Yerin Kulağı Var'da bu hafta... Mustafa Sandal oğulları telefonla uyutuyor

Cumartesi Postası ekininin hazırladığı Yerin Kulağı Var köşesinde bu hafta...

16 Aralık 2017, Cumartesi 05:00
A A
DİYETİSYENE GİDİYOR

DİYETİSYENE GİDİYOR

Beren Saat son zamanlarda hayli zayıfladı. Görenler tanıyamıyor. Eşi Kenan Doğulu ve dostları da Beren’e çok zayıfladığını, kilo alması gerektiğini ısrarla söyleyince, güzel yıldız eski haline dönmeye karar vermiş. Geçen hafta diyetisyeniyle buluşmuş. Kaybettiği kiloları geri almak için özel beslenme programına başlamış.

OĞULLARINI TELEFONLA UYUTUYOR

OĞULLARINI TELEFONLA UYUTUYOR

Mustafa Sandal’ın eşini ve evini terk ettiğini ilk POSTA’da okumuştunuz. Yaman (8) ile kardeşi Yavuz’u (5) her gece Mustafa Sandal yatırırmış. Çocuklar babaları gittiğinden beri uyku sorunu yaşıyormuş. Bunu öğrenen Mustafa Sandal yatmalarına yakın oğullarını telefonla görüntülü arıyor, yarım saat sohbet edip iyi uykular diliyormuş.

Eşinin hediyesi portakal bahçesi

Eşinin hediyesi portakal bahçesi

4 Aralık Pazartesi Sertab Erener’in doğum günüydü. 54 yaşına giren popçu kutlama yapmadı.

Bu özel gününü eşi Emre Kula ile Bodrum Ortakent Yahşi’deki evlerinde geçirdi. Emre Kula doğayı ve doğal beslenmeyi çok seven eşine aynı semtten bir portakal ve mandalina bahçesi alıp hediye etmiş

Lokantada pişti oldular

Lokantada pişti oldular

Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer, Nişantaşı’ndaki St. Regis Otel’in lokantasına gitmişler. Tesadüf bu ya, Kıvanç Tatlıtuğ’un eski sevgilisi Azra Akın da eşi Atakan Koru ile aynı yerde yemekteymiş.

Kıvanç Tatlıtuğ, eski sevgilisi ve eşiyle göz göze gelmemek için kendisine ayrılan masadan kalkıp lokantanın en sonundaki Maçka Parkı ve Dolmabahçe manzaralı masasına oturup yemeğini yemiş.

Göbek eritme yürüyüşü

Göbek eritme yürüyüşü

Kadir İnanır 8 kilo almış. Sevgilisi Jülide Kural’ın ısrarıyla diyetisyene gitmişler. Diyetisyen, “Bu göbeği eritmek için verdiğim listeye göre beslenin, onun dışına çıkmayın. Her gün mutlaka yürüyüş yapın” demiş. Kadir İnanır ile sevgilisi her sabah Arnavutköy’deki evlerinden Emirgan’a kadar ‘göbek eritme’ yürüyüşü yapıyormuş.

‘BEŞİNCİ ELEMENT’ PARTİSİ

‘BEŞİNCİ ELEMENT’ PARTİSİ

Mehmet Kutman, kanserden ölen ortağı Gregory M. Kiez’in adını yaşatmak ve Yale Üniversitesi profesörü Murat Günel’in araştırmalarına destek vermek için her Aralık’ta Sultanahmet’teki Binbirdirek Sarnıcı’nda parti düzenliyor. Şimdiye dek ‘Alice Harikalar Diyarında’, ‘Ortaçağ’ ve ‘Küçük Prens’ temalı üç parti yaptı. Bu gece de ‘Beşinci Element’ partisini yapıyor. 250 seçkin konuk davetli. Koyu renk kıyafet zorunluluğu olan davetin dekorasyonunu Cem Hakko yaptı.