Yılbaşı makyajı nasıl yapılır?

Yılbaşı gecesi nasıl makyaj yapsam diyorsanız sizi yılbaşı makyajı önerilerimizi okumaya davet ediyoruz. İşte yılbaşı gecesinde parlamanızı sağlayacak makyaj önerileri...

31 Aralık 2017, Pazar 10:16
A A

Yılbaşı gecesi makyajı yaparken en öne çıkan makyaj malzemelerinden biri parıltılı göz farlarıdır. Özellikle gold göz farını metalik bir far ile bitirerek gözlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Yılbaşı makyajı yaparken bronz göz makyajı yapmayı da tercih edebilirsiniz. Bronz göz makyajı hem kış hem yazın oldukça popüler bir makyajdır. Bronz göz makyajını nude ruj ile kombinleyebilirsiniz.

Bronz göz makyajını ve bronz farları pembe rujlar ile de kombinleyebilirsiniz. Bu sayede hem çekici hem de tatlı bir görünüme kavuşursunuz.

Yılbaşı gecesi makyaj yaparken yeşil renkleri de mutlaka düşünün deriz. Yeşil, yılbaşının vazgeçilmez renklerindendir. Yeşil far, nude ruj ve eyeliner ile oldukça seksi bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Yılbaşı denilince parıltılar ışıltılar akla gelir. Bu yılbaşı gecesi bir değişiklik yapıp klasik eyeliner yerine sim de kullanabilirsiniz. Dilerseniz göz kapaklarınızda dilerseniz göz çevrenizde sim kullanabilirsiniz.

Koyu renk rujları imza olarak kullanıp çok hafif makyaj yaparak çok çekici bir görünüm elde edebilirsiniz. Yılbaşı gecesi herkes bana baksın istiyorum diyorsanız bordo, koyu mor gibi renklerde rujlar deneyebilirsiniz.