Yeni sevgili ve iş buldu

Uzun süredir işsiz olan Tuğba Coşkun'un işleri Mehmet Ali Erbil'e ettiği ihanet ettiği yönündeki haberlerin ardından düzeldi. Manşetlerden inmeyen Coşkun, Rixos Residences Bomonty'de işe başladı...

Perşembe, 25 Kasım 2010 - 12:39

Yeni sevgili ve iş buldu

Habertürk'ün haberine göre Mehmet Ali Erbil'le evli olduğu dönemde çalışmayan ve boşandıktan sonra iş hayatında yer edinemeyen Tuğba Coşkun'a "ihanet" haberleri yaradı. Takvim'in haberine göre; bir süredir Mali ile evliyken komşu Önder Fırat'la aşk yaşadığı haberleriyle gündem yaratan Coşkun, Rixos Residences Bomonty'de işe başladı.

EĞİTİMİ ARKEOLOJİ

Maliyeti 200 milyon TL'yi bulan süper lüks residence'nın "pazarlama ve satış koordinatörlüğü" görevine getirilen Tuğba Coşkun, yüzbinlerce dolarlık daireleri satacak. Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji Bölümü mezunu olan Coşkun'un daha önce böyle bir deneyimi yok!

ÖNDER FIRAT'IN EViNE TAŞINDI

İşadamı Önder Fırat ile aşk yaşadığını kabul eden ancak ilişkinin boşandıktan sonra başladığını söyleyen Tuğba Coşkun, iddialara göre sevgilisinin evine taşındı. İlişkilerini bir süre sonra saklamayacak olan çiftin haftanın 4 günü Fırat'ın evinde kaldığı söyleniyor.

İLK ÖRNEK DEĞİL

Tuğba Coşkun, "şöhreti" sayesinde emlak sektörüne adım atan ilk isim değil. Daha önce de Helin Avşar ile Ebru Destan, Donald Trump'ın Türkiye'deki evlerinin satışında görev almıştı. Helin, dikiş tutturamadı ancak Destan gayrimenkul işine devam ediyor.