Yerin Kulağı Var (Teoman annesine alkolü bırakacağına dair söz verdi)

Magazin gündemi bu hafta da dopdolu... İşte CUMARTESİ POSTASI ekibinin hazırladığı 'Yerin kulağı var'da bugün yer alan haberler...

18 Kasım 2017, Cumartesi 05:00
A A
ANNESİNE SÖZ VERDİ: BU İLLETTEN KURTULACAĞIM

ANNESİNE SÖZ VERDİ: BU İLLETTEN KURTULACAĞIM

Rockçı Teoman, yıllar önce annesi Şaziment Hanım’a, “Alkolü bırakacağım” demiş ama sözünü kısa bir süre tutabilmişti. Son günlerde alkolün dozunu tekrar artırınca annesinden son bir uyarı daha almış. Teoman annesine tekrar söz vermiş. Nişantaşı’ndaki Bağımlılık Tanı ve Tedavi Merkezi’nden yardım almaya başlamış.

ESKİ EŞ DÜŞMAN OLDU

ESKİ EŞ DÜŞMAN OLDU

Filiz Akın ile Türker İnanoğlu’nun oğlu İlker, 2013’te Miami’de Zeynep Mutlu ile evlenmişti. Çiftin Nisan ayında boşandığını ilk bu sayfada okumuştunuz.

Altı aydır birbirlerini görmeyen İlker Bey ile Zeynep Hanım, lokantacı Nusret Gökçe’nin geçen hafta Amerika, Miami Brickell Avenue’de açtığı Nusr- Et’te karşılaştı. Çift gece boyunca birbirlerini görmezden geldi. “Eski dost düşman olmaz” derler ama demek ki eski eşler oluyormuş.

CANER ERKİN BU İŞE NE DİYECEK?

CANER ERKİN BU İŞE NE DİYECEK?

Futbolcu Caner Erkin’den Şubat 2016’da boşanan sunucu Asena Atalay, Ağustos’ta şarkıcı Tan Taşçı ile yeni bir maceraya yelken açmış, Ekim’de de ayrılmışlardı.

Çift geçen hafta barıştı. Birlikte yaşamaya karar vermişler, hatta zevklerine uygun ev aramaya başlamışlar.

SANAL ORTAMDA SİLİKON SEÇTİ

SANAL ORTAMDA SİLİKON SEÇTİ

2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe, iki senedir İngiliz futbol takımı Arsenal’de oynayan Mesut Özil ile birlikte. Bu yaz nişanlandılar.

Göğüslerinden şikayetçi olan kraliçe silikon yaptırmaya karar vermiş. Geçen hafta Levent’teki ünlü bir klinikte yaptıracağı silikonları sanal ortamda üzerine uygulatmış ve en uygun boyu seçmiş.

GÖZLERDEN UZAK BULUŞUYORLAR

GÖZLERDEN UZAK BULUŞUYORLAR

Sezen Aksu’nun müzisyen oğlu Mithat Can Özer’in, popüler oyuncu Alina Boz ile İstanbul, Bebek’teki Bebeköy Mac Spor’da buluştuklarını bu sayfada okumuştunuz.

Mithat Can Özer ile Alina Boz’un arkadaşlıkları doludizgin devam ediyor. Genç oyuncu her fırsatta soluğu Mithat Can Özer’in Levent’teki evinde alıyormuş.

KIZLAR GECESİ

KIZLAR GECESİ

2003 Miss Model of Türkiye Güzeli Gamze Karaman, iş adamı Nedim Keçeli ile Mayıs’ta İtalya, Venedik’te evlenmişti. Geçen gece arkadaşları Gülin İleri, Begüm Bentürk ve Ayşe San Erdem ile Etiler’deki Fenix’te kız kıza eğlendiler. Meğer haftanın bir günü sıkı dostların ‘kızlar gecesi’ymiş.

EMEKLİ OLDU DÜNYAYI GEZECEK

EMEKLİ OLDU DÜNYAYI GEZECEK

Körfez ekonomisinin ‘First Lady’si Maha Al Ghunaim, 2011’de kadın giyiminin önemli markalarından Yargıcı’yı satın almıştı. Markanın kurucusu Emir Yargıcı, anlaşma gereği beş yıl şirket yönetiminde kalacaktı. O süre geçen ay doldu ve Emir Yargıcı kendini emekliye ayırdı. Şimdilerde arkadaşı Serim Sunguroğlu ile Bodrum’da tatil yapıyor. Aralık başında da dünya turuna çıkıp emekliliğin keyfini sürecek.