O da nesi? Ortada yok ufaklığın ne sesi ne de nefesi. Kan ter içinde uyanıyor. Elleriyle aşağılarda bir şeyleri yokluyor. Senin elinin içinde aradığını buluyor. Rüyasına giren kadın da sayende namusunu kurtarıyor. Ama o günden sonra kıskançlık ve stresten eşinin dalları kuruyor. Goncagülün gülü soluyor. Bu kadar baskının ve kıskançlığın sonu da böyle oluyor.

Devamı 2. sayfada...

Penisim bana küçükmüş gibi geliyor

16 yaşındayım. Penisimin boyu 7 santim. Ergenliğe girdim ama arkadaşlarıma oranla benimki küçük gibi geliyor. Bana erkek muamelesi yapmıyorlar. Tıbbın buna bir çaresi var mı?

CEVAP: Sevgili yavrum, ekipmanların tam, yola devam. Erkekliği elden bırakma. Arkadaşlarının geyik muhabbetine kafanı takma. Sakın ola yoldan sapma.

Yoksa gay mi oluyorum?

Mastürbasyon yapmaktan hiç zevk almıyorum. Sizce bunun nedeni nedir? Yoksa gay mi oluyorum?

CEVAP: Değerli okurum, sanki gay olmak istermiş gibi bir halin var. Ne demek oluyor bu? Zevk almıyorsan yapmazsın. Zevk almak istiyorsan da çeşitli fanteziler ararsın. Karşı cinse de biraz iştahla bakarsın. Hepsi bu kadar.

Orgazm denen şeyi hiç yaşamadım

25 yaşındayım. 3.5 yıllık bir ilişkim var. Çok mutluyum ama ilişkiden zevk almıyorum. O zevk alıyor ama ben başaramıyorum. Orgazmı hiç yaşamadım. O kendini kötü hissetmesin diye hep zevk alırmış gibi davranıyorum. Onun dışında kimseyle birlikte olmadım. RUMUZ: BAHÇEŞEHİR

CEVAP: Sevgili okurum, bilmem ne yapacaksın? Ya senin ruh yapın soğuk ya da arkadaşından yeterince elektrik almıyorsun. Belki o da acemi. Ayrıntıları bilmiyor. Ama bana göre bu iş böyle gitmez. Bir düşün, zamanını kötü kullanma. Hep böyle olacaksa evlenme. Evlenirsen bile mucizeler bekleme. Evlenince belki bazı yardımlar yapılabilir.

Devamı 3. sayfada...

Çocuğum eski kız arkadaşıma benzer mi?

Eski bir kız arkadaşım vardı. Birlikte olduktan sonra “Benden bir parça sana geçti. Çocuğun olunca bana benzeyecek” derdi. Ben başkasıyla evlendim. Acaba çocuğum olursa eski kız arkadaşıma benzer mi? RUMUZ: SADRAG

CEVAP: Geçti, geçti ne geçti? Ekmek geçti. Ekmek geçmez, ne geçti? Su geçti. Su geçmez, ne geçti? Hava geçti. Bildin, hava geçer. Çeşit çeşit havalar, poyrazı üşütür, karayeli düşündürür. Kasırgası, hortumu ise siler süpürür. Yani muhabbetimiz hava, civa. Buna da ‘Laf etti balkabağı’ demişler. Bağlık, bahçelik ülkemizin iklimi, toprağı, balkabağı yetiştirmeye uygun. Balkabakları sarmış tarlaları. Kabaklar gani. İçlerinden bir farklısını bulursan hani kıymetini bilelim, başımıza taç edelim. Değerli Sadrag efendi, laf aramızda kız arkadaşın senin aklına biraz tuz eledi. Kokmasın diye de tuza duasını ekledi.

Zeytinyağı sürsem memelerim büyür mü?

Zenci kız benim ufaklığı yadırgar mı? 19 yaşında bir kızım. Kilo verdiğim için memelerim küçüldü. Erkek arkadaşım beni bu yüzden terk etti. Arkadaşlarım “Zeytinyağı sür, büyür” dedi. Acaba sürsem başarılı olur muyum? RUMUZ: MİNİK MEME

CEVAP: Sevgili yavrum, anaların anası, ablaların ablası. Üzülme, her şey yoluna girecek. Ponponlar büyüyecek! Bebelerin emebildikleri kadar süt emecek. Onlar büyüyecek, zamanı gelince tıp sana yardım elini uzatacak. Hayat boyu diri, hoş memelere kavuşacaksın. Ama arada bir sorun çıkacak. Kocan biraz burun kıvıracak. Ona aile kavramının kutsallığını ve cinselliğin arzulanırlığını sen yaratacaksın. Fıkır fıkır, fıstık rolleri oynayacaksın ama asla zeytinyağı sürmeyeceksin. Yağ, deri dokusunu yumuşatacağından direnci azalır, memeler biraz daha aşağı doğru uzanır.

 

Fantezi korkutmasın

Burada yer alan yazılar, Dr. Haydar Dümen'in Posta gazetesinde geçmişte yazdığı yazıların derlemesinden oluşmaktadır. Dr. Haydar Dümen'in günlük yazılarını Posta gazetesinden takip edebilirsiniz...

 

3