Önceki Fotolar

Yerin Kulağı Var

Yerin kulağı var! Magazin gündemi bu hafta da durulmuyor! İşte Pazar Postası'nın hazırladığı YERİN KULAĞI VAR köşesine düşenler...

30 Eylül 2017, Cumartesi 06:15
A A
EVDE HOCASIYLA KAS YAPIYOR

EVDE HOCASIYLA KAS YAPIYOR

Tarkan, yaz konserlerini sonlandırınca fit olmak ve kas yapmak için spora başlamış. Tarkan’ı Bahçelievler’de spor salonu olan, eski koruması Talat Ditaban çalıştırıyormuş. Haftada üç gün Tarkan’ın Tarabya’daki villasında idman yapıyorlarmış.

SOSYETE BİT PAZARINDA

SOSYETE BİT PAZARINDA

Chanel, Prada, Louis Vuitton, Balenciaga, Gucci gibi marka çantalara meraklı sosyetik hanımların bazıları paraya kıyamadıkları için ikinci el olanlarını tercih ediyor. Gardırobunda yer açmak isteyen sosyetik isimler kullanılmış çantalarını Bebek’teki Authentic Seconds’a satıyor. Bu isimler arasında Aylin Tahincioğlu, Feryal Gülman da varmış. Nükhet Duru, Özlem Yıldız buradan sık sık alışveriş yapıyormuş.

Geçen hafta, oyuncu Meryem Uzerli butikten üç, Hande Ataizi de bir çanta almış.

BEYHAN HANIM’A ÇİFTE KUTLAMA

BEYHAN HANIM’A ÇİFTE KUTLAMA

Eski milletvekili Egemen Bağış’ın eşi Beyhan Bağış’ın dört gün önce doğum günüydü. Beyhan Hanım doğum gününü yakın arkadaşı Demet Şener ve avukatı Aslı Hatemi’nin de aralarında olduğu bir grup arkadaşıyla Etiler’deki İtalyan lokantası Papermoon’da kutladı. Saatlerce sohbet eden arkadaşlar çok eğlendi. Egemen Bağış ise eşinin doğum günü için Durusu Park’taki malikanelerinde yakın dostlarının katıldığı bir davet verdi.

MODACI OLMA MODASI

MODACI OLMA MODASI

Sosyetenin ünlü siması Şebnem Çapa 10 yıl önce moda dünyasına adım atmış, Chez-Bo (Şebo diye okunuyor) markasını yaratarak İstanbul, Çukurcuma’da butik açmıştı.

İki yıl Londra’da, iki yıl da Viyana’da klasik müzik ve opera eğitimi alan kızı Ceylan Çapa da modacı olmaya karar vermiş.Annesiyle çalışıp kendi tasarımlarını yapmaya başlamış. 

İzzet Özilhan’ın eşi Yasemin Özilhan da modacılığa soyundu. Hazırladığı tasarımlar ‘Yasemin Özilhan for İpekyol’ adıyla önümüzdeki hafta düzenlenecek defileyle görücüye çıkacak.

ECE'NİN YENİSİ ŞENAY'IN ESKİSİ ÇIKTI

ECE'NİN YENİSİ ŞENAY'IN ESKİSİ ÇIKTI

Ece Erken, geçtiğimiz salı günü New York JFK Havalimanı’nda İzmirli işadamı Nazım Torbaoğlu ile görüntülendi. Ardından, “Torbaoğlu ile tanışma aşamasındayken görüşmeme kararı aldım” diye açıklama yaptı.

Nazım Torbaoğlu, Ece Erken’den önce manken Şenay Akay ile sekiz yıl birliktelik yaşamıştı. Şenay Akay’ın, 2015’ten bu yana sahibi olduğu İzmir’deki Derma Estetik kliniğini de o dönem sevgilisi olan Nazım Torbalıoğlu açmış.

Beşiktaş’ın kaptanı Oğuzhan Özyakup ile oyuncu Demet Özdemir, Şubat’tan bu yana birlikteydi. Beraberliklerini gözlerden uzak yaşayan aşıklar, Haziran’da Bodrum’da teknede paparazzilere yakalanmış ve ilk kez görüntülenmişlerdi.

Aşıklar bir ay önce ayrıldı. Ama ortak bir dostları, geçen hafta Yeniköy’deki evinde eski aşıkları barıştırdı.

MUTLU SONA DOĞRU

MUTLU SONA DOĞRU

FİBA Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin ile avukat Yasemin Güçkan 10 aydır flört ediyor. Murat Özyeğin, geçtiğimiz Kurban Bayramı’nda üç çocuğunu sevgilisi Yasemin ile tanıştırmış, hep birlikte New York’a tatile gitmişlerdi. Murat Özyeğin geçen hafta sonu Yasemin Hanım’ı bu kez anne ve babasıyla bir araya getirmiş. Birlikte yemek yemişler.