Sosyal ve meraklı başlangıçlara hazır olun

18 Ağustos 2014, Pazartesi 05:00
AA

Merhaba, haftaya Ay’ın İkizler burcundaki etkisi ile oldukça sosyal ve meraklı bir başlangıç yapabilir, birçok konuda yeni bilgiler öğrenebiliriz. Planlarınızın ve beklentilerinizin gerçek olacağı keyifli bir hafta yaşamanızı diliyorum.

18 Ağustos Pazartesi & 19 Ağustos Salı; Ay İkizler burcunda ilerlemeye başlayacak ve iletişim dünyamız hız kazanacak. Burcu ya da yükseleni İkizler, Terazi ve Kova olanlar kendilerini çok daha şanslı hissedebilirler. Ay İkizler burcundayken çok fazla konuşma gerçekleşebilir ve birçok bilgi sizi aynı anda ulaşabilir. Kafa karışıklıklarının ve kararsızlıkların yaşanabileceği bugün, değişken bir ruh hali içince olabilir ve çevremizdeki insanları şaşırtabiliriz! Yalan ve dedikoduya çok fazla dikkat etmemiz gereken bugün, gereksiz bilgi kirliliğinden de korunmamız faydalı olacaktır! Ellerimiz çok becerikli ve hızlı olacağı için birçok işi hızlı bir şekilde yapabilir, yeni bir hobiye başlayabilir veya yazarak kendimizi en iyi şekilde ifade edebiliriz. Çarşamba akşamı 21:41’de İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile birlikte, yeni kararlarımızı gerçekleştirmek için yeni adımlar atmaya başlayabiliriz. Özellikle iletişim dünyamızda güzel gelişmeler olabilir ve beklediğimiz haberler gelmeye başlayabilir. Perşembe günü saat 04:46 itibariyle aşk gezegeni Venüs Boğa burcunda ilerlemeye başlayacak ve burcu ya da yükseleni Boğa ve Akrep olanların, çekiciliği ve her konuda şansı artacak. Perşembe günü ayrıca saat 12:12 itibariyle iletişim gezegeni Merkür de Yengeç burcunda ilerlemeye başlayacak ve düşüncelerimizin çoğu aile ve evle ilgili olmaya başlayacak.

Ay İkizler’deyken dikkat edilecek durumlar;

*Kararsızlık.

*Gevezelik.

*Dedikodu.

*Yalancılık.

Bu hafta pazartesi ve salı günleri “turuncu” rengini bir şekilde hayatınıza sokmaya çalışın. Ay İkizler’deyken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

20 Ağustos Çarşamba, 21 Ağustos Perşembe 22 Ağustos Cuma; Ay Yengeç burcunda seyrine devam edecek, burcu ya da yükseleni Yengeç, Akrep ve Balık olanlar kendilerini daha güçlü hissedebilirler. Ay Yengeç burcundayken özellikle kadınlarla ilgili konular daha ön planda olur ve hayatımızdaki kadınlarla özellikle annemizle daha fazla ilgilenmemiz gerekebilir. Ev hayatımızı düzenlemek, taşınmak ve dekorasyonla ilgili değişiklikler yapmak için de oldukça uygun günlerdeyiz. Duygusal açıdan hassas olabilir, değişken bir ruh hali içinde sürekli karar değiştirebiliriz. Huzura çok fazla ihtiyacımız olabilir, bu yüzden sevdiklerimizin yanında ve güvenli ortamlarda olmayı tercih etmeliyiz. Sağlığımız da hassas olabilir, özellikle göğüs ağrılarına ve mide rahatsızlıklarına karşı dikkatli olmalıyız. Bugün itibariyle Aşk ve şans gezegeni Venüs Balık burcunda ilerlemeye başladı; burcu ya da yükseleni Balık, Akrep ve Yengeç olanlar için oldukça şanslı olacakları ve her konuda dikkat çekecekleri bir dönem başladı. 3 Mayıs’a kadar özellikle Aşk hayatımızda yeni gelişmeler olabilir ve kendimizi güzel bir ilişkinin içinde bulabiliriz.

Ay Yengeç’teyken dikkat edilecek durumlar;

*Aşırı duygusallık ve alınganlık.

*İçe kapanıklık.

*Moralsizlik ve huzursuzluk.

*Midede yanma ve hazımsızlık.

Bu hafta Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri “turuncu”, “sarı” ya da “beyaz” renklerini bir şekilde hayatınıza sokmaya çalışın. Ay Yengeç’teyken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

23 Ağustos Cumartesi & 24 Ağustos Pazar; Ay Başak burcunda seyrine devam edeceği için, burcu ya da yükseleni Başak, Boğa ve Oğlak olanlar kendilerini daha şanslı ve güçlü hissedebilirler. Ay Başak burcundayken her konuda daha detaycı ve mükemmeliyetçi olur, en küçük şeyi bile çok fazla düşünerek kafamıza takabiliriz. Çok çalışkan ve becerikli bir ruh hali içinde olacağımız için, tatilde olsak bile iş düşünebilir ve yarım kalan işleri tamamlamak isteyebiliriz. Sağlıkla ilgili konuların da ön plana çıkacağı bu günlerde, doktora gidebilir ve rutin sağlık kontrollerimizi yaptırabiliriz. Temizlik ve hijyen konularına da çok önem verebilir, her şeyi temizlemek ya da yenilemek isteyebiliriz. 23 Ağustos Cumartesi saat 07:46 itibariyle Güneş Başak burcunda ilerlemeye başlayacak ve burcu ya da yükseleni Başak olanların öne çıkacakları dönem de gelmiş olacak. Hayatımızın her alanında yeni bir düzenleme yapmak ve yarım kalan her şeyi tamamlayıp yeni başlangıçlar için detaylı düşünüp harekete geçebiliriz.

Ay Başak’tayken dikkat edilecek durumlar;

*Aşırı eleştirel olmak.

*Kıskançlık ve kavgacılık.

*Mide ve hazımsızlık sorunları.

*İlişkilerde soğukluk.

Bu hafta sonu günleri hayatımıza “sarı” ve “yeşil” renklerini bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Başak’tayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu renkleri kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

3