Bir doğum günü yaklaşıyor: 10 hediye oyuncak fikri

"Ucuz hediyelik oyuncak alayım" diye düşünmeden önce önce eğitici oyuncaklara bakmakta yarar var. Hediye oyuncak fikri elbette hediyeyi alacağınız çocuğun zevklerine ve ilgi alanlarına göre değişkenlik gösterse de, ilk etapta hediyelik oyuncak fikri almakta yarar var. Bir doğum günü yaklaşıyor ve siz hala ne alacağınıza karar veremediyseniz, işte 10 hediye oyuncak fikri!

09 Temmuz 2020, Perşembe 12:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- Boyama seti

1- Boyama seti

Çocuklar resimleri boyamaya ve kendi boyalarını kullanmaya bayılır. 5 farklı motife sahip olan 30 adet Renkli Kalemli Amerikan Servisi Boyama Seti, resimleri renklendirmeye davet ediyor.

  • 5 farklı motifli kağıttan 30 adet servis seti
  • Blok halinde, yırtmak için pratik
  • 5 adet metalik boya kalemi dahil: pembe, kırmızı, mavi, koyu yeşil, açık yeşil

Tchibo'da 39,95 TL'ye bulmak mümkün.

2- Saklanma oyunu

2- Saklanma oyunu

Hayal gücünüzle yapıp süsleyebileceğiniz bu oyunda prenseslerin, şövalyelerin ve ejderhaların maceraları yaşam buluyor! Çok sayıda eğlenceli saklanma oyunu, asma köprüyü kaldırıp indiren bir kol, oyun arkadaşları olan karakterler ve hayata geçirebileceğiniz olağanüstü hikayelerle dolu, yapıp renklendirebileceğiniz büyülü bir kale! Küçük çocukların el becerilerini ve hayal gücünü teşvik eder. Armağan Oyuncak'ta 69.99 TL. 

3- Zeka oyunu

3- Zeka oyunu

Parçaların hepsini kullanarak kaç şekil oluşturabilirsin? Tangram 7 geometrik parçayı bir araya getirerek çeşitli şekiller ortaya çıkarmaya dayalı bir zeka oyunu. 7'den 70'e herkesin oynayabileceği bir bulmaca. Toyzz Shop'ta 24.90 TL. 

4- LEGO

4- LEGO

Olamaz! Hırsızın biri, değerli mücevherleri çalmak için kuyumcuya girmeye çalışıyor. Tam LEGO City Polis Köpeği Birimine göre bir iş! Güçlü polis arabasının direksiyonuna geç ve hemen olay yerine git. Sonra sadık polis köpeğini sal ve şu hırsızı kaçmadan tutukla! idefix.com fiyatı 59.41 TL.

5- Canlı balık yetiştirme kiti

5- Canlı balık yetiştirme kiti

Sihirli Balık nedir?

Killifish cinsi balığın öğretici yetiştirme kiti... Kit sayesinde bu inanılmaz canlıların yaşam döngüsünü inceleyip, yumurtaların biyolojik gelişiminden doğuşuna, yavru döneminden yetişkinliğe kadar olan süreci yakından takip edebilirsiniz ve bu hayvanları canlı gözlemleyebilirsiniz.

Killifish yaşam döngüsü

Kurak sezon yaklaştığında, dişi balıklar yumurtlar. Yumurtaların biyolojik gelişimi kurak dönemde duraklar. Yavrular aylarca yumurtadan çıkmayı bekler. Yağmur dönemi başladığında yavrular yumurtadan çıkar. 6 ile 8 hafta arasında erişkinliklerine ulaşırlar ve bu döngü hiç durmadan devam eder.

D&R fiyatı 55.93 TL.

6- Minecraft benzeri oyuncak seti

6- Minecraft benzeri oyuncak seti

Minecraft severler buraya! Artık yarattığınız dünyaya sadece ekrandan bakmayın, Minecraft'a dokunmak da mümkün. ciceksepeti.com fiyatı 59.99 TL.

7- Megalodon

7- Megalodon

Nerf MEGA serisinden Megalodon ile art arda 20 dartı fırlatmak için kurma kolunu itip çekin. 20 dart kapasiteli döner şarjörüyle Nerf kapışmalarında gücün kimde olduğunu gösterin! Kurma kolunu ileri geri hareket ettirip tetiğe basarak dartları tek tek fırlatın ya da seri atış moduyla 20 dartın tamamını hızlıca atın. Atış mesafesi 26 metre olan Megalodon ile MEGA atış deneyimi yaşayın. Kutuya, uçarken ses çıkaran 20 orijinal Nerf MEGA dart dahil. hepsiburada.com fiyatı 299 TL.

 8- Ahşap denge oyunu

8- Ahşap denge oyunu

El göz koordinasyonu yazı yazmaktan, klavye kullanmaya, resim yapmaktan, araba kullanmaya hayatta bir çok yerde karşımıza çıkan bir beceri. Çocukların okul öncesi dönemde oyunlar ve aktivitelerle bu becerileri geliştirmesi arzu edilir. Ahşap oyuncaklar çocukların motor becerilerini geliştirmesine yardımcı olur.

Ahşap oyuncak denge oyunu uzay oyunu içinden çıkan parçaları birleştirmek, sökmek ve takmak çocukların el ile kavrama becerilerini geliştirir. oyuncakdenizi.com fiyatı 24.90 TL.


9- Hikaye küpleri

9- Hikaye küpleri

Bu oyunun sırrı çok düşünmemek. Resimlere hızlıca bakıp konuşmaya başlayın. Hikayenin gerisi 9 küp boyunca kendiliğinden gelecek! Böylece yaratıcılığınızın, ifade özgürlüğünüzün ve içinden çıkamadığınız bir kişisel ve iş probleminin çözümü ile ilgili iç görünüzün serbest kalıp en iyi seviyeye ulaştığını göreceksiniz. Kullandığınız dili, yaşadığınız dünyayı ve kendinizi anlamak için harika bir araç. Her yere kolaylıkla götürebileceğiniz bir oyun olan Rory'nin Hikaye Küpleri, öğretmenler ve diğer meslek grupları arasında çok popüler bir oyun. mucitpanda.com'da 99.90 TL.

10- Ahşap koridoor oyunu

10- Ahşap koridoor oyunu

Koridor oyunu 2 veya 4 kişi ile oynanabilen bir kuramsal strateji ve taktik oyunu. Oyun tahtası, engelleri ve piyonları tamamen ahşaptan üretilmiş. Oyunun hedefi kare çizgiye rakibinden önce ulaşmak. civilim.com'da 39.99 TL.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Alışveriş Radarı (29 Haziran- 5 Temmuz)