Bir destek de siz verin

29 Eylül 2009, Salı 10:48
AA

Bursa’da yaşayan sıkı Beşiktaşlı Akif Akgün adlı kardeşimiz henüz 20 yaşında ve ALL hastalığına yakalanmış durumda. Doktorlar 3 aylık ömür biçiyor. 40 bin lira bulunursa 10 yıl yaşayabilecek. Forza Beşiktaş, Ultraslan ve Genç Fenerbahçeliler resmi siteleri yardımlarını esirgemediler. Ama yetmiyor. Anladınız değil mi?

PENALTIYI GÖRMEYEN HAKEM

Hâlâ Greko-Romen Güreş Milli Takımı’na seçilme şansınız var. Bu fizik, bu hal gidiş iyi değil bay İlker Meral. OSCAR’A ADAY GOL FIFA Fenerbahçe’nin attığı golü, ya da Antalyaspor’un yediği golü görse bizim ligimizi askıya alır mı? Yanıt: Bizde askılı takım elbise modadır. Malum pantolon düşmesin diye?

ŞAMPİYONLAR

Selçuk Çebi, Nazmi Avluca ve Rıza Kayaalp grekoromende tarih yazdılar. Fotoğrafa uzun uzun baktım. Mustafa Dağıstanlı, Ahmet Ayık ve Salih Bora, onların arasında nefes bile almak şampiyonluğun kulpundan tutmak demektir. TAKIM SPORLARI 12 Dev Adam elleriyle bir büyük başarıyı kaçırdı. Filenin Sultanları Almanya’yı elinden kaçırdı. Anlaşılan güreşin dışında elimiz fazla becerikli değil. Eskiden ayaklarımız iyi işlerdi onu da ağzımızla yerin dibine soktuk.

HACIOSMAN’DAN DİREKT SARIYER

Eskiden Taksim’de “Sarıyer, Sarıyer” diye bağıran bir kahya vardı. Unutmak mümkün mü? Şimdi o minibüslerin yerini Keita aldı. Sahile hiç uğramıyor. Ben olsam para bile almam ondan. İş başa düşerse minibüsünüzü geçer vallahi aç kalırsınız.

KÜFÜR, KAFİR, PANKART

Geçen sezon Yıldırım Demirören Antalya’daki şeref tribününde tacize uğramıştı. Bu yıl da Aziz Yıldırım. Oraya şöyle okkalı bir ceza vereceksin ki bir daha yapılıyor mu göreceğiz. Antep ve Bursa’da stada açılım pankartları asıldı. Diyarbakır bölücü terör örgütü ile aynı kefeye konuldu. Diyarbakırlılar maçtan sonra Bursalılar’a, “İkinci yarı havaalanından içeri nasıl gireceksiniz” tehdidini savurdu. İstanbul’da Galatasaraylılar, Eskişehirspor’u taşladı. İşte ligimiz.

KAPALI SALONA HAVUZ

Artık söylemleri ile temeli geçtik. Binanın içine temel atarak yeni bir bina için TEMEL’İ çatlatıyoruz çatır çatır.