Maddi konularda hareket!

16 Şubat 2015, Pazartesi 05:00
AA

Merhaba, haftaya Ay’ın Oğlak burcundaki etkisi ile ciddi bir başlangıç yapabilir ve geleceğimizi güvenceye almak için özellikle maddi konularda harekete geçebiliriz. Beklentilerinizin gerçek olacağı bir hafta yaşamanızı diliyorum.

16 Şubat Pazartesi; Ay Oğlak burcunda seyrine devam edecek, burcu ya da yükseleni Oğlak, Başak ve Boğa olanlar kendilerini daha güçlü hissedebilirler. Ay Oğlak burcundayken iş hayatımıza daha kolay adapte olur, işlerimizi büyük bir hırs ve çalışkanlıkla tamamlayabiliriz. Özellikle aile ve evle ilgili konular ön plana çıkabilir, geleceğimizi daha fazla düşünebiliriz. Yeni bir ev almak, taşınmak ya da yatırım yapmak için uygun günlerdeyiz. Maddi konulara daha fazla yoğunlaşabilir, yeni para kaynakları için araştırma ve planlama yapabiliriz. Ruh halimiz fazla ciddi olabileceği için, eğlenceli ortamlar ilgimizi çekmeyebilir ve ilişkilerimizde mesafeli olabiliriz. Karamsarlığa karşı dikkatli olmalı ve geleceğe umutla bakmaya çalışmalıyız.

Ay Oğlak’tayken dikkat edilecek durumlar;

*İnatçılık.
*Kıskançlık.
*Karamsarlık.
*İşkoliklik.

Bu hafta pazartesi günü gece mavisi olarak da bilinen “çivit mavi” rengini hayatımıza bir şekilde sokalım. Ay Oğlak’tayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

17 Şubat Salı & 18 Şubat Çarşamba; Ay Kova burcunda ilerlediği için burcu ya da yükseleni Kova, Terazi ve İkizler olanlar kendilerini daha keyifli ve şanslı hissedebilirler. Ay Kova burcundayken özgürlüğümüze çok düşkün olur ve asi bir tavır takınabiliriz. Beynimiz çok hızlı ve iyi çalışacağı için birçok zor konuyu çözebiliriz. Geleceğe dair planlar yapabilir ve gelecekle ilgili tahminlerde bulunabiliriz. Teknoloji ile ilgili gelişmeleri takip edebilir ve en yeni ürünleri alabiliriz. Aşk hayatımızda da ani gelişmeler yaşayabilir, hızla gelişen çılgın bir ilişkinin içinde kendimizi bulabiliriz. Her türlü çılgınlığa açık olabilir ve yeni deneyimler yaşayabiliriz.

Ay Kova’dayken dikkat edilecek durumlar;

*Güneş yanıkları ya da rüzgar çarpması.
*Aşırı yürüyüş.
*İştah ve kilo artışı.
*Tartışmalar.

Bu hafta, salı ve çarşamba günleri “mor” rengini hayatımıza bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Kova’dayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

19 Şubat Perşembe & 20 Şubat Cuma;
Ay Balık burcunda ilerlediği için burcu ya da yükseleni Balık, Akrep ve Yengeç olanlar kendilerini çok daha güçlü hissedebilirler. Ay Balık burcundayken daha hassas ve duygusal olur, çabuk kırılıp kabuğumuza çekilebiliriz. Hayal dünyamıza dalabilir ya da meditasyon yapabiliriz. Hislerimiz çok güçlü olacağı için içimize doğan şeyler gerçekleşebilir ve rüyalarımızda önemli mesajlar alabiliriz. Romantik, sevgi dolu ve uyumlu olacağımız için sevdiklerimizle güzel vakit geçirebiliriz. Küs ya da kavgalı olduğumuz biriyle barışmak için çok uygun bir gün, empati yapmamız ve anlayışlı olmamız daha kolay olabilir. 19 Şubat Perşembe günü itibariyle artık Güneş de Balık burcunda ilerleyeceği için, önümüzdeki bir ay boyunca duygusal konulara ve özel hayatımıza daha fazla önem verebiliriz. Yaratıcılığın da artacağı bu günlerde yeni bir projeyi hayata geçirebiliriz. Bu dönemde burcu ya da yükseleni Balık olanlar her alanda daha şanslı ve dikkat çekici olabilirler. 20 Şubat Cuma günü itibariyle hem aşk gezegeni Venüs hem de mücadele gezegeni Mars Koç burcunda ilerlemeye başlayacak ve özellikle aşk hayatımız canlanacak. Bu dönemde yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da var olan ilişkimizi canlandırabiliriz. Yeni bir başlangıç yapmak ve harekete geçip canlanmak için de hayatımızda harika bir zaman başlıyor. Burcu ya da yükseleni Koç olanlar da yine bu dönemde çok şanslı ve çekici olabilirler.

