Yine bir kadın cinayeti!

Gaziantep'te Bünyamin Dayangençsevim, bir süredir ayrı yaşadığı ve kendisinden boşanmak isteyen eşi Nesrin Dayangençsevim'i çalıştığı özel hastanenin önünde bıçakla boğazını keserek öldürdü

28 Kasım 2013, Perşembe 12:06
A A

3 çocukları bulunan Bünyamin ile Nesrin Dayangençsevim çifti, ailevi sorunlar nedeniyle bir süre önce ayrı yaşamaya başladı. İddiaya göre, çalıştığı lokantada kalan Bünyamin Dayangençsevim’in barışma teklifine olumsuz yanıt veren Nesrin Dayangençsevim boşanmak istediğini söyledi.

Aldığı olumsuz yanıtla öfkelenen Bünyamin Dayangençsevim bu sabah eşinin sekreter olarak çalıştığı özel hastanenin önüne giderek beklemeye başladı.

BOĞAZINI KESTİ

Bünyamin Dayangençsevim, işe gelen eşinin konuşma isteğine olumsuz vermesi üzerine öfkelenerek yanındaki bıçakla kadının boğazını keserek kaçtı. Kanlar içinde kalan Nesrin Dayangençsevim, olayı görenler tarafından hemen çalıştığı özel hastanenin acil servisine götürüldü. Dayangençsevim, doktorların çabasına karşın kurtarılamayarak öldü.

Cinayetin ardından kaçan Bünyamin Dayangençsevim ise yaklaşık 1 saat sonra Şahinbey İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek teslim oldu. Burada kendisine yöneltilen soruları yanıtsız bırakan şüpheli, sorgulanmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürüldü.

Yaşamını yitiren Nesrin Dayangençsevim’in cesedi ise otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.

DHA

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;