Yeni bir adres: People

Yeni bir adres: People

Turizm deyince akla tatil gelirdi. Artık bu eskide kaldı. Çünkü sağlık ve kongre turizmi popüler olma yolunda süratle ilerliyor. Türkiye de bu pastanın içinde giderek daha çok hak ettiği yere yaklaşıyor. Türkiye ve özelikle İstanbul, kongre denince Barselona, Viyana, Paris ve Roma gibi dünyada ilk akla gelen 20 şehir arasında yer alıyor.

Kongre turizminin hız kazanması İstanbul’a da yeni bir kongre salonu kazandırdı. Kongre ve toplantı sektörünün deneyimli ismi Orhan Sanus, Fulya Polat Tower’da People Meeting&Event Center ismiyle yeni bir toplantı merkezi açtı. Şehir merkezindeki konumuyla öne çıkan People; mimarisi, dekorasyonu, son teknolojiye sahip alt yapısı, deneyimli kadrosu ile büyük etkinliklere imza atmayı amaçlıyor.

900 metrekarelik dev salon

Fulya Polat Tower’da hizmet vermeye başlayan People, popüler iş merkezlerine, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne, çevre yollarına ve beş yıldızlı otellere yakınlığı ile trafik derdiyle uğraşan İstanbul’da önemli bir ulaşım avantajı sağlıyor. Uzun yıllar Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’ni yöneten ve 5 kıtaya yayılan yatırımlarıyla faaliyet gösteren dünya devi Fransız GL Events’in Yönetim Kurulu Üyeliği’ni sürdüren Orhan Sanus tarafından açılan People kendine özgü dekorasyonu ile İtalyan şıklığının klasik, etkileyici tarzını da yansıtıyor. Ergonomik koltukları ile rahatlığın ön planda tutulduğu toplantı ve dinlenme salonları; sade ama elegan çizgideki renk kullanımları ile konuklarına ferah bir atmosfer, farklı bir dünya sunuyor.

People’ın 900 metrekarelik sütunsuz alanı ise isteğe bağlı olarak 6 ayrı salona bölünebiliyor. People geniş sunum perdesinden audio video konferans sistemlerine, toplantı ve sunum ekipmanlarından görüntülü ya da sesli dijital kayıt yapabilmeye varan üstün teknik donanımıyla da fark yaratacağa benziyor. Ayrıca profesyonel ekiplerce hazırlanan ses, ışık ve iklimlendirme sistemleri de toplantıların keyif içinde geçmesini sağlıyor.

Engelliler de düşünülmüş

Toplantılarda farklı mekan arayışında olan firmalara hitap eden People alanında öncü markaların, kişi ve kurumların tüm toplantı ve etkinliklerinin, iş ve özel gece davetlerinin, yemeklerin, kokteyllerin yeni adresi olmayı hedefliyor. Orhan Sanus’un kurucusu olduğu Disan Kongre, Organizasyon ve Turizm A.Ş. yönetiminde hizmet veren People’ın iş ve eğitim toplantıları, basın toplantıları, tematik defileler, lansmanlar, kültür ve sanat etkinlikleri, saygın müzayedeler, özel davet ve geceler, ödül törenleri, workshoplara kadar geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Ayrıca toplantı ve etkinlikler için özel ofis, sekreterlik ve ofis malzemeleri, günlük gazete servisi, noter ve kurye hizmetleri, dış mekan davetleri gibi çözümler sunuyor. 100 araç kapasiteli otopark hizmetinin yanı sıra engelli konukların ulaşımı için yapılan düzenlemeleriyle de farklı ve özenli yaklaşımını ortaya koyuyor. Şef Zekeriya Akmantar’ın tecrübeli ve seçkin mutfağından toplantı merkezinin yanı sıra dışarıya da hizmet veren People Catering ise; mönüsü ile dünya mutfağından örnekler sunuyor. Tercihe göre diyet ya da vejetaryen lezzetleri de buluşturabilen farklı, yaratıcı, temalı mönüleriyle seçim yapma imkanı sağlıyor.

People Tel: (0212) 266 70 15

Eylem Keskin / POSTA