Önceki Fotolar

Yıldız Tilbe’nin O Ses Türkiye kıyafetleri

O Ses Türkiye yarışmasının yeni jüri üyesi Yıldız Tilbe bu zamana kadarki en iyi kombinlerini yarışmada sergiliyor! İşte yepyeni bir Yıldız Tilbe ile karşılaştığımızın kanıtı olacak niteliğinde şarkıcının O ses Türkiye kombinleri…  

31 Ekim 2017, Salı 12:59
A A

Bugüne kadar Yıldız Tilbe’yi birçok “çılgın” kıyafetle gördük. Özgür ve bir o kadar da eğlenceli ruhunu kıyafetlerine de yansıtan sanatçı sahneye çıktığında her daim dikkat çekici ve kimsenin giymeye cesaret edemediği kıyafetlerle karşımızda.  

Eğer siz de O Ses Türkiye hayranıysanız Yıldız Tilbe’nin gözle görülür bu değişimine değinmemenin ona haksızlık olabileceğini tahmin edersiniz.  

İşte O Ses Türkiye sahnesinde gördüğümüz bambaşka bir Yıldız Tilbe ve kombinleri... 

Yıldız Tilbe'nin yarışmadaki ilk kombinlerinden biri çift renki bu elbiseydi. İlk başta size sıradan gibi görünen bu elbisede dikkat etmeniz gereken elbisenin üstündeki tül gömlek ve aksesuar detayı.   

Her kombine kendi tarzından parçalar ilave eden Yıldız Tilbe eğlenceli detaylardan uzak durmazken aynı zamanda şıklığını konuşturuyor. 

Eğlenceli detaylardan biri de bu siyah uzun kollar. Omuzları açık uzun siyah elbisesine böyle bir detay eklemek özellikle de 2017 yılında bir tek Yıldız Tilbe'nin aklına gelir.  Uzun kol parçalar size başta demode olabilir ama işte Yıldız Tilbe'nin stilindeki güzellik de bu şarkıcı, kullandığı her aksesuarın hakkını veriyor ve fark etmiyorsa bile en iyi şekilde taşıyor. 

Gelelim Yıldız Tilbe'nin dikine çizgili bu ceket-pantolon takımına... İlk bakışta eski dönem mahkumları andıran bu kıyafet aslında çok moda. 

Özellikle de bu sene takım kombinlerin moda dünyasında bir hayli yükselişte olduğunu düşünürsek Yıldız'ın bu tercihinin bir alkış daha alması gerektiği konusunda hemfikir oluruz herhalde?

Yıldız Tilbe'nin bu kombinini daha önce nerede gördüğünüzü düşünüp duruyorsanız size hemen söyleyelim: 24 yaşındaki Amerikalı oyuncu Victoria Justice.  Yani dünya yıldızı kırmızı halıda bu şekilde giyiniyor bir de eleştirmenlerden tam not alıyorsa bizim Yıldız Tilbe'miz neden bir alkışı hak etmesin ki zaten?

KIRMIZI KOMBİNDEN BAHSETMEDEN OLMAZ

KIRMIZI KOMBİNDEN BAHSETMEDEN OLMAZ

Söz konusu Yıldız Tilbe'nin O Ses Türkiye yarışmasındaki kıyafetler olunca şarkıcının bu kırmızı kombininden bahsetmeden olmaz. 

Yıldız Tilbe'nin bugüne kadar giydiği kıyafetleri düşünün. Çoğu kombin birbiriyle alakasız parçalardan oluşuyordu, ta ki bu kırmızı ceket elbiseye kadar.  

Elbisenin kırmızı tüy detayının asilliği kadar giydiği taşlı ayakkabıların kokoşluğu bir kişide ancak bu kadar güzel durabilirdi. 

İşte siyah tül detaylı takımından diğer kombinlerine kadar Yıldız Tilbe'nin O Ses Türkiye'de giydiği diğer kıyafetler...