Önceki Fotolar

Yerin Kulağı Var

Cumartesi Postası ekibinin hazırladığı Yerin Kulağı Var köşesinde bu hafta yine birbirinden bomba haberler var...

06 Ocak 2018, Cumartesi 05:00
A A

Komşuları ise Kenan Doğulu, Yılmaz Erdoğan ve Sadettin Saran. Altı odalı, iki salonlu, altı banyolu, büyük bahçeli ve deniz manzaralı villanın eşini, Kenan Doğulu üç yıl önce 7 milyon dolara almıştı.

'ÖLÜNCE' AFRİKAYA GİTTİ

'ÖLÜNCE' AFRİKAYA GİTTİ

Oyuncu Yasemin Allen, iki ay önce ‘Fi’ dizisinin kadrosuna dahil olmuş, beş bölüm sonra senaryo gereği ölmüştü. Yasemin Allen diziden ayrılınca fırsat bu fırsat deyip Güney Afrika’ya gitti. Burada safariye çıkıp maceralar yaşayacak.

YILBAŞI GECESİ BİRLİKTE DEĞİLLERDİ

YILBAŞI GECESİ BİRLİKTE DEĞİLLERDİ

‘Duymayan Kalmasın’ programının sunucusu Seren Serengil, bir aydır ayrı yaşayan Mustafa-Emina Sandal çiftinin yılbaşı gecesini birlikte geçirdiklerini söyledi. Birçok internet sitesi de bunu haber yaptı.

Ama işin aslı öyle değildi. Mustafa Sandal yılbaşı gecesini yakın arkadaşı Enis Çiftçi’nin Nişantaşı’ndaki evinde verdiği partide geçirdi. Hatta eski sevgilisi (A.B.) de bu partiye gelecekti. Mustafa Sandal, Enis Çiftçi’ye, “Eski sevgilim partiye gelirse ben gelmem, dedikodu çıkar” dedi. Enis Bey de, eski sevgiliyi arayıp davetini geri çekmiş.

Kızına Berlin’de Kavuştu

Kızına Berlin’de Kavuştu

Martin&Martin Sigorta Brokerliği şirketinin sahibi Can Ateş, üç yıl önce piyasayı 40 milyon lira dolandırdığı iddiasının ardından sırra kadem basmıştı.

Şimdilerde New York’ta yaşayan Can Ateş, Meryem Uzerli’den olan üç yaşındaki kızını 2 buçuk yıldır görmüyordu.

Geçen hafta Meryem Uzerli’yi arayıp yılbaşı öncesi kızını görmek için izin istemiş. İzni koparınca da Berlin’de kızıyla hasret gidermiş.

TARZI ECE'YE EMANET

TARZI ECE'YE EMANET

Modayı yakından takip eden Burçin Terzioğlu, 2018’de daha şık ve alımlı olmak istiyormuş. Bunun için de kendini stil danışmanı olan yakın arkadaşı Ece Sükan’a emanet etmiş

Ece Sükan şimdilerde Burçin Terzioğlu’nun gardırobunu düzenleyip, eski kıyafetleri ile yenilerinden kombinler oluşturuyormuş.

WİNG CHUN'U YERİNDE ÖĞRENİYOR

WİNG CHUN'U YERİNDE ÖĞRENİYOR

Mazhar Alanson’un eşi Biricik Suden, Uzakdoğu sporlarına merak sarmıştı. Son yıllarda spora bir hayli zaman ayıran Biricik Hanım kürek çekiyor, kick boks, Tai Chi ve ninjutsu yapıyordu.

Şimdi de Wing Chun’a gönül verdi. Geçen hafta Tayland’a gitti. Bangkok’ta hem Wing Chun öğreniyor hem de müsabakaları takip ediyor.