Yerin Kulağı Var

Cumartesi Postası ekibinin hazırladığı Yerin Kulağı Var köşesi yine dop dolu... İşte en güncel magazin haberleri AMSTERDAM KAÇAMAĞI Burçin Terzioğlu ile İlker Kaleli’nin ‘Poyraz Karayel’ setinde başlayan aşkları 2,5 yıldır doludizgin devam ediyor.

02 Aralık 2017, Cumartesi 05:00
A A
AMSTERDAM KAÇAMAĞI

AMSTERDAM KAÇAMAĞI

Burçin Terzioğlu ile İlker Kaleli’nin ‘Poyraz Karayel’ setinde başlayan aşkları 2,5 yıldır doludizgin devam ediyor.

Bu sezon hiçbir teklifi kabul etmeyen İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu, 25 Kasım Cuma günü Amsterdam’a gitti. Çılgın eğlenceleriyle ünlü şehirde gözlerden uzak hem tatil hem de alışveriş yaptılar. Pazar akşamı İstanbul’a döndüler.

İKİ GÜN ODAYA KAPANDILAR

İKİ GÜN ODAYA KAPANDILAR

Oyuncu Saadet Işıl Aksoy, iki yıl önce aynı zamanda menajeri olan endüstriyel tasarımcı Pamir Kıraner ile evlenip Los Angeles’a yerleşmişti.

İşleri için sık sık İstanbul’a gelip gidiyorlar. Çift, geçen hafta iki günlüğüne yine İstanbul’a geldi. Kuruçeşme Les Ottomans Otel’de kaldılar. Yemeklerini bile odalarında yiyip, otelden hiç çıkmadılar.

YANAKLARA DOLGU KAŞA BOTOKS

YANAKLARA DOLGU KAŞA BOTOKS

Oyuncu Fahriye Evcen, hakkında çıkan ‘estetik yaptırdı’ haberlerini yalanlamış, “30 yaşındayım. Bu zamana kadar en ufak bir estetik yaptırmadım” demişti. (Geçen yaz Fahriye Evcen)

Güzel oyuncu iki hafta önce yanaklarına dolgu yaptırdı, kaşlarını da botoks ile kaldırttı. (Bu hafta Fahriye Evcen)

BEBEK'TE MUTLU SON

BEBEK'TE MUTLU SON

Oyuncu Buğra Gülsoy, dört senedir İzmirli Nilüfer Gündüz ile flört ediyor.

İki hafta önce hararetli bir tartışma yaşayıp küsen aşıkların imdadına, kendileri gibi oyuncu olan Serhat Teoman ile sevgilisi Leyla Feray yetişti. Leyla Feray küs sevgilileri annesi Lal Feray’ın Bebek’teki restoranı Daire 1’de sürpriz yapıp bir araya getirdi. Hem yemek yediler hem de sorunlarını çözdüler. Gecenin sonunda