Yolun sonu şampiyonluk

Zirve yarışında iyice iddialı konuma gelen Fenerbahçe'de, teknik direktör Daum işi sıkı tutuyor

Yolun sonu şampiyonluk

Süper Lig’de bir yandan şampiyonluk hesapları yapan diğer taraftan da Türkiye Kupası’nı müzesine götürmeyi hedefleyen Fenerbahçe’de, teknik direktör Christoph Daum futbolcularına motive edici konuşmalar yapmaya devam ediyor.

Alman hoca dünkü antrenman öncesi yine işbaşındaydı. Önlerinde çok zorlu maçlar bulunduğunu hatırlatan Daum, “Kayserispor karşısında iyi oynadık, iyi mücadele ettik.

Bundan sonra da birbirinize inanarak, güvenerek her zaman daha iyiyi hedeflemeniz gerekiyor. Birbirinize kenetlenin. Ben bu takıma güveniyorum. Yolun sonunda şampiyonluk var” diye konuştu.

Fenerbahçe’nin teknik patronu ayrıca oyuncularından her zaman rakibe saygılı olmalarını isterken, hakemler konusunda da şunları söyledi: “Kesinlikle sahada hakemle tartışmayın. Bu andan sonra göreceğimiz kartlar bize büyük zarar verir.”

DAUM'UN TALİBİ ÇOK

Öte yandan Christoph Daum yine Almanlar’ın gözdesi oldu. Bir kaç hafta önce ülkesinin basını tarafından yerden yere vurulan Daum, şimdi dahi olarak gösteriliyor.

Daha önce de Daum’a talip olan alman Wolfsburg takımı da Fenerbahçeli çalıştırıcının yeniden peşine düştü. Wolfsburglu yetkililer sezon sonu Alman hoca Christoph Daum’u, Fenerbahçe’den koparmak için harekete geçecekler.