Gün 17: Kötü saçlarla, iyi görünemezsin!

İyi hissetmek, iyi görünmek ve iyi olmak birbirinden ayrı düşünülemeyen bir kombinse; kötü görünen saçlar ne yazık ki bu denklemi bozar. Erkeklerin kadınlara göre daha şanslı olduğunu da düşünmüyorum, bazen kısa ve ince telli olanları dize getirmek uzun saçlara göre daha meşakkatli olabiliyor. Ancak panik yok. Çünkü iç dünyanızın yansıması, aynadaki görüntünüzün tamamlayıcısı, fiziksel etkinizin büyük bir parçası olan saçları yola getirecek tüyoları bu yazıda derledim.  

13.01.2018

Yazının Devamını Oku

Gün 16: Senin mentorun kim?

Zaman zaman kendimi içinden çıkılmaz olayların içinde bulduğumda ya da zor kararların eşiğinde kendi mentorumu düşünüp, o şimdi ne yapardı diye sorarken buluyorum kendimi. Evet, son günlerde bunu çok daha fazla düşünüyor olduğumu da itiraf etmeliyim.
 

09.01.2018

Yazının Devamını Oku

Gün 15: Kendini tekrar etme

Bugünkü yazımın mottosu sadece ocak ayının ruhu yenileyen enerjisini ortaya çıkarmak için değil, kişisel yol haritamızda marjinal bir hamle yapmak için yazılıyor. Konu ister aşk, ister iş isterse de sosyal hayat olsun; kendini tekrar etmek yerine bambaşka bir yola sapmaya cesaret edebilir misin?

04.01.2018

Yazının Devamını Oku

Gün 14: Hedefe doğru ileri

Hafta sonu Ankara’da çok keyifli bir kişisel gelişim eğitimine katıldım. Doğru adımlar atmak, yeni fikirler üretmek ve yaptığın iş ne olursa olsun markanı doğru şekilde temsil etmek için yüksek bir motivasyonla döndüğüm bu eğitimden önemli ipuçlarını da “21 Günde Değişim” yazı dizisinde sizlere de yol göstermesi için derledim. Eminim yeni yıla girerken birazcık motivasyona kimse hayır demeyecektir.
 

20.12.2017

Yazının Devamını Oku

Gün 13: Kendine bir stil seç!

Son trendlere uymak zorunda değil, çok pahalı olmak zorunda değil, başka biriymiş gibi ya da popüler olanı taklit etmek zorunda da değil. Ama akılda kalmak için mutlaka kendine has bir stil ve tarza imzanı atmış olmalısın.
 

15.12.2017

Yazının Devamını Oku

Gün 12: Hayattan keyif almak ince bir sanattır

Çocukluğumun karmaşık iç dünyasında bu hikaye çok önemli bir yer etmiş, hatta attığım bir çok adımda da tavrımı belirlememe yardımcı olmuştur. Hayatta ne yaptığınızın değil, nasıl yaptığınızın önemli olduğunu anladığınızda çizginizi çok daha düzgün çekmeye başlıyorsunuz.
 

13.12.2017

Yazının Devamını Oku

Gün 11: Rutinlerini belirle

Gelin, hayat rutinlerimizi birlikte belirleyelim. Emin olun, yaşam kaliteniz daha farklı olacak.
 

11.12.2017

Yazının Devamını Oku

Gün 10: İyi görünmek özgüvendir

Kadın ya da erkek, genç ya da yaşlı fark etmez, iyi göründüğümüzü bildiğimiz zaman görünür olmaktan çekinmez ve parlamaktan mutlu oluruz.

08.12.2017

Yazının Devamını Oku

Gün 9: Başarının sırrı sevdiğin işi yapmakta!

Bu şartlara sahipseniz iş hayatının size kattıkları ve sizden götürdüklerini bir teraziye koymanın vaktidir.
 

22.11.2017

Yazının Devamını Oku

Gün 8: Yaşam alanlarını iyileştir

Günlük hayatta çok zaman geçirdiğiniz mekanların fiziki koşullarının ruh haliniz üzerinde etkisi olduğunu biliyor muydunuz?

21.11.2017

Yazının Devamını Oku
1 2 3 4 5 6 7 8