Ziynet Sali, Tolga Temiz ile aşk yaşadığı iddialarını yalanladı

Ziynet Sali'nin eski kaleci Tolga Temiz ile ilişki yaşadığı ve evlenme yolunda adım attıkları iddia edilmişti. Ziynet Sali, bu iddiaları sosyal medya hesabından yalanladı

10 Ocak 2018, Çarşamba 07:40
Ziynet Sali, Tolga Temiz ile aşk yaşadığı iddialarını yalanladı
Ziynet Sali çıkan evlilik haberleri üzerine Tolga Çevik ile ilişkisi olmadığını şu sözlerle duyurdu;


'İŞİMDE GÜCÜMDEYİM'


"Sosyal medya hesabımı takip ettiğiniz üzere yeni albümüm için stüdyodayım, konserlerimde, işimde gücümdeyim arkadaşlar. Hayatımda yeni albümümden başka hiç bir heyecan yok, olursa ilk benden duyacaksınız. Son günlerdeki aşk haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Tolga Temiz' le hiç bir ilişkim yoktur.. Sevgi ve Saygımla.... "


TOLGA TEMİZ: BEN EVLİ VE ÇOCUKLUYUM


Tolga Temiz ise aşk iddialarını şu sözlerle yalanladı: “Ziynet Hanım ile bir kez karşılaşıp selamlaştık. Birlikte olduğumuz haberi çok komik. Ben evliyim, 2 çocuğum var."


NE OLMUŞTU?


Ziynet Sali ve futbolcu Tolga Temiz'in 3 aydır birlikte oldukları ve evlenecekleri şeklinde iddialar ortaya atılmıştı. Hatta Tolga Temiz'in, Gülşen ve Demet Akalın'da da birer eşi olan 600 bin lira değerindeki pırlanta yüzükten sipariş verdiği da iddialar arasındaydı.

Ziynet Sali 13 yaş küçük sevgilisiyle nikâh masasına oturuyorZiynet Sali 13 yaş küçük sevgilisiyle nikâh masasına oturuyor
Ziynet Sali'den cesur pozZiynet Sali'den cesur poz
Zeki Güner'den Ziynet Sali'ye ilan-ı aşkZeki Güner'den Ziynet Sali'ye ilan-ı aşk