Yarı yolda bırakmaz

20 Haziran 2014, Cuma 05:00
AA

Beyler cinsel organlarının boyuyla o kadar meşgul ki başka konuları düşünmeye fırsat bulamıyorlar. İnternette satılan ilaçlardan ve bitkilerden medet ummayı bırakın. Biraz kendinize güvenin, cinsel organın boyu 10 santimi geçiyorsa sorun yok, asla yarı yolda kalmazsınız...

Birden boşalıyorum

18 yaşındayım. En fazla 3-4 gün mastürbasyon yapmasam durup dururken boşalıyorum.

CEVAP

Değerli okurum, gün aşırı ritme gir. 6 ay sonra 2 günde bire geç. 1 yıl sonra bize müjdeli bir mail atarsın. Keyfinden yan gelir yatarsın.

Kız hamile mi?

20 yaşındayım. Kız arkadaşımla iç çamaşırında kan gördüğünü söyledi. 2 gündür mide bulantıları var ve halsiz. Eğer hamile kaldıysa yandık. Hamile olabilir mi? Zarın yırtılma ihtimali var mı?

CEVAP

Değerli okurum, kızlık zarının kanadığını sanıyorum. Ama gebe olmadığı kesin. Uzaktan kumanda ile bu kadar oluyor. Sistem ve makineler sizin elinizde. Ona göre davranın. Çünkü sizin hayatınız. Pişmanlık çare olmuyor.

Vajinal orgazma geçemiyorum

40 yaşında kadınım. Yıllardır klitoris orgazmdan vajinal orgazma geçemedim. Kendimi yetersiz ve eksik görüyorum. Bu iki orgazm arasında fark var mıdır? Sorun benden mi kaynaklanıyor?

CEVAP

Sevgili okurum, birçok kadın aynı sorunları yaşıyor. Klitoris orgazmdan vajinal orgazma geçiş zor. Ama teknik kullanılarak aynı anda ikisini birden yaşaman mümkün. Olay orada bütünleşirse belki vajinal orgazma geçiş sağlanabilir. Çok dert edinme. Olumsuzluktan teselli ararsak klitoris orgazm olamayan birçokları var. Biraz de erkeğe kalmış bir iş.

Heyecanlanıyorum

18 yaşındayım. Her kız gördüğümde heyecan duyuyorum. Kendimi mastürbasyon yapmamak için her gün tutuyorum. Bazen de kasıklarımda ağrı hissediyorum. Ne yapmamı önerirsiniz?

CEVAP

Değerli okurum, ne güzel ne güzel! O heyecanların birazını bana satar mısın?

İşe yarar mı?

32 yaşındayım. Penisim 11 santim ve ince. Kadınlarla ilişkiye girmek istiyorum ama korkuyorum. Penis büyütücü haplar işe yarar mı?

CEVAP

Değerli okurum, haplarla penis büyümez. Penis ancak ameliyatla 1-2 santim büyür. 11 santim penis normal işlevini görür. Seni yaya bırakmaz. Yeter ki onu iyi kullanabil. Referansını ben veriyorum.

Mastürbasyon yapıyorum

24 yaşındayım, kızlara ilgi duymuyorum. Haftada 3-4 defa mastürbasyon yapıyorum. Sizce ileride bir sorun yaşar mıyım?

CEVAP

Değerli okurum, kızla ilişkiye girmemiş olabilirsin ama ilgi duymadan da olmaz. Sonra hayat boyu mastürbasyona mahkum olursun. Geç bile kalabiliyorsun. Estetik ve duygusal boyutlardaki arkadaşlığa hemen başla.

Benden şüpheleniyor

17 yaşında kızım. Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiyi giriyorduk ama bir gün penisi birkaç santim içeri girdi. Canım yandı ama kan gelmedi. Daha önce hiç ilişkiye girmedim ama sevgilim benden şüpheleniyor. Sizce zarım yırtılmış mıdır yoksa esnek midir?

CEVAP

Esnek yavrum. Söyle ona, ayıp etmesin. Bulmuş bir nimet, kıymetini bilsin.

Sevişirken zevk alamıyorum

22 yaşındayım. Sevişirken zevk alamıyorum, sadece boşalırken zevk alıyorum. Mastürbasyonu azalttım ama yine de bir şey değişmiyor. Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP

Değerli okurum, mastürbasyonu daha da azalt. Sürekli beraberliğin olan partnerin olabilir, koşullar elverince de beğendiğin biriyle evlen. O zaman ortaya çıkacak sorunları çözeriz.

İdeali kaç olmalı?

17 yaşındayım. Penisimin boyundan şüphe duyuyorum. İdeali kaç olmalı? Çok mastürbasyon yapmak erken boşalmaya yol açar mı?

