Ay'ın Yengeç burcundaki etkisi

02 Şubat 2015, Pazartesi 05:00
AA

Merhaba, haftaya Ay’ın Yengeç burcundaki etkisi ile duygusal ve hassas bir başlangıç yapıyoruz. Güvenliğimizi daha fazla düşünebilir, ailemize ve evimize daha fazla vakit ayırabiliriz. Beklentilerinizin gerçekleşeceği bir hafta yaşamanızı diliyorum.

2 Şubat Pazartesi; Ay Yengeç burcunda seyrine devam edecek, burcu ya da yükseleni Yengeç, Akrep ve Balık olanlar kendilerini daha güçlü hissedebilirler. Ay Yengeç burcundayken özellikle kadınlarla ilgili konular daha ön planda olur ve hayatımızdaki kadınlarla özellikle annemizle daha fazla ilgilenmemiz gerekebilir. Ev hayatımızı düzenlemek, taşınmak ve dekorasyonla ilgili değişiklikler yapmak için de oldukça uygun günlerdeyiz. Duygusal açıdan hassas olabilir, değişken bir ruh hali içinde sürekli karar değiştirebiliriz. Huzura çok fazla ihtiyacımız olabilir, bu yüzden sevdiklerimizin yanında ve güvenli ortamlarda olmayı tercih etmeliyiz. Sağlığımız da hassas olabilir, özellikle göğüs ağrılarına ve mide rahatsızlıklarına karşı dikkatli olmalıyız.

Ay Yengeç’teyken dikkat edilecek durumlar;

*Aşırı duygusallık ve alınganlık.
*İçe kapanıklık.
*Moralsizlik ve huzursuzluk.
*Midede yanma ve hazımsızlık.

Bu pazartesi günü “turuncu”, “sarı” ya da “beyaz” renklerini bir şekilde hayatınıza sokmaya çalışın. Ay Yengeç’teyken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

3 Şubat Salı & 4 Şubat Çarşamba; Ay Aslan burcunda seyrine devam edecek, burcu ya da yükseleni Aslan, Yay ve Koç olanlar kendilerini enerji dolu ve güçlü hissedebilirler. Ay Aslan burcundayken kendimize olan güvenimiz artar ve her konuda daha cesur davranabiliriz. Kendimize düşkün olacağımız bu günlerde sevdiklerimizden daha fazla ilgi ve sevgi bekleyebiliriz. Şımartılmak, övülmek ve beğenilmek çok fazla hoşumuza gidebilir ve tatlı dille çok rahat kandırılabilir ya da ikna edilebiliriz. Lüksümüze, keyfimize ve rahatımıza çok düşkün olacağımız için bu günlerde çalışmak çok zor gelebilir, mümkünse tatile çıkmak ya da işe biraz ara vererek eğlenceli bir şeyle uğraşmak iyi gelebilir. Çarşamba günü saat 01:08’de Aslan burcunda gerçekleşecek Dolunay ile birlikte hayatınızda bitişler yaşayabilir ve bazı insanlarla vedalaşabilirsiniz. Özellikle iletişim sorunlarına karşı dikkatli olmak gerekebilir, ilişkilerde ego savaşları yüzünden ani kopmalar gerçekleşebilir! Bu Dolunay özellikle burcu ya da yükseleni Aslan ve Kova olanların hayatlarında sürpriz gelişmeler yaşatabilir ve önemli bir konuda dönüm noktasına gelebilirler.

Ay Aslan’dayken dikkat edilecek durumlar;

*Kendini beğenmişlik ve aşırı gurur.  
*Kıskançlık ve baskı.
*Aşırı spor.
*Uykusuzluk.
*Sinirlilik, kalp ve tansiyon sorunları.  

Bu hafta, salı ve çarşamba günleri  “sarı” rengini bir şekilde hayatımıza sokalım. Ay Aslan’dayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir. Özellikle altın sarısı pırıltılı ve şık kıyafetleri giymek için, ayrıca altın sarısı aksesuarları kullanmak için uygun günlerdeyiz.

5 Şubat Perşembe, 6 Şubat Cuma & 7 Şubat Cumartesi; Ay Başak burcunda seyrine devam edeceği için, burcu ya da yükseleni Başak, Boğa ve Oğlak olanlar kendilerini daha şanslı ve güçlü hissedebilirler. Ay Başak burcundayken her konuda daha detaycı ve mükemmeliyetçi olur, en küçük şeyi bile çok fazla düşünerek kafamıza takabiliriz. Çok çalışkan ve becerikli bir ruh hali içinde olacağımız için, tatilde olsak bile iş düşünebilir ve yarım kalan işleri tamamlamak isteyebiliriz. Sağlıkla ilgili konuların da ön plana çıkacağı bu günlerde, doktora gidebilir ve rutin sağlık kontrollerimizi yaptırabiliriz. Temizlik ve hijyen konularına da çok önem verebilir, her şeyi temizlemek ya da yenilemek isteyebiliriz.

Ay Başak’tayken dikkat edilecek durumlar;

*Aşırı eleştirel olmak.
*Kıskançlık ve kavgacılık.
*Mide ve hazımsızlık sorunları.
*İlişkilerde soğukluk.
Bu hafta perşembe, cuma ve cumartesi günleri hayatımıza “sarı” ve “yeşil” renklerini bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Başak’tayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu renkleri kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

8 Şubat Pazar; Ay Terazi burcunda ilerleyecek, burcu ya da yükseleni Terazi, Kova ve İkizler olanların enerjileri artacak. Ay Terazi burcundayken ikili ilişkiler daha önemli olur ve güzel dostluklar kurulabilir. Güzellik, sanat ve adaletle ilgili konular ön plana çıkabilir. Hayatımıza daha fazla güzellik katabileceğimiz bugün, sevdiğimiz kişiyle özel ve romantik anlar yaşayabiliriz. Eğer alışverişe çıkmayı planlıyorsanız, bugün çok zevkli olabilir ve doğru eşyaları satın alabilirsiniz ama aşırı para harcamaya karşı dikkatli olmanız gerekebilir! İmajınızı yenilemek ve yeni bir tarza kavuşmak istiyorsanız, aklınıza güzel ve yaratıcı fikirler gelebilir.

Ay Terazi’deyken dikkat edilecek durumlar;

*Aşırı lüks ve alışveriş tutkusu.
*Stres ve sinirlilik.
*Tembellik ve keyfe aşırı düşkünlük.
*Vücut hassas olur, enfeksiyonlara dikkat.

Bu hafta, pazar ve pazartesi günleri hayatımıza “yeşil” ve “pembe” renklerini bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Terazi’deyken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu renkleri kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

KOÇ: Aşk hayatınızda sürpriz bir gelişme yaşayabilir ve alacağınız güzel bir haberle mutlu olabilirsiniz. Aşk hayatınızda canlanma olacak.
BOĞA: Özel hayatınızda bazı zorluklar yaşayabilir, özellikle maddi konular yüzünden ilişkinizde bir çıkmaza girebilirsiniz.
İKİZLER: Bir yolculuğa çıkabilir ya da bir eğitime başlayabilir, bu girişimleriniz sonucu başkalarından fayda görüp maddi kazanç elde edebilirsiniz.
YENGEÇ: Maddi konular gündeminizde olabilir, özellikle ailenizle eski bir konu yüzünden karşı karşıya gelebilirsiniz. Çıkarlarınızı korumalısınız.
ASLAN: Bir eğitime başlayabilir, yarım bıraktığınız bir okul ya da kursa yeniden başlayabilirsiniz. Yeni bilgiler öğrenmek için yolculuğa çıkabilirsiniz.
BAŞAK: Kariyeriniz açısından çok şanslı bir haftaya giriyorsunuz, iş hayatınızda parlama yaşayabilir ve maddi konularda şanslı olabilirsiniz.
TERAZİ: Eski bir dost ya da sevgili yeniden karşınıza çıkabilir ve hayatınıza yeniden girmek isteyebilir. Yarım kalan bir şeyi sürdürme kararı alabilirsiniz.
AKREP: Eski konularla ve size sorun yaratan insanlarla vedalaşacağınız bu hafta, kendinizi ve çevrenizi yenileme kararı alabilirsiniz.
YAY: Parasal anlamda şanslı olabilir ve uzun zamandır beklediğiniz bir gelire kavuşabilirsiniz. Aile içinde eski bir sorun yeniden gündeme gelebilir.
OĞLAK: Maddi konuların gündeminizde olacağı bu hafta, kazancınızı aileniz için harcamanız ve onların bir sorununu çözmeniz gerekebilir.
KOVA: Bu hafta yanlış iletişimden dolayı bir kayıp yaşayabilirsiniz. Sizi anlamayan ve desteklemeyen insanlarla ilişkinizi bitirme kararı alacaksınız.
BALIK: Evinizde daha fazla vakit geçirebilir ve ailenizin sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Ev içinde bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir.