Önceki Fotolar

Yerin Kulağı Var

Magazin gündemi bu hafta da dopdolu... İşte Cumartesi Postası ekibinin hazırladığı Yerin Kulağı Var'da bugün yer alan haberler...

04 Kasım 2017, Cumartesi 05:00
A A

Alina ile Mithat Can’ı geçen hafta sonu sosyetenin müdavimi olduğu Mac Bebeköy içindeki kafede yemek yerken gördüm. Araştırdım. İkili son günlerde sık sık burada buluşuyormuş.

ZEHRA’YA SOSYAL MEDYA YASAĞI

ZEHRA’YA SOSYAL MEDYA YASAĞI

Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu, kızları Zehra’yı (19) uyarmış: “Instagram ve Facebook’tan uzak dur. Kafanı telefonuna gömüp olur olmaz fotoğraflar paylaşıp milletle polemiğe girme” demişler.

Zehra, bu konuşmanın ardından sosyal medyayı kullanmamaya başlamış.

HANDE DE MODAYA UYDU

HANDE DE MODAYA UYDU

Kick boks en moda sporlardan biri haline geldi. Şükran Ovalı, Beste Kökdemir, Burcu Esmersoy, Sinem Kobal ve Fahriye Evcen bu modayı takip edenlerden. Şu sıralar Sony Channel’da yayınlanan bir kadın programında sunuculuk yapan Hande Ataizi de onlara katıldı.

Maçka Küçük Çiftlik Parkı’na komşu olan salonda haftada iki gün kick boks dersi alıyor.

İŞ BAHANE ALIŞVERİŞ ŞAHANE

İŞ BAHANE ALIŞVERİŞ ŞAHANE

Model Deniz Akkaya, dört aydır tekstilci Gökmen Şeynova ile flört ediyor. Yaz tatillerini Çeşme, Bodrum ve Yunanistan’ın ünlü adası Mikonos’ta geçiren sevgililer dün de Londra’ya gitti.

Gökmen Şeynova’nın işleri nedeniyle bir hafta burada kalacaklar. Deniz Akkaya da hem alışveriş yapacak hem de arkadaşı Aslışah Alkoçlar ile hasret giderecek.

FİLM İÇİN SEKİZ KİLO VERDİ

FİLM İÇİN SEKİZ KİLO VERDİ

Oyuncu Nurgül Yeşilçay, İranlı yönetmen Bayram Fazlı’nın Tahran ve İsfahan’da çektiği ‘Güzel Cin’ filmine hazırlanmak için sekiz kilo vermiş. Bunun için sosyetik isim Liana Pesah’ın Bebek’teki kilo kontrol merkezine gitmiş.

Bir ay boyunca diyet ve spor yapmış. Nurgül Yeşilçay, çekimleri iki hafta önce başlayan filmde travmadan dolayı konuşamayan Dilaram’ı canlandırıyor.

AİLEYE TAM GİRDİ

AİLEYE TAM GİRDİ

İşletmeci Lal Dedeoğlu ile Cem Feray’ın kızı Leyla Feray, iki senedir kendisi gibi oyuncu olan Serhat Teoman ile flört ediyor. Leyla Feray, yazın sevgilisi ve annesiyle Çeşme tatili yapmıştı. Geçen hafta da Leyla Feray’ın Kaş’ta yaşayan babaannesi Ernan Feray ve babası Cem Feray’ı ziyaret ettiler. Leyla, sevgilisini hem babası hem de babaannesiyle tanıştırdı. Babaannesinin evinde üç gün tatil

MIAMI’DE ÇILGIN EĞLENCE

MIAMI’DE ÇILGIN EĞLENCE

Modacı Özgür Masur, mimar Mehmet Yücebaşoğlu ve stil danışmanı Deniz Marşan geçen hafta birlikte Miami’ye gitti. Surf Club Otel’de kalan üç kafadar şehrin çılgın gece hayatında gönüllerince eğlendi. Sıkı dostlar South Beach’in ünlü gey ve lezbiyen kulübü Jambore ve Twist’i mesken edinmiş. Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenceye doymuşlar.

TAKICI OLDULAR

TAKICI OLDULAR

Dekoratör Levent Penso, yarattığı Home Store markasını yedi yıl önce satmış, restoran işletmeciliğine başlamıştı. Şimdi de takı tasarımcılığına soyundu. Kızı Verda ve oğlu Serim ile birlikte kurduğu ‘Penso Gioelli’ markasının takıları bu hafta Beymen mağazalarında satılmaya başladı. Altın, gümüş ve deri malzeme kullanılarak yapılan tasarımların en ucuzu 1500, en pahalısı 7500 lira.