Yeliz Yeşilmen'in yatak odası paylaşımına Deniz Akkaya'dan bomba yorum geldi

Geride bıraktığımız haftalarda kocası tarafından ihanete uğradığı şeklinde haberlerle magazin gündemine gelen Yeliz Yeşilmen sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla şaşırttı. Oyuncu ve şarkıcı Yeliz Yeşilmen, sosyal medya hesabından yaptığı yatak odası paylaşımla işlerin yolunda olduğunu gösterdi. Ayrıca Yeliz Yeşilmen'in yatak odası paylaşımı sosyal medyada alay konusu oldu. Alay eden isimlerden biri de Deniz Akkaya oldu

03 Ocak 2018, Çarşamba 12:50
A A

Kocası Ali Uğur Akbaş'ın doğum gününü onun için hazırladığı sürpriz bir kahvaltıyla kutlayan Yeliz Yeşilmen, eşine kahvaltıyı yatakta sunarak beş yıldızlı otellerdeki sunumların bir benzerini gerçekleştirdi.

Kocasına yataklarında yaptığı bu sürprizle yetinmeyen Yeliz Yeşilmen o anların fotoğrafını çekerek sosyal medya hesabından "Mutlu yıllar aşkım. Bugün doğum günü" notuyla paylaşmayı da ihmal etmedi.

İşte Yeliz Yeşilmen'in eşine jest yaptığı o paylaşım...

Asıl bomba paylaşım eski manken Deniz Akkaya'dan geldi. Deniz Akkaya, Yeliz Yeşilmen'in paylaştığı kahvaltı fotoğrafını kendi Instagram hesabının hikaye bölümünde yayınladı.

Günaydın sevgilim ne güzel bir gün değil mi? Kahvaltıdan önce biraz daha sevişelim mi?" şeklinde şok bir yorumda bulundu.

YELİZ YEŞİLMEN DE DENİZ AKKAYA’YA SİTEM ETTİ!

YELİZ YEŞİLMEN DE DENİZ AKKAYA’YA SİTEM ETTİ!

Yeliz Yeşilmen de yaptığı paylaşımla Deniz Akkaya'ya sitem etti. Yeliz Yeşilmen, paylaşımına ''Bu gereksiz paylaşım niye Deniz?'' yazdı.

Yeliz Yeşilmen sosyal medyada paylaştığı son fotoğrafla Deniz Akkaya'ya ağır göndermene de bulundu.

“BİZ DOĞAL TÜRK İNSANIYIZ

“BİZ DOĞAL TÜRK İNSANIYIZ

Yeliz Yeşilmen, ''Mutlu yıllar aşkım. Biz doğal Tük insanıyız atletli foto ile dalga geçenler dönsün k……ç…. Gülsün. Kaldı ki yüzlerce destek mesajı aldım. Biz, oynamıyor rol ve numara yapmıyoruz, biz hayatı en doğal haliyle yaşayıp sevenlerimizle paylaşıyoruz. Bununla dalga geçmek Türk halkıyla dalga geçmektir. Çok şükür açıkta bir şeyimiz yok'' notunu düştü.

Yeliz Yeşilmen'in Instagram paylaşımlarından bazıları;