Yoğun bakımdaki oyuncudan sevindiren haber

Bolu'da geçen cuma gecesi otomobilleriyle kaza geçiren dizi ve film oyuncusu 31 yaşındaki Bulut Köpük ile arkadaşı Bulgan Bora Şahin'in vücutlarındaki kanamanın durduğu bildirildi

18 Nisan 2011, Pazartesi 12:30
A A

Kaza geçen cuma gecesi saat 23.50 sıralarında, Abant Tabiat Parkı yolunda meydana geldi.

Bulut Köpük ile arkadaşı Bulgan Bora Şahin, Abant yolu üzerindeki bir restoranda yemek yedi. Yaklaşık 2 saat restoranda birlikte oturan Bulut Köpük ile Bulgan Bora Şahin daha sonra Abant’ta kaldıkları otele doğru yola çıktı.

Bulgan Bora Şahin yönetimindeki 06 BK 0485 plakalı otomobil, restorana yaklaşık 100 metre uzaklıkta yoldan çıkarak takla attı. Kazada ağır yaralanan Bulut Köpük ile Bulgan Bora Şahin’e ilk müdahaleyi yoldan geçen sürücüler yaptı.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırılan Bulut Köpük ile Bulgan Bora Şahin, yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

Kazanın ardından Bulut Köpük ile Bulgan Bora Şahin’in yakınları hastaneye akın etti. Bulut Köpük’ün sanatçı dostları ile TRT’den arkadaşları hastaneye gelerek yakınlarından bilgi aldı. Yoğun bakım ünitesinde yaşam savaşı veren Bulut Köpük ile arkadaşı Bulgan Bora Şahin’in bugün sabah saatlerinde vücutlarındaki kanamanın durduğu öğrenildi.

KÖPÜK'ÜN DURUMU İYİYE GİDİYOR

İzzet Baysal Tıp Fakültesi Hastanesi başhekimi Prof. Dr. Hayrettin Öztürk'ün yaptığı açıklamada, Köpük ile Şahin'in yoğun bakım ünitesinde tedavisinin devam ettiğini söyledi.

Öztürk, “Ağır yaralı olarak hastanemize getirilen ve acil serviste müdahale yapıldıktan sonra yoğun bakım ünitesine alınan yaralıların tedavisi sürüyor. Yoğun bakım ünitesinde tedavileri devam eden Köpük ve Şahin'in hayati tehlikeleri devam ediyor. Bulgan Bora Şahin'in durumu ciddiyetini koruyor, Bulut Köpük'ün durumu iyiye gidiyor” dedi.

Mutlu YUCA-Koray YILMAZDEMİR/BOLU, (DHA)-

2

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;