CEVAP

Değerli okurum, normal olduğuna inanıyorum. 10 santimin üzeri, 18’in aşağısı iyidir. İkinci konu doğrudur. Normal mastürbasyon yani haftada 3-4 kez yapılandır. Mastürbasyon yaparken de kendini tutmayı öğren. Ama asla sıkma.

Cinsellikle ilgili konuşuyoruz

19 yaşındayım. 2 aydır ilişkim var. Kız arkadaşımla evlenmeyi düşünüyoruz. Cinsellikle ilgili konularda konuşuyoruz, erken mi? Evlendikten sonra konuşsak daha mı iyi olur?

CEVAP

Değerli okurum, çenenize vurmuş. Keşke orada kalsa. Ama çok hayal ederseniz bu konuda romanlar, senaryolar yazarsanız gerçek hayatta beklediğinizi bulamazsanız. İşte o zaman, yandı gülüm keten helva.

Normal mi?

Penisimin 13 santim, yaşım da 16. Normal mi?

CEVAP

Normal canımın içi.

Orgazm olamıyorum

18 yaşında kızım 3 aydır ilişkiye giriyorum. Zevk alıyor, orgazm olamıyorum. Kasılma falan olmuyor. Orgazm olduğumu nasıl analarım? Porno filmlerdeki gibi fışkırma olur mu?

CEVAP

Sevgili kızım, söyle bakayım sen bu kafayı nelere yoruyorsun? Bunca evlilik yıllarına rağmen sizin mahalledeki kadınların yüzde 40’ı hâlâ orgazm olamadı. Sayalım; Emine yengen, İclal ablan gerisi çok... Sevim, Müjgan ve Mualla Hanımlar da öyle. Sen bayrağı alıp da kaçan mı ha kızım! Bir de film seyrediyormuşsun. Bir gün bu yolda eline o bayrak direğini tutuştururlarsa, feleğini şaşırırsın. Hadi okuluna ve işine. Platonik sevgilin Mustafa’ya telefon et. Gidin bir cafede çay için. Kendiniz için uygun olan bu yolu seçin.

İlişkiden korkar oldum!

28 yaşındayım. 1.75 boyunda, 87 kiloyum. Son 3 haftadır sertleşme sorunu yaşıyorum. Eskiden hızlı ve gereksiz şekilde ereksiyon olurdu. İlişki yaşamaktan korkar oldum. Ne yapayım?

CEVAP

Değerli okurum, artık büyüdün. 14 yıldır onun gözünün içine baka baka, gurunundan çatlaya çatlaya 28 yaşına geldin. Beynin hâlâ çocuk. 10 yıl hamburgerciye gittin. Sonra pizzacılara dadandın. 2 ay önce de seni Boğaz’da bir balık lokantasında gördüm. Fazladan 12 kiloyu böyle aldın. Organın senden daha akıllı ve dengeli. Bazı şeylere “Iııhh!” diyor. Niye böyle dediğini ben söyleyeyim. Çok güzel ve beğendiğin bir kız arkadaşınla tatile gitseniz bence. 5 yıldızlı otelde deniz, açık büfe, müzik, eğlence 1 hafta tatil yapsanız. Sonuç ne olur sence? Söylememe gerek yok. Yaşın iyidir, bu konularda biraz ciddi ol. Vicdanını ve kızları harcama diyorum.

Geneleve gitmek istemiyorum

18 yaşındayım. Bakıyorum kimileri sevgilisiyle ilişkiye giriyor, bazıları geneleve gidiyor. Ben herkesle sevgili olamıyorum, geneleve de gitmek istemiyorum. Günde 2 kez mastürbasyon yapmadan duramıyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, anaokulundan çıkalı 12 yıl oldu. 4 yıl önce de ergenliğe girdin. Ben senin 90 yaşına kadar yaşayacağını inanıyor ve soruyorum. 72 yıl ne yapacaksın ha? Düşün oğlum düşün. Kar yağar kışın, bunca yıl için var mı yiyecek aşın ya da maaşın? Bu yaşta ikide bir kalkmasın o çapkın kaşın. Böyle gidersen kimse sana güvenmez. Hayatta kalmaz hiçbir yoldaşın. Günde 2 mastürbasyona gelince; senin gibi bir gence 2 mastürbasyon yakışır mı? Şunu günde 22’ye çıkar!!! Ne olacak bir görelim. Karar verince bize bildir. Acele yoğun bakıma haber verelim. Anneciğine selam, babacığın Harun Bey’e de “Oğluna biraz sahip çık” diyelim.

Günün Sözü

Her önünüze gelenden söz istemeyin, her verilen söz tutulmaz. Olacağına inandığınız kişiden söz isteyin ki düş kırıklığı yaşamayın. H. D.

15

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.