Yeni bir aşk mı?

3 yıllık sevgilisi Cansu Dere'den ayrıldığı iddia edilen Cem Yılmaz geçen gece oyuncu Hale Sürel ile önce tiyatroya, sonra da bir kafeye gitti

Yeni bir aşk mı?

HALE SÜREL DE CANSU DERE GİBİ ESMER GÜZELİ

Cem Yılmaz ile manken Cansu Dere’nin 3 yıllık aşkının geçen hafta bittiği söylenmişti. İddialar karşısında Cansu Dere sessiz kalmış, Cem Yılmaz ise “Ne yazıldıysa o” demişti. Cem Yılmaz geçtiğimiz akşam Harbiye’deki Kenter Tiyatrosu’nda sahnelenen, Demet Evgar’ın rol aldığı ‘30 Basmak’ adlı oyununu izlemeye gitti. Geceye Cem Yılmaz’ın tiyatro oyuncusu Hare Sürel ile yakınlaşması damgasını vurdu. Cansu Dere gibi esmer güzeli olan Hare Sürel, Demet Evgar’la ‘Cimri’ adlı oyunda birlikte rol alıyor. Cem Yılmaz geçtiğimiz günlerde ‘Cimri’nin de galasına katılmıştı.

ELLERİYLE ÇEREZ YEDİRDİ

Cem Yılmaz ve Hare Sürel oyunu yan yana izledi. Cem Yılmaz, tiyatrodan Demet Evgar ve aranjör sevgilisi Sertaç Özgümüş birlikte ayrıldı. Hep birlikte Nişantaşı’ndaki bir kafeye gittiler. Çok geçmeden Hale Sürel de kafeye geldi. İddiaya göre; Cem Yılmaz, Hale Sürel’e elleriyle çerez yedirdi. Bu arada Cem Yılmaz genç oyuncudan 10 yaş büyük. Cem Yılmaz 36, Hale Sürel 26 yaşında. Hale Sürel, daha önce ‘Elveda Rumeli’, ‘Kız Babası’, ‘Ödünç Hayatlar’ ve ‘Ayrılsak da Beraberiz’de oynamıştı.