Bu ülkede kaç kişi anladığı işi yapıyor?

04 Kasım 2012, Pazar 05:00
AA

Türkiye Futbol Federasyonu Milli Takımlar Komitesi Başkanı Selim Koray, Telegol’e bağlanıp, “Görevimin ne olduğunu ben de bilmiyorum” deyince sosyal medyayı salladı...

@FerdiCarrefour: Yıldırım Demirören’in yönettiği federasyonda güreşçi, halterci falan da yer alabilir. Selim Koray’ın söylediklerine şaşırmıyorum.

@kaanrq: Selim Koray: “Futbol adamı değilim” ama Milli Takımlar Komitesi Başkanı.

@boyacio: Milli Takımlar Komitesi Başkanı Selim Koray: “Görevimin ne olduğunu ben de bilmiyorum.” İnsan bir sorar be Selimim aylardır gidip geliyorsun. Yazık!

@CanerYazc7: Selim Koray milli takımlarda serbest meslek erbabı.

@zeygdn: Dün gece 1 saat kadar Selim Koray dinledim. Özetle şöyle dedi: “Milli takımın en iyi sol beki henüz doğmadı bile.”

@huseyinsindirac: Milli takım sorumlusu Selim Koray “Ben futboldan anlamam” dedi, dürüstçe ve ortalık yıkıldı. Ülkemizde kaç kişi anladığı işi yapıyor ki?

@gkmntmzr: Milli takım yüzümüzü güldüremedi ama... Milli takımlar sorumlusu Selim Koray bunu çok iyi becerdi Allah razı olsun Selim Koray!

@CanTaylanTursun: Selim Koray futbolun ayakla oynandığını biliyordur herhalde o kadar habersiz olaydan...

HAFTANIN EN iLGiNÇ 5 TWEETi

@fayntenks: Dengesiz duran masa ayağının altına kağıt katlayıp sıkıştıran adam içten içe gizli makina mühendisidir.

@KubraGltkn: Öğrenebileceğimden fazlasını sormuyorum, üzülebilirim. Söyleyebileceğimden fazlasını söylemiyorum, üzebilirim.

@onrbyraktar: ‘Yarın uyanırız’ diye bile söz verme. Gün gelir, kalkamaz halde uyanamaz bedenin.

@alkolkafayapar: Sıradan insanların ne düşündüğü önemli olsaydı kalabalığı severdim...

@otekiadam: Seninle aramdaki en büyük benzerlik ne biliyor musun dostum, ikimiz de insanları seviyor, insanlıktansa öfke duyuyoruz.

HAFTANIN EN KOMiK 5 TWEETi

@bacimon: Sen macaron yiyorsan ben suffle yiyorsam kerhane tatlısını kim yiyor? Nereye gidiyor bu kadar kerhane tatlısı?

@KwisatzHader: “Yarışta 3. oldum” deyince “Kaç kişi vardı toplam, 3 kişi mi? Hahah” diye cevap veren babalar yüzünden sporda ve sanatta ilerleyemedik.

@ilginc_sozler: Mahallenin bakkalı “Çarşamba günü halk günüdür” diye kapıya yazı asmış. Sanki diğer günler kraliyet ailesine hizmet veriyor mübarek!

@vededimki: “Normal değilsin” ve “Hastasın sen” cümlelerinden anladığım kadarıyla tanıdıklarımın büyük çoğunluğu doktor...

@yatacakyerimyok: İdam edilirken son isteğimi sorsalar annem oradan “O bir şey istemez abisi, evde her şeyi var” der.

(04.11.2012 tarihli Posta Karnaval'dan alınmıştır.)