Yeni annelere alınabilecek Anneler Günü hediyeleri

Yeni doğum yapmış anneler için ilk Anneler Günü hediyesi hepsinden özel olacaktır. O zaman gelin ona gerçekten de ihtiyacı olan bir hediye armağan edin. İşte yeni annelere alınabilecek en doğru hediye seçenekleri  

11 Mayıs 2017, Perşembe 11:30
A A

 Arkadaşınız ya da ailenizden biri doğum yaptı ve siz onu mutlu edecek hediyeyi bulamadınız. Üstelik onun için ilk Anneler Günü de yaklaşıyor.  

İşte bebeği ile bambaşka bir hayata adım atan yeni annelere alınabilecek en güzel hediye seçenekleri:  

MAMA VE ÇORBA TARİFİ KİTABI

MAMA VE ÇORBA TARİFİ KİTABI

Bebekler için hazırlanan gıdalarda hangi besinin, hangi besin ile karışmayacağını veya hangi besinin bebekler için nasıl tatlandırılacağını anlatan bir tarif kitabı yeni anneyi ve bebeği oldukça mutlu edecektir.

BEBEK GELİŞİMİ İLE İLGİLİ KİTAPLAR

BEBEK GELİŞİMİ İLE İLGİLİ KİTAPLAR

Her ne kadar anneler bebeklerin dilinden en iyi anlayanlar olsa da, ağlama krizlerinin sebeplerinden zeka gelişimi için nelerin yapılması gerektiğinin anlatıldığı anne-baba ebeveynlerin ortaklaşa iyi bir takım olma noktasında değişik konularda yardımcı kitaplar, psikolojik açıdan anneyi, bebeği ve ailenizi ne kadar düşündüğünüzü de gösterecektir. Eşinize alabileceğiniz bu hediyede araştırmayı sizlere bırakıyoruz.

HEPSİ BEBEK İÇİN...

HEPSİ BEBEK İÇİN...

Bebeklerin ek gıdaya geçişte tuzsuz, yağsız ve şekersiz mamaları, çorbaları için her annenin ihtiyaç duyduğu küçük tencereler büyük kolaylık sağlayacaktır.

 EMZİRME KOLTUĞU

EMZİRME KOLTUĞU

Gece gündüz emzirmelerde annemiz şöyle bir rahatça ayaklarını uzatıp arkasına yaslanacağı bu koltukta oldukça mutlu hissedecektir. Değişken fiyatlarda bulunsa  da, bu eşsiz hediye için en düşük fiyat 600 TL.

BEBEK BANYOSU SAVAŞA DÖNMESİN

BEBEK BANYOSU SAVAŞA DÖNMESİN

bebek banyosu başlıbaşına bir zevk iken, aynı zamanda yeterli malzemeye sahip olunmadığında bir kabusa dönüşebilir. Bebek şampuanı, bebek sabunu, havusu ve bebek losyonu gibi ürünlerden bir hediye sepeti yapabileceğiniz gibi banyoyu kolaylaştırabilecek küvet ya da sevimli sünger metaryallerden yapılan içine bebeğin oturtulduğu veya rahatça yatırıldığı renkli ürünlerden de hediye alınabilir ve yeni annemizi sevindirebiliriz.

SÜT SAĞMA MAKİNESİ

SÜT SAĞMA MAKİNESİ

Özellikle çalışan anneler için oldukça önemli bir hamlede bulunmuş olacaksınız. Elektrikli ve manuel olarak 2 ayrı gruptan oluşur. Anne sütünü günlerce saklayabilir hatta ek gıdaya geçişte buzluktan çıkartıp mamaları sıvılaştırırken kullanabilir. Sağma makinesinin fiyatları da manuel ve elektrikli sınıflandırmasına göre değişse de, en iyiyi hedeflerseniz 450-500 TL'yi gözden çıkartmanız gerekir.  

YOĞURT YAPMA MAKİNESİ

YOĞURT YAPMA MAKİNESİ

Anne sütünün bebekler için ne kadar büyük önem taşıdığı tartışılmaz. Ancak ek gıda sürecinin en geç 9. aydan itibaren başlaması da kaçınılmaz bir gerçek... Günümüzde katkı maddesi olmayan ürünler bulmak oldukça zorken, bir anne, bebeği için her zaman her gıdanın en steril olanını hazırlamak ister. Durum böyle iken marketten süt bulmak yerine elle sağılan günlük sütler aranıp bulunacak ve yoğurtlar da anne eli ile yapılacaktır. Başarılı bir yoğurt için en iyi yardımcı yoğurt yapma makinesidir. Bebeğin ihtiyacı kadar günlük yoğurt yapımı bu makineler ile mümkündür. Bu hediyenin size maliyetini düşünecekseniz, bu güzel ürünün fiyatları yaklaşık 80 TL'den başlamaktadır.

UYUMLU KIYAFETLER

UYUMLU KIYAFETLER

Birbiriyle aynı olan kıyafet gruplarına babaları da eklerseniz, değmeyin annemizin keyfine...

PRATİK BEŞİKLER

PRATİK BEŞİKLER

Bebek ve anne ayrılmaz ikili... Salonda, mutfakta, evin her köşesinde rahatça birlikteliklerine devam etmeleri için taşınabilir beşikler en tatlı hediyelerdendir. Fiyatları 90-100 TL'den başlamaktadır.