Önceki Fotolar

Yerin Kulağı Var

Magazin gündemi bu hafta da durulmuyor... İşte Cumartesi Postası ekibinin hazırladığı Yerin Kulağı Var köşesinde yer alan haberler...

21 Ekim 2017, Cumartesi 05:00
A A

Vakit buldukça mutfağa giren Sıla sonunda lokanta açmaya karar vermiş. Sevgilisi Ahmet Kural da destek vermiş. 

Hayalindeki orta büyüklükteki lokanta için şimdilerde yer aramaya başlamış.

Lokantasında konuklarına arada müzik ziyafeti de çekecek, meslektaşlarını sahneye çıkaracakmış.

SEVGİLİSİNİN ADINI JAPON BALIĞIYLA KAPATTI

SEVGİLİSİNİN ADINI JAPON BALIĞIYLA KAPATTI

Burcu Esmersoy, beş yıl önce o zamanki sevgilisinin adını sol ön kaburgasının üzerine dövme yaptırmıştı.

İki aydır flört ettiği Berk Suyabatmaz bu dövmeden rahatsızmış. Burcu da dövmeyi yok ettirmek için önceki gün İstanbul Bebek’teki ünlü dövmeci Red Cat’e gitmiş. 

Dövmenin silinmesi uzun süre alacağı için üzerine fotoğrafta gördüğünüz Japon balığını yaptırmış.

REKLAM YÜZÜ OLMADILAR

REKLAM YÜZÜ OLMADILAR

TRT 1’deki ‘Diriliş Ertuğrul’un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan ile 2014’te evlendiği Neslişah Alkoçlar magazin gündeminden düşmüyor. Ünlü bir deri giyim markası çiftten tanıtım yüzü olmalarını ve reklamlarında oynamalarını istemiş. Engin Altan Düzyatan, “Hem çok yoğunum hem de eşimle böyle bir projede olmak istemiyorum” diyerek teklifi reddetmiş.

ABLASININ İZİNDE

ABLASININ İZİNDE

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında şimdi de ‘karın kası’ modası başladı. Oyuncu Irmak Ünal modanın öncülerinden.

Yağmur Ünal da ablası gibi kaslı bir vücuda sahip olmaya karar vermiş. Ablasının yönlendirmesiyle spora başlamış.

INSTAGRAM’DAN EVLENME TEKLİFİ

INSTAGRAM’DAN EVLENME TEKLİFİ

Oyuncu Şevket Çoruh, iki yıldır televizyoncu Özge Turna ile flört ediyor. Geçtiğimiz günlerde sevgililerin ayrıldığı haber olmuştu. Oysa Özge Turna Instagram’ında önceki gün Şevket Çoruh’a, “Benimle evlenmezsen bi kafenin ortasında tartışır, sesimi yükseltir, avazım çıktığı kadar bağırır, ardından küser ve giderim” yazdı. Şevket Çoruh sevgilisinin teklifine “Tamam” demiş.

Aşklarını Londra’da yaşayacaklar

Aşklarını Londra’da yaşayacaklar

İş adamı Ömer Dinçkök, iki senedir kendisinden 35 yaş küçük oyuncu ve yazar Eylül Deniz Çolak ile beraber. Ancak Ömer Bey’in evli olması sebebiyle gönüllerince birlikte olamıyorlar. Sevgililer bu soruna şu çözümü bulmuş: Ömer Bey İngiltere, Londra’da ev kiralamış. Eylül Hanım bu eve yerleşip oyunculuk ve drama derslerine başlayacakmış. Aşklarını ancak hafta sonları Londra’da yaşayacakmış.