Gün 7: Bir gün değil, ömür boyu formda kalmak için!

Bir dönem yapılan sonrada kat be kat acısı çıkarılan şok diyetlerle dönemsel farklılıkların peşinden koşmayın. Eğer aşağıdaki tüyoları ömür boyu bir disiplin içinde benimserseniz, her yaşta zinde ve fit olmak sizin elinizde.
 

18.11.2017

Yazının Devamını Oku

Gün 6: Kendi kendinin yaşam koçu olmak...

Hayatta en büyük zenginlik bir başkasına ihtiyaç duymadan, kendi kendine yetebilir olmak bana göre.

11.11.2017

Yazının Devamını Oku

GÜN 5: Hayata hareket et

Sadece bir dönemlik değil, ömür boyu daha hareketli yaşam hayat standardınızı yükseltir.

07.11.2017

Yazının Devamını Oku

Gün 4: İnsan detoksu

Her ayıbını görmezden gelmeler, sürekli alttan almalar, size bir yararı olmadığı halde sunulan sonsuz insiyatifler, olumsuz ruh hallerine katlanmalar, hergün karşındakini motive etmeye çalışmalar, o kendini iyi hissetsin diye sizin kendinizden verdiğiniz tavizler, teşekkür etmeyi bilmeyen diller, karşılık görmeyen iyilikler, bitmek bilmeyen ego savaşları, iyi niyetten yoksun dialoglar…

05.11.2017

Yazının Devamını Oku

GÜN 3: Doğru kahvaltı alışkanlığı

Sabahları güne başlarken yediğimiz ya da yemediğimiz şeylerin gün boyunca ruh halimizi, tavırlarımızı, enerji seviyemizi, sağlık durumumuzu hatta saç ve cilt kalitemizi etkilediğini biliyor musunuz?
 

04.11.2017

Yazının Devamını Oku

Gün 2: Dış dünyanı hızlandırmak için, iç dünyanda yavaşla

Yavaşla kelimesini duyar duymaz “Yok canım tempomuzu düşürmeye gerek yok” diyen iç sesleriniz kulağıma geliyor. Aslında vermek istediğim mesaj da tam bununla ilgili.
 

03.11.2017

Yazının Devamını Oku

Gün 1: En büyük düşmanından kurtul!

“21 Günde Değişim” yazı dizisinin ilk gününe bu pek mühim konu ile başlamak istiyorum ki; sigarayı bırakmanın hiç de zor olmadığını görüp 21 gün sonunda bu bağımlılığınızı nasıl otomatik olarak unuttuğunuzu gözler önüne sermek için.

02.11.2017

Yazının Devamını Oku

21 günde değişime hazır mısınız?

Yazı geride bırakıp artık yepyeni bir sezona başlarken sizleri içsel motivasyonunuzu arttıracak, enerjinizi zirveye taşıyacak 21 günlük bir kamp sürecine davet ediyorum.
 

31.10.2017

Yazının Devamını Oku

Yaşlandığınızı gösteren 10 temel işaret

Eğer siz de bu 10 madde ile uğraşıyor ya da düşünüyorsanız yaşlandığınızı fark etmenin vakti belki gelmiştir. İşte yaşlandığınızı gösteren 10 temel işaret…
 

17.10.2017

Yazının Devamını Oku

Burun estetiği olacak hastaları neler bekliyor?

Bu yazıda okuyacaklarınız ilk ağızdan kaleme alınmış olup, burun estetiği düşünenlere yardımcı olması için yazılıyor. Çünkü ben bugün; burun estetiği sonrası 4. Günümde, ameliyattan uyandığınız andan itibaren sizi nelerin beklediğini adım adım anlatacağım.
 

11.10.2017

Yazının Devamını Oku
1 2 3 4 5 6 7
Yandex.Metrica