1 hafta boyunca doğum gününü kutlayacak

ABD'li reality show yıldızı Kim Kardashian'ın üvey kardeşi Kylie Jenner 18. yaş gününü için kutlamalara şimdiden başladı.

09 Ağustos 2015, Pazar 10:17
A A

ABD'li reality show yıldızı Kim Kardashian'ın üvey kardeşi Kylie Jenner 18. yaş gününü için kutlamalara şimdiden başladı.

18 yaşına basmak için gün sayan Kylie Jenner, Pazartesi günü olan doğum gününü kutlamaya cuma gününden start verdi.

Cuma günü ailesi ile birlikte kutlama yapan Jenner'ı Kris ve Caitlyn Jenner da yanlız bırakmadı. Kim Kardashian da yemekten çok özel fotoğraflar paylaştı.

önümüzdeki günlerde 18 yaşına basacak olan Kylie Jenner, kardeşleri gibi gece hayatında boy gösterebilmek için 3 yıl daha beklemek zorunda. Zira ABD'deki yasalara göre, alkol satılan mekanlara girmek için 21 yaşında olmak gerekiyor.

16 Ağustos'ta Kanada'da da bir kutlama organize eden Kylie Jenner'in bu ülkeyi 18 yaşından büyüklerin alkol kullanmasına izin verildiği için seçtiği yorumları yapıldı.

Kutlamalara şimdiden başlayan Kylie Jenner, doğum günü hediyesi lüks cipi sosyal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.