Ay Balık’tayken dikkat edilecek durumlar;

*Tembellik ve dalgınlık.
*Keyfe ve lükse aşırı düşkünlük.
*Alkol, nikotin, kafein gibi uyarıcı maddelere aşırı düşkünlük.
*Aşırı yemek yeme isteği ve sonucunda kilo alma durumu.
*Her türlü bağımlılık; ilaç, bilgisayar oyunları, sosyal paylaşım siteleri…

Bu hafta perşembe ve cuma günleri hayatımıza mor ya da kırmızı renklerini bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Balık’tayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu renkleri kullanmamız bize enerji verecektir.

21 Şubat Cumartesi & 22 Şubat Pazar;
Ay Koç burcunda seyrine devam edecek, burcu ya da yükseleni Koç, Aslan ve Yay olanlar kendilerini çok daha keyifli ve şanslı hissedebilirler. Ay Koç burcundayken enerjimiz yenilenir, kendimizi çok güçlü ve cesur hissedebiliriz. Hareket halinde olmak isteyebilir, yerimizde duramayıp birçok şeyi aynı anda yapmak isteyebiliriz. Ruh halimiz çocuksu ve meraklı olabilir, deneyimlere açık olabiliriz. Çok çabuk sinirlenebileceğimiz için tartışmalara açık olabiliriz ama çabuk sinirlendiğimiz gibi sakinleşmemiz de kolay olur. Aşk hayatımızda hareket yaşanabilir, yeni bir aşka yelken açabilir ya da var olan ilişkimizde yeni bir heyecan yaşayabiliriz.

Ay Koç’tayken dikkat edilecek durumlar;

*Aşırı sinirli olma ve kavgacı ruh hali.
*Acele karar verme.
*Tehlikeli konularda fazla cesur olma ve risk alma.  
*Sakarlıklara ve kazalara yatkın olma.

Bu hafta sonu hayatımıza mutlaka Kırmızı rengini bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Koç’tayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

KOÇ: İş hayatınızda hızlanma yaşayacak ve bu hız sayesinde birçok işe aynı anda başlayıp başarı elde edebileceksiniz.
BOĞA: Özel hayatınızda yaşadığınız iletişim problemlerinizi çözmek için harekete geçebilir ve ilişkilerinizi düzeltmek için uğraşabilirsiniz.
İKİZLER: Parasal anlamda şanslı olabilir, özellikle başkaları aracılığıyla yeni iler yapıp maddi gelir elde edebilirsiniz.
YENGEÇ: Uzun bir yolculuğa çıkabilir ve burada hem dinlenip hem de önemli bir işinizi yoluna koymak için girişimde bulunabilirsiniz.
ASLAN: İş hayatınızla ev hayatınız arasında sıkışabilir ve bir tercih yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bir şeylerin değişme zamanı gelmiş olabilir.
BAŞAK: Çok sosyal olacağınız bu hafta arkadaşlarınıza daha fazla zaman ayırabilir ve onlara jestler yapabilirsiniz. Harcamalarınız artabilir.
TERAZİ: Çok duygusal ve alıngan olacağınız bu hafta yakınlarınızla iletişim sorunları yaşayabilir ve kendi iç dünyanıza çekilebilirsiniz.
AKREP: Kendinizle daha fazla ilgileneceğiniz bu hafta özellikle fiziksel olarak bir canlanma ve değişim yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınız da hareketlenebilir.
 YAY: Maddi konularda şanslı bir hafta içinde olabilir ve özellikle iş hayatınızdaki insanlardan destek görebilirsiniz.
 OĞLAK: İletişim dünyanızda canlanma olabilir ve kendinizi eğlenceli ortamların içinde bulabilirsiniz. Özel bir insan karşınıza çıkabilir.
KOVA: İş hayatınızda hızlı gelişmeler yaşayabilir ve güzel bir yoğunluğun içine girebilirsiniz. Aynı zamanda fiziksel anlamda da canlanma yaşayabilirsiniz.
BALIK: Aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilir ve kendinizi keyifli bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz. Eğlenmek için karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir.