Recep İvedik 5'i tebrik etmemek haksızlık değil mi?

Son 4-5 gündür sosyal medyada en çok okuduğum konulardan biri ‘Recep İvedik 5’in birçok filmi, hatta kendi serisindeki filmleri de geride bırakmış olması. 

21.02.2017

Yazının Devamını Oku

Adı Efsane ile efsaneleşenlerde; Erdal Beşikçioğlu ve Gökçe Bahadır

Kanal D’nin yayına giren yeni dizisi ‘Adı Efsane’nin üç bölümünü arka arkaya izledim dün akşam. Gerçekten iyi iş çıkarmışlar. 2006 yılında yayınlanan ‘Köprü’ dizisinden beri içinde bulunduğu her projede oyunculuğuyla ve yarattığı karakterlerle bir marka olan Erdal Beşikçioğlu ‘Adı Efsane’de canlandırdığı ‘Tarık’ ile göz dolduruyor.

18.02.2017

Yazının Devamını Oku

Ayşegül Umman söylüyor; ‘Söndürün kalbimi, gidiyor gönlümün efendisi…’

Vallahi iki gün önce Poyraz Karayel’in senaristi Ethem Özışık’ın ‘Bitiyoruz albayım…’ tivitini okuduğumda kalbime bir ağrı saplandı.

14.02.2017

Yazının Devamını Oku

Ödüllü Alman dizisi ‘Deutschland 83’ BluTv’de

2015 yılında yayın hayatına başlayarak fazlasıyla seyirciyi ekran başına çekmeyi başaran ‘Deutschland 83’ BluTv ile bizlerle de buluştu ve 8 Şubat’ta dijital platformdaki yerini aldı

10.02.2017

Yazının Devamını Oku

'Aşk Uykusu' sizi yattığınız uykudan uyandırmak için geliyor

Yirmi gündür yaşadığım hengameyi ne siz sorun ne de ben söyleyeyim.

07.02.2017

Yazının Devamını Oku

‘Masum’; Türkiye’nin ilk internet dizisi BluTV ile geliyor

Türkiye’nin ilk internet dizisi Kanal D’nin dijital plartformu BluTv’den geliyor. ‘Masum’un fragmanı yayınlandı ve 27 Ocak’ta ilk bölümüyle seyircisiyle buluşacak. Dizinin açıklamasında hikaye polisiye, dram karışımı olarak tanımlansa da ben tanıtımı izlediğimde gerim gerim gerildim ve bu tarz hikayeleri çok severim. Üstelik 60’ar dakikadan 8 bölüm halinde yayınlanacak. Bu 160 dakikalık dizilerin yorduğu bizler için ilaç gibi bir durum. 

17.01.2017

Yazının Devamını Oku

Hayatımıza unutulmaz karakterler sokan ‘Kiralık Aşk’ veda etmeye hazırlanıyor

Kiralık Aşk sadece bir dizi olmaktan öteye geçeli çok oldu. Kalplerimize dokundu, zihinlerimizde iz bıraktı. Biz seyircilere yazılmış, yaratılmış karakterlerden ziyade bir yerlerde yaşadığına inandığımız karakterler sundu. 

13.01.2017

Yazının Devamını Oku

‘Adı Efsane’ ekranda bir efsane yaratabilecek mi?

Bir süre ‘Behzat Ç.’nin yeni bir versiyonuyla ekranlara döneceği konuşulan Erdal Beşikçioğlu aksine yepyeni bir hikayeyle; ‘Adı Efsane’ dizisiyle Kanal D ekranında seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

10.01.2017

Yazının Devamını Oku

Özlediğim Kerem Bürsin ve 'Bu Şehir Arkandan Gelecek', yeni yılın ilk hikayesi

Yeni yılın ilk haftası olması sebebiyle birçok dizi yeni bölüm yayınlamak yerine özel bölümleriyle ekrana geldi.

06.01.2017

Yazının Devamını Oku

Özcan Deniz ‘İstanbullu Gelin’ ile dönüyor

En son ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’de Kahraman olarak izlediğimiz Özcan Deniz, bir erteleme olmazsa Ocak ayında ‘İstanbullu Gelin’ dizisinde Faruk olarak ekrana geri dönüyor. Yine O3 medyanın yapımcılığını yapacağı dizi Star Tv’de seyircisiyle buluşacak

27.12.2016

Yazının Devamını Oku
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10