Haftaya hızlı bir başlangıç

16 Mart 2015, Pazartesi 05:00
AA

Merhaba, pazartesi günü saat 12:14 itibariyle Ay’ın Kova burcundaki etkisi ile haftaya hızlı bir başlangıç yapabilir ve sürekli hareket halinde olup orijinal fikirlerimizi hayata geçirebiliriz.

Salı günü de bu etki devam edecek ve enerjimiz artacak. Sosyal olabilir, yeni ortamlara girebilir ve teknolojiyle ilgili konularda araştırmalar yapabiliriz. Aşk hayatımızda da sürpriz gelişmeler yaşanabilir.

Ay Kova burcundayken mor rengi fazla enerjimizi dengeleyebilir. Bu hafta boyunca etkili olacak olan Merkür ve Satürn arasındaki sert açı iletişimle ilgili sorunlar yaşamamızda ve bazı ilişkilerin kopmasında etkili olabilir!

Aynı zamanda disiplin gezegeni Satürn Yay burcunda geri hareketine başladı ve 1 Ağustos’a kadar retro devam edecek. Bu dönemde eski bir sorunumuz yeniden karşımıza çıkabilir ve çözmek için uğraşabiliriz. Eski konularla ya da insanlarla ilgili hesaplaşmalar yaşanabilir.

17 Mart Salı saat 12:15 itibariyle aşk gezegeni Venüs Boğa burcunda ilerlemeye başlayacak ve burcu ya da yükseleni Boğa ve Akrep olanların her konuda şansı artacak. Bu dönemde sağlam bir ilişkiye ya da işe başlayabilir, doğru bir yatırım yapabilirsiniz. Salı günü, Uranüs ve Plüton arasında gerçekleşecek olan sert açı bazı bitişler yaşamamıza sebep olabilir ve hayatımızın bir alanında kriz yaşatabilir! Bu hafta çok gergin olabilir ve ilişkilerimizi sınavdan geçirebiliriz. Çarşamba ve perşembe günleri Ay Balık burcunda ilerleyecek, duygusal konular gündemimizde olacak. Her konuda hassas ve kırılgan olabileceğimiz bu günlerde melankoliye girmemek için moralimizi yüksek tutmalı ve yalnız kalmamaya özen göstermeliyiz. Sanatsal konularda yaratıcılık çok yüksek olabilir, sezgilerimiz de çok güçlü olacağı için bu günlerde içimize doğanlar gerçekleşebilir. Ay Balık burcundayken mor ve kırmızı renkleri enerjimizi yükseltebilir.

20 Mart Cuma saat 11:36’da Güneş Tutulması Balık burcunda gerçekleşecek. Bu tutulmanın etkisi ile hayatımızın bir alanında bitiş ya da tamamlanma yaşayabilir ve artık bir şeyleri sonlandırıp yeni bir sayfa açabiliriz. Özellikle burcu ya da yükseleni Balık, Başak, İkizler ve Yay olanlar bu Güneş tutulmasından çok fazla etkilenebilir ve büyük değişim yaşayabilirler. Cuma günü Güneş tutulmasından sonra saat 12:28 itibariyle günleri Ay Koç burcunda ilerlemeye başlayacak, bu günlerde yüksek enerji altında olacağız. Ay Koç burcundayken yeni başlangıçlar için kendimizi hazır ve cesur hissederiz, yenilenmek için güzel günlerdeyiz. Ay Koç burcundayken kırmızı rengi enerjimizi ve çekiciliğimizi arttırabilir. Aynı zamanda

21 Mart Cumartesi itibariyle artık Güneş de Koç burcunda ilerlemeye başlayacağı için birçok konuda hızlanma yaşayabilir ve yeni başlangıçlar yapabiliriz.

22 Mart Pazar günü ise Ay Boğa burcunda ilerleyecek ve ev hayatımıza yoğunlaşıp sevdiklerimizle sakin bir gün geçirmeyi tercih edeceğiz. Tembellik yapmak için de harika bir pazar günü olabilir. İştah artacağı için kilo alımına dikkat etmek gerekebilir! Ay Boğa burcundayken kırmızı, mercan ve turuncu renkleri enerjimizi arttırabilir.

KOÇ: Sosyal hayatınızda değişim yaşayacak ve çevrenizi değiştirme kararı alacaksınız. Güçlü insanlarla iş birliği yapabilirsiniz.

BOĞA: Bir idealiniz için harekete geçebilir ve gerçekleştirmek için güzel bir fırsatla karşılaşabilirsiniz.

İKİZLER: Çok duygusal olabilir ve kendi iç dünyanıza dalıp kendinizi dinleyebilirsiniz. Bazı insanları hayatınızdan çıkartabilirsiniz.

YENGEÇ: Kendinize olan güveninizin artacağı bu hafta yeni girişimlerde bulunabilir ve dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

ASLAN: Maddi konularda şanslı olacağınız bu hafta elinize bir fırsat geçebilir ya da uzun zamandır beklediğiniz bir gelire kavuşabilirsiniz.

BAŞAK: İletişim hayatınızın canlanacağı bu hafta çevrenizdeki herkes sizi arayabilir ve kritik konularda işleri düşebilir.

TERAZİ: Aşk hayatınızda güzel bir gelişme yaşayabilir ve beklemediğiniz bir heyecan yaşayabilirsiniz.

AKREP: Bu hafta keyifli ortamlarda bulunabilir ve çok eğlenebilirsiniz. Aynı zamanda kendinizi sürpriz bir aşkın içinde de bulabilirsiniz.

YAY: İş hayatınızda büyük bir yoğunluk başlayabilir ve günlük hayatınızda sorumluluklarınız artabilir.

OĞLAK: Kendinizi ciddi bir ilişkinin içinde bulabilir ya da var olan bir ilişkiniz varsa bu ilişkiyle ilgili önemli bir karar alabilirsiniz.

KOVA: Uzun bir yolculuğa çıkabilir ya da yeni bir eğitim almak için girişimde bulunabilirsiniz. İçsel olarak değişim yaşayabilirsiniz.

BALIK: Kariyerinizde hızlı bir gelişme yaşayabilir ve dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. İş yoğunluğunuz ve sorumluluklarınız artabilir.