Bari komik duruma düşmeyin

26 Ağustos 2017, Cumartesi 05:00
AA
5 Ağustos’ta bu köşede Murat Başoğlu’nun aldatma hikayesiyle ilgili bir yazı yazmıştım. “Aldatan her erkek yakalanır. Yakalanmayan erkek yoktur, yakalamak istemeyen kadın vardır. Bu yüzden bugün olmazsa yarın, yarın olmazsa öbür gün mutlaka yakalanırsın” demiştim.

Evet, yakalanırsın. Ama daha kötüsü var. O da, erkeğin yakalandığında söylediği abuk subuk yalanlar.

Murat Başoğlu, “O kadının adı Olga, tek gecelik bir şeydi. Zaten ülkesi Rusya’ya döndü” diyerek işi iyice eline yüzüne bulaştırdı.

Oysa eşini aldattığı kadın, Burcu Başoğlu’ydu, yani öz ağabeyinin öz kızı.Magazin dünyasında aldatırken yakalanıp yalan söyleyen tek kişi Murat Başoğlu değil elbette.

Şöyle bir geçmişi kurcaladım, bakın nasıl yalanlarla karşılaştım:

NAGİHAN KARADERE-UĞUR GÖKÇE

Bir kadın, Survivor ünlüsü Nagihan Karadere’ye eşi Uğur Gökçe’nin çıplak fotoğraflarını yollar.Peki Uğur Gökçe ne der? “Nagihan benim telefonum çalındı. Bu fotoğraf seninle kilo vermeye çalıştığımız dönemde çekilmiş. Bana inan, güven. Bunun doğru olmadığını ispatlayacağım.” Sonra ne olur? Çift ayrılır.

BİRCE AKALAY-SARP LEVENDOĞLU - DERYA ŞENSOY

Sarp Levendoğlu’nun eşi Birce Akalay’ı Derya Şensoy ile aldattığı ileri sürüldü.

Tabii ki Sarp Levendoğlu’ndan hemen yalanlama geldi.

Ama gerçek ortadaydı. Boşandılar.Sarp Levendoğlu ile Derya Şensoy bu kez gizlenmeye gerek görmeden aşk yaşadı.

Onların aşkı da Sarp Levendoğlu’nun kolundaki ‘Birce’ dövmesini sildirmediği için bitti.

CEYDA OKAY-COŞKUN SABAH

Ceyda Sabah, eşi Coşkun Sabah’ın telefonunda pek de uygun olmayan mesajlar görünce boşanacağını açıkladı.

Coşkun Sabah’ın açıklaması şuydu: “Eşim şirkete ait olan, şirket elemanlarının kullandığı telefonda birtakım mesajlar görüyor, benim yaptığımı sanıyor. O günlerin vermiş olduğu stresle bana dava açtı.”Ceyda Sabah bir araştırma yaptı. O mesajı gönderen kadına Coşkun Sabah’ın ev aldığını bile ortaya çıkardı ve boşandılar.

SEDEF ALTUNTAŞ- MEHMET ALİ ERBİL

Sedef Altuntaş, Mehmet Ali Erbil’in üçüncü eşiydi. Eşini Tuğba Coşkun ile aldattığı iddiaları ortaya çıkınca Mehmet Ali Erbil eşine, “O benim ve kızımın arkadaşı. Sevgilim olsa koluma takar dolaşırdım” dedi.Tabii ki yalandı. Çok geçmeden boşandılar. Mehmet Ali Erbil, Tuğba Coşkun ile evlendi. Onu da aldatınca bu evlilik de bitti.

SEDEN GÜREL - AYKUT GÜREL

Aykut Gürel’in söz yazarı Yasemin Pulat ile altı yıldır ilişki yaşadığı ortaya çıktı. Aykut Gürel bunu sert bir dille reddetti.
Hatta Yasemin Pulat’a, “Sadece iş ilişkimiz vardır” yazılı kağıt imzalatıp basına yolladı. Ama bu kağıt da evliliği kurtarmaya yetmedi. Aykut Gürel ile Seden Gürel boşandı.