Protesto

14 Ağustos 2014, Perşembe 05:00
AA

Dedik ya... Seçim kaybetmek dünyanın sonu değil. Daima B planı vardır. Önce Cumhurbaşkanı gayrimeşru ilan edilir. Yemin töreninde, meclise girilmez. Girilse de Cumhurbaşkanı’na ayağa kalkılmaz. Daha sonra da köşk boykotu... Hiçbir davete icabet edilmez

[[HAFTAYA]]

*

Bitmedi. Tıpkı Özal’a yapıldığı gibi “onu ordan hayasızca indireceğiz” kampanyası başlatılır. Vatan’a ihanet belgeleri dosyalanır. Fakat o ne? Bir bakılır ki zaman akıp gitmiş, 5 yıl geçmiş... Ağustos böceği, tam 5 Ağustos meğer boşuna ötüp durmuş... 5+5... Haydii, bir 5 yıl daha. Tekrar protesto. Sil baştan. Tamam da, saate bir bakılmış ki, 2023 bile geride kalmış, 2024’e gelinmiş... Vay benim köse sakalım. 

*

Olsun. İttifak sürüyor ya. Duymadınız mı, Bahçeli diyor ki: “CHP’li muhalifler acele ettiler.” (Hatta ayıp ettiler) Öbür ortak da örgütüne diyor ki: “MHP’yi eleştirmeyin.” Bu kadar büyük bir uyum ve nezaket, kendi iç bünyelerinde bile yoktur. Birleşip tek çatı altına girsinler bari. Lakin hangisi hangisine iltihak etsin, onu bilemem. Bilsem de söylemem.

Not: Süleyman Seba’yı kaybettik. Çok üzgünüm. Yarın yazacağım