Ziynet Sali: Benim için zor diye bir şey yok

Dilara Doğan ile Nokta Nokta'nın konuğu Ziynet Dali...

28 Ocak 2018, Pazar 05:00
A A
DİLARA DOĞAN / POSTA

DİLARA DOĞAN / POSTA

Buzdolabımın olmazsa olmazı süt, hellim peyniri, protein ağırlıklı ürünler.

Spor sonrası güzellik sırrım keseli güzel bir duş ve nemlendirici bakım kremleri

Fit kalmamın sırrı spor spor spor ve az yemek. Yaptığım en çılgın diyet taze sıkılmış sebze suları ya da ananas ve yumurta.

Hayatım bir sanat eseri olsa kesinlikle bir Broadway müzikali olurdu. Kendimi en iyi hissettiğim yer olan sahne ve müzikle iç içe bir aşk müzikali... Yalnız kalınca hep dua ederim, düşünürüm.

Olmazsa olmaz makyaj malzemem maskara ve göz kalemim. En son satın aldığım şey çanta.

Adımı kendim koyma şansım olsa Venüs koyardım. Güzelliğin ve sanatın temsilcisi. Kızım olursa adını Venüs koyarım. En büyük tembelliğim çok uyumak, zamanı iyi kullanamamak.

En uç çılgınlığım yok. Tehlike içeren çılgın şeyler ürkütür beni. Hayatı dozajında yaşamayı seviyorum. Bir kadının en güzel yaşı: 42 yani şu an olduğum yaş galiba en güzeli. Her yaşımı en güzel diye yaşarım, çünkü felsefem, “Bugün dünden daha iyi olmalıyım.”

Formumu mesleğime borçluyum. Annem bana hep der ki: Çok mutlu ol. Hayatta bugüne kadar öğrendiğim en önemli şey hırs yapmadan ama vazgeçmeden, çok çalışarak her başarıyı elde edebileceğim.

Benim için lüks huzurlu bir ortamda bir yudum kahve. Asla hayır diyemeyeceğim yiyecek çikolataaa! Kadını seksi kılan enerjisi ve zekası.

Bir günlüğüne ölümsüz olsam dünyayı değiştiririm. Herkesin kalbine daha fazla sevgi koyarım.

Başardığım en zor şey: Benim için zor diye bir şey yok.

Kendi paramla aldığım ilk şeyi hatırlamıyorum. Ama renkli lensler moda olduğunda onun için para biriktirdiğimi hatırlıyorum.

En sık kullandığım kelime aşkım.

Hiç kimsenin göremediği özelliğim: Her şeyin farkında olup, değilmişim gibi görünmem.

Erkeğin önce zekasına, güvenilirliğine ve duruşuna bakarım. Bence aşk anlatılmaz yaşanır. En büyük pişmanlığım sanırım yok. Geçmişi ders olarak alırım, geleceğe bakarım.