Yeni başlangıçlara hazır olun!

25 Ağustos 2014, Pazartesi 09:47
AA

Merhaba, haftaya Başak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay etkisi altında başlıyoruz. Kafamız karışık olabilir ve hayatımızın her alanında düzenleme yapmak istiyor olabiliriz. Yeni Ay ile birlikte önümüzdeki günlerde yeni kararlarımızı hayata geçirmeye başlayabilir ve yeni başlangıçlar yapabiliriz. Beklentilerinizin istediğiniz gibi gerçekleşeceği bir hafta yaşamanızı diliyorum.

25 Ağustos Pazartesi, 26 Ağustos Salı & 27 Ağustos Çarşamba; Ay Başak burcunda seyrine devam edeceği için, burcu ya da yükseleni Başak, Boğa ve Oğlak olanlar kendilerini daha şanslı ve güçlü hissedebilirler. Ay Başak burcundayken her konuda daha detaycı ve mükemmeliyetçi olur, en küçük şeyi bile çok fazla düşünerek kafamıza takabiliriz. Çok çalışkan ve becerikli bir ruh hali içinde olacağımız için, tatilde olsak bile iş düşünebilir ve yarım kalan işleri tamamlamak isteyebiliriz. Sağlıkla ilgili konuların da ön plana çıkacağı bu günlerde, doktora gidebilir ve rutin sağlık kontrollerimizi yaptırabiliriz. Temizlik ve hijyen konularına da çok önem verebilir, her şeyi temizlemek ya da yenilemek isteyebiliriz. Pazartesi saat 17:13’de Yeni Ay Başak burcunda gerçekleşecek ve hayatımızın her alanını yeniden düzenlemek isteyeceğiz. Yarım kalan işleri tamamlamak ve sonrasında yenilenmek için oldukça etkili bir Yeni Ay olacak. Tüm sorunların kaynağını görebilir, çözüm odaklı olabilir ve hayat tarzımızı yenileyebiliriz. Ayrıca diyet ya da spora başlamak için de oldukça etkili bir zamanda olacağız. Güneş de Başak burcunda ilerlediği için iş hayatımıza yönelebilir, yeni sözleşmeler yapabilir ve çok çalışkan bir ruh hali içinde olabiliriz.

Ay Başak’tayken dikkat edilecek durumlar;

*Aşırı eleştirel olmak.

*Kıskançlık ve kavgacılık.

*Mide ve hazımsızlık sorunları.

*İlişkilerde soğukluk.

Bu hafta Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri hayatımıza “sarı” ve “yeşil” renklerini bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Başak’tayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu renkleri kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

28 Ağustos Perşembe & 29 Ağustos Cuma; Ay Terazi burcunda ilerleyecek, burcu ya da yükseleni Terazi, Kova ve İkizler olanların enerjileri artacak. Ay Terazi burcundayken ikili ilişkiler daha önemli olur ve güzel dostluklar kurulabilir. Güzellik, sanat ve adaletle ilgili konular ön plana çıkabilir. Hayatımıza daha fazla güzellik katabileceğimiz bugün, sevdiğimiz kişiyle özel ve romantik anlar yaşayabiliriz. Eğer alışverişe çıkmayı planlıyorsanız, bugün çok zevkli olabilir ve doğru eşyaları satın alabilirsiniz ama aşırı para harcamaya karşı dikkatli olmanız gerekebilir! İmajınızı yenilemek ve yeni bir tarza kavuşmak istiyorsanız, aklınıza güzel ve yaratıcı fikirler gelebilir.

Ay Terazi’deyken dikkat edilecek durumlar;

*Aşırı lüks ve alışveriş tutkusu.

*Stres ve sinirlilik.

*Tembellik ve keyfe aşırı düşkünlük.

*Vücut hassas olur, enfeksiyonlara dikkat.

Bu hafta, Perşembe ve Cuma günleri hayatımıza “yeşil” ve “pembe” renklerini bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Terazi’deyken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu renkleri kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

30 Ağustos Cumartesi & 31 Ağustos Pazar; Ay Akrep burcunda seyrine devam edeceği için burcu ya da yükseleni Akrep, Yengeç ve Balık olanlar kendilerini daha güçlü hissedebilirler. Ay Akrep burcundayken duygularımızı çok yoğun yaşar ve tepkilerimizi çok sert bir şekilde gösterebiliriz! Çok tutkulu ve kararlı olacağımız için aklımıza koyduğumuz şeyi mutlaka yapmak isteriz. Kıskançlık ve sahiplenme duyguları çok yoğun olacağı için ilişkilerde krizler yaşanabilir, olayları abartmamaya dikkat etmeliyiz! Aşkınızı çok yoğun yaşayabilir ve sevgilinizle özel anlar geçirebilirsiniz. Parasal konularda daha dikkatli ve mantıklı hareket edebilirsiniz.

Ay Akrep’teyken dikkat edilecek durumlar;

*Aşırı kıskançlık ve hırs.

*Sinirlilik ve kavgacılık.

*Cinsel hayata aşırı düşkünlük.

Bu hafta sonu “yeşil”, “mavi” ya da “turkuaz” rengini hayatımıza bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Akrep’teyken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu renkleri kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.