Yolda travestilerle tartıştı komalık oldu

Yolda travestilerle tartıştı komalık oldu

14 Kasım 2009, Cumartesi 12:50
A A

İzmir'in Karabağlar İlçesi'nde yolda yürürken travestilerle tartışan 37 yaşındaki Halil İbrahim Aygün, travestilerin arkadaşı 27 yaşındaki H.Ş. tarafından iddiaya göre dövüldü. Aygün'ün aldığı darbeler nedeniyle komaya girdiği belirtilirken, H.Ş. ise gözaltına alındı.

Olay, geçen hafta Karabağlar'a bağlı 5900 Sokak üzerinde meydana geldi. Halil İbrahim Aygün ve arkadaşı M.M., yolda yürüdükleri sırada karşılaştıkları travestilerle belirlenemeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine travestilerin yanında bulunan erkek arkadaşları ile Aygün ve arkadaşıyla kavgaya başladı. Göğsüne ve başına aldığı darbelerle baygınlık geçiren ve arkadaşı M.M. tarafından İzmir Eğitim Hastanesi'ne götürülen Halil İbrahim Aygün, Acil Servis'teki ilk müdahalenin ardından yoğun bakıma alındı. Bir haftadır yaşam mücadelesi veren Halil İbrahim Aygün'ün durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi.

KAMERA KAYITLARI YAKALATTI

Araştırma başlatan polis, M.M.'nin verdiği bilgiler ve olay yerinin yakınlarındaki bir işyerinin güvenlik kemarası görüntülerinden saldırganın H.Ş. olduğunu belirledi.
Takibe alınan H.Ş., polisin operasyonuyla yakalandı. Sık sık travestilerle dolaştığı belirlenen H.Ş.'nin olay sırasında Halil İbrahim Aygün'ün, cep telefonunu ve cüzdanını da aldığı ortaya çıktı. Gözaltına alınan ve suçlamaları kabul etmeyen H.Ş., işlemlerin ardından adliyeye sevkedildi.

Taylan YILDIRIM/İZMİR, (DHA)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;