10 parmağında 10 marifet: Bella Hadid

Karantinada pek çoğumuz evden çalıştık. Dünyaca ünlü modeller de buna dahil, Bella Hadid bile.... Hatta Bella Hadid, karantina döneminin en üretken modellerinden biriydi. Bol bol ata bindi, eş işleri yaptı, makyaj denemelerine girişti. Kendi çapında ufak moda çekimlerine imza attı. Ortaya çıkardığı işler hiç de fena değildi üstelik. Karantinanın başlangıcından itibaren Bella Hadid'in moda ve fotoğraf yeteneklerini konuşturduğunu çekimlerine göz atmaya ne dersiniz?

06 Ağustos 2020, Perşembe 12:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Deneysel gözler

Deneysel gözler

Bakışlarını kelebek kanatlarıyla süsleyen Bella, tüm makyajında marka yüzü olduğu Dior ürünlerini kullanmış.

Kelebek aşkına

Kelebek aşkına

Bella'nın yüzünde kelebek kanatlarına can vermesi öylesine bir tercih değil. Bella'nın kelebekleri ruh hayvanı olarak gördüğü biliniyor. Instagram biosunda ise kelebek emojisi var.

10 parmağında 10 marifet

10 parmağında 10 marifet

Dünyaca ünlü modellerin makyajlarını hep profesyonel ekipler yaptığı için makyaj yapmaya alışık değiller diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bella Hadid bu yeteneğini karantina boyunca takipçilerine gösterdi. Bella burada mavi gözlerini lacivert eyeliner ile ortaya çıkarmış. Elmacıklarını şeftali tonlarındaki bronzerını kullanırken, cilt kusurlarını da tamamen kapatmayarak doğal bırakmış. Kaşları, saçlarına yakın doğal tonlarda. Dudaklarda ile 90'ları anımsatan bir parlatıcı. Bella'dan tam bir yaz makyajı örneği.

Saç ve makyaj yine ona ait

Saç ve makyaj yine ona ait

Başarılı model İtalyan Vogue'u için ev ortamında bir çekim gerçekleştirdi. Saç ve makyajı Bella'nın kendisi tarafından hazırlanan çekimlerin styling'i ve pozlanması da FaceTime üzerinden yapıldı.

Sempatik yönünü de gösterdi

Sempatik yönünü de gösterdi

Bella Hadid, güleryüzlü haliyle karşılaşmanın zor olduğu modellerden biri. Bella, paparazzilere genelde asık suratlı yakalandığı gibi, kendi selfie'lerinde dahi genelde 'suratsız'. Ancak bu çekimlerde oldukça sempatik geldi bize.

Sadelik

Sadelik

Bella'nın bu sade görünümü aslında kendi başına ışıltı dolu. Doğal makyaj tonları, bandanası ve sarı paltosuyla oldukça cool.

Kamera oyunları

Kamera oyunları

Bella Hadid, saç ve makyajda olduğu kadar fotoğrafçılıkta da başarılı. Ev çekimlerinde elinin kameraya ne kadar yatkın olduğu ve geniş vizyonu hissediliyor.

Bu kız poz vermeyi biliyor

Bu kız poz vermeyi biliyor

Fotoğrafta öyle az detay var ki. Bu fotoğraf, bize bir beyaz duvarın önünde bile nasıl iyi fotoğraflar ortaya çıkarabileceğimizi gösteriyor.

2000'lerin başından

2000'lerin başından

Saç, makyaj ve stilinde genelde 90'lar esintilerine yer veren Bella Hadid'de, alıştığımızın aksine bir 2000^ler havası görüyoruz. Tost saçlar!

Her şeyi kaldırıyor

Her şeyi kaldırıyor

Bella'nın öyle muhteşem yüz hatları var ki, her tip gözlük yakışıyor. Bella'nın fotoğraf gözünden bahsetmiştik... Burada da bembeyaz görünümü için beyaz bir fon oluşturmuş kendine.

Yine deneysel

Yine deneysel

Yine deneysel bir Bella var karşımızda. Karantina, genç modelin yeteneklerini ortaya dökmesi için bir fırsat olmamış mı sizce de!

Fotoğrafların tamamı, Bella Hadid'in @bellahadid isimli Instagram profilinden alınmıştır.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dua Lipa'nın kıyafet seçimleri moda dünyasını sarsıyor