Zengin kocalarından yıllarca şiddet gören ünlüler

Mağdurlar arasında birçok ünlü var. İşte kocalarından şiddet gören ünlü isimler...

26 Kasım 2017, Pazar 09:00
A A
Ece Erken

Ece Erken

Sunucu Ece Erken , dayak yüzünden yuvası dağılan ünlülerden. 

Yedi yıl birlikte olduğu Vepa'nın veliahttı Tuncer Öztarhan ile 2007 yılında nikâh masasına oturan Ece Erken, eşinin kendisine sürekli şiddet uygulamasından dolayı boşandı.

Ece Erken'in 2014'te evlendiği Serkan Uçar'dan da şiddet gördüğü iddia edilmişti. Eymen adında bir oğulları olan ikili 2015 yılında boşandı.

Tuğba Özerk

Tuğba Özerk

Kıbrıs'ın en zengin işadamlarından gösterilen Erhan Kanioğulları ile şarkıcı eşi Tuğba Özerk 2008 yılında Beykoz Adliyesi'nde karşı karşıya gelmişti. 

Tuğba Özerk, dava dilekçesinde eşinin boyun ve göğsüne sıcak çay fırlattığını anlatmıştı.

Deniz Akkaya

Deniz Akkaya

Deniz Akkaya , işletmeci Murat Aslan'dan ve daha sonra kızının babası Efe Önbilgin'den dayak yediğini açıklamıştı.

Son olarak da şarkıcı Gülşen ve manken Aysu Baceoğlu'na şiddet uygulayan Murat Varol'dan şiddet görmüştü. Çift, darp olayı nedeniyle mahkemelik olmuştu.

Zeynep Tokuş

Zeynep Tokuş

Manken Zeynep Tokuş , 2005'te eşi jinekolog Alp Nuhoğlu'ndan dayak yediği için ayrılma noktasına gelmişti.

Bu olayın üzerine barışan çift, daha sonra boşanmıştı.

Tardu Flordun ise sevgililerine şiddet uygulayan ünlülerden.

Arzu Yanardağ

Arzu Yanardağ

Tardu Flordun, 2003'te sevgilisi Arzu Yanardağ'ın burnunu ısırarak mankeni hastanelik etmişti. 

Canan Ergüder

Canan Ergüder

Tardu Flordun'un vukuatı da bununla sınırlı kalmadı. Üç yıl önce oyuncu sevgilisi Canan Ergüder'i darp ettiği için ayrılmışlardı.

Pınar Dilşeker

Pınar Dilşeker

Pınar Dilşeker de eşinden şiddet gören ünlülerden. Şarkıcı, oğlunun babası iş adamı Çetin Yılmaz'dan dayak yediği gerekçesiyle boşanmıştı.

Meral Kaplan

Meral Kaplan

Meral Kaplan da Tuğba Özerk'in eski eşi Erhan Kanioğlu'ndan dayak yediği iddiasıyla boşanma davası açtı. 

Erhan Kanioğlu'ndan bir kızı olan Meral Kaplan, "Bakıcım tarafından darp edildim. Eşim de ona yardım etti. Boşanmak istiyorum" dedi.

Eylem Toraman

Eylem Toraman

Futbolcu İbrahim Toraman eşi Eylem Toraman'a şiddet uygulamıştı. Bu olayın ardından mahkemeden İbrahim Toraman için uzaklaştırma kararı çıkartılmıştı.

Kendisi de bir avukat olan Eylem Toraman, İbrahim Toraman’la ilişkisini en başından anlattı: “Bir müvekkilim vasıtasıyla yollarımız kesişti. İlişkimizin üçüncü yılında hamile kaldım. İbrahim bebeğin doğmasını istemedi ve bebeği aldırmam için bana baskı yaptı. Ama ben dünyanın en büyük kimya şirketlerinden birinin Türkiye hukuk müdürüydüm. ‘Kendi ayaklarım üzerinde duruyorum ve bebeğimi öldürmek istemiyorum. Bebeğin nikahlı bir şekilde dünyaya gelmesini istiyorum’ dedim. Bebeği kanunen aldırabileceğimiz zamanın dolmasına bir gün kala AVM’de kavga ettik. Bana ‘Çocuğu aldıracaksın, kalk hastaneye gidiyoruz’ dedi ve büyük bir tartışma çıktı. Bu görüntüler şu an mahkemede olduğu için paylaşamıyorum. Ona çok aşıktım